Jednoosobowa działalność - w jakim kierunku się szkolić?

O naszych planach, działaniach, biznesach

Re: Jednoosobowa działalność - w jakim kierunku się szkolić?

Postprzez ali.cja » 14 cze 2017, o 11:10

Dziękuję za tak liczny odzew! Warto wysłuchać wielu stron. Nadal szukam własciwego kierunku, póki co żeby nie stać w miejscu zapisałam się na szkolenia otwarte z prospectingu i technik sprzedaży w Katatowicach (www.grupa-kreatywna.pl, mają dobre opinie no i są blisko mnie), myslę że to na tyle uniwersalne szkolenia, że mogą sprawdzić się niezależnie od tego w jakim kierunku pójdę. No i poszukuję dalej mądrych głów i książek. Czekam na dalszy ciąg waszych cennych rad i propozycji :)
ali.cja

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 14 cze 2017, o 11:39

O szkoleniach już pisałem, a jeśli szukasz dobrych książek, to niezależnie od tego jaki biznes robisz polecam następujące pozycje.

1."Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" - Dale Carnegie. Ta książka jest po prostu legendarna. Powinien ją przeczytać absolutnie każdy człowiek.

2. "Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie" - T. Harv Eker. To nie jest zwykła książka motywacyjna jak większość innych. Ta książka ,jak sama nazwa wskazuje, ukazuje różnice w mentalności osób bogatych i biednych.

3."Fastlane Milionera" - MJ DeMarco. To jest najlepsza książka na temat biznesu jaką kiedykolwiek napisano, lektura obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy.

4."Przechytrzyć diabła - sekret wolności i sukcesu" - Napoleon Hill. Autor jest bardziej znany z książki "Myśl i bogać się", ale ta jest o wiele, wiele lepsza. Ta książka jest o ludzkich słabościach. Autor używa słowa "dryfowanie" określające błądzenie myślami w różnych kierunkach, tylko nie w tym, który ma nas zaprowadzić do wyznaczonego celu.

5."NLP według Dantego" - Jan Raudner. Wbrew tytułowi ta książka nie jest typowym podręcznikiem NLP. Autor używa bardzo prostego języka i pisze o rzeczach o których nigdzie indziej nie było mi dane przeczytać. Jedna z najlepszych pozycji na temat komunikowania się ludzi.

Na razie te pięć książek mogę polecić, a jak jeszcze coś mi się przypomni to napiszę.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez ali.cja » 14 cze 2017, o 12:24

Numer 1 odhaczony. Po resztę sięgnę w miarę możliwości. Wielkie dzięki !
ali.cja

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Biznes, pasja, działanie