Dzielenie się Radością, przyciąganie obfitości

O naszych planach, działaniach, biznesach

Dzielenie się Radością, przyciąganie obfitości

Postprzez iluke » 2 kwi 2017, o 10:52

Witajcie,

ciekaw jestem jak realizujecie prawo przyciągania i manifestacje obfitości w ramach obecnego życia? Czy lekko łatwo i przyjemnie przypływa do Was obfitość materialna? Ja zajmuję się informatyką i mogę odpowiedzieć twierdząco, jednakże czuję, że mógłby uszczęśliwiać swoją działalnością więcej ludzi :)
Mam kilka pomysłów jak to zrealizować. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt na priv, szczególnie ludzie z doświadczeniem w branży IT ale też czujący temat jak działa przepływ energii we Wszechświecie :). Jeśli macie ciekawe pomysły to też jestem otwarty by Wam pomóc. Ze swej strony wnoszę doświadczenie w budowaniu systemów informatycznych, programowaniu i prowadzeniu firmy.
Stwórzmy coś co będzie dobre dla innych, dawało nam satysfakcję twórczą a dodatkowo było dochodowe.

Jeśli ktoś zyskał wolność finansową w ramach rozwoju duchowego w inny sposób to też chętnie przeczytam (nie tylko ja zapewne) i zainspiruję się. Odwdzięczę się własnymi doświadczeniami.

pozdrawiam Was serdecznie,
Lukasz
iluke

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dzielenie się Radością, przyciąganie obfitości

Postprzez Born1975 » 3 kwi 2017, o 16:38

Napisałem na PW :D
Wild and free :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy