Największy w historii sekret robienia pieniędzy

O naszych planach, działaniach, biznesach

Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Postprzez Born1975 » 14 cze 2014, o 22:40

To książka autorstwa Joe Vitale. W internecie jest legalnie dostępna całkowicie za darmo w postaci pliku pdf. Ma tylko 86 stron, więc zachęcam do przeczytania i podzielenia się uwagami na jej temat.
Follow your dreams. They know the way :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
automatyczna
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Re: Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Postprzez James » 14 cze 2014, o 22:51

Czytam, dzięki wielkie. :)

Link, jak coś: http://www.ksiegasnow.pl/czytelnia/sekret.pdf
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez James » 16 cze 2014, o 14:55

Naprawdę dobra pozycja! Świetna wręcz - polecam! Dziękuję jeszcze raz Dream75. Czytając oczyszcza mnie... :)
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Born1975 » 16 cze 2014, o 23:23

James, cieszę się, że Ci sie spodobało :)
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Postprzez Przyciągnięta » 29 sie 2016, o 11:22

Zarabianie pieniędzy jest mega proste :D Ostatnio się o tym przekonuje. Co jakiś czas pojawiają się nowe trendy, możliwości, okazje by zarabiać $ Wystarczy się trochę rozglądnąć dookoła. Kto chce ten skorzysta. Ja jestem osobą, która nie przechodzi obojętnie obok tego co Wszechświat zsyła ;) Tylko biorę pełnymi garściami :D Nie ma się nad czym zastanawiać. Albo się czegoś chce albo nie :sun Każdy ma wybór.

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Lwiczka
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Madamsyllaq » 13 lis 2016, o 01:18

To była dla mnie mega pozycja ,która niegdyś mocno mnie motywowała. Znajdywałam to coraz nowe pomysły na dawanie pieniędzy.Będąc na zasiłku cieszyłam się,że dostaję pieniądze ,nawet Pan bezdomny ,który akurat szedł obok urzędu pracy dostał ode mnie kilka złotych,a minę miał nieziemską,widziałam jak się cieszy. Sąsiadka,różne instytucje,skarbonka na dzieci w Tesco... ,to był mój nałóg. Efekty na dzień dzisiejszy jak spojrzę na przestrzeni wydarzeń ,cuda się działy,aż do dziś.Powiem tylko,że przyszedł moment,kiedy przestałam zauważać okazje i mieć radość z dawania.Nie wiem czym to bylo spowodowane. Ale bardzo chciałabym wrócić do tego,zacząć znowu dawać. Tylko "modlić" się muszę o nowe osoby do obdarowywania,bo jakoś nie widzę ich znowu i coś się stało,że strach mnie ogarnia,że oddam,a sama nie będę miała.A tak na prawdę nie ma porównania stanu dawniej ze stanem teraz,bo w sumie swobodniej mi się finansowo wiedzie,tylko zawsze wydam na drobiazgi,zachcianki,wymyślone potrzeby,a mogłabym dać hmmm Zawsze ważniejsze mi się wydaja moje potrzeby :? ;) Pozdrowienia
Madamsyllaq

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Renata » 13 lis 2016, o 13:37

Madamsylaq, może przeczytaj ją jeszcze raz :D
Dawanie i dzielenie się z innymi to piękna cecha. Jeśli robimy to ot tak, dla przyjemności, bez oporu, to sprawiamy radość nie tylko obdarowywanemu, ale i sobie. To tak, jakbyśmy dzielili się miłością <33
Przyznam, że mam z tym problem. Zawsze bardziej nastawiona byłam na branie niż dawanie. Chyba muszę poczytać, co mądrego pisze Joe Vitale :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 602 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Madamsyllaq » 13 lis 2016, o 19:35

Dokładnie Renia Tyle, że kurcze mam tyle pozycji do poczytania, a doba trwa dla mnie minutę hehehe, ale się zmobilizuje.
Madamsyllaq

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Renata » 15 lis 2016, o 14:58

Oto sekret!
Daj bez oczekiwania rewanżu – daj, gdyż Twoje serce namawia Cię do tego
– daj, ponieważ sprawi Ci to radość – i już jesteś w strumieniu samego Życia

Czytam sobie właśnie "NwHSRP" i powiem Wam, że rozdawanie kasy w celu bogacenia się musi odbywać się zgodnie z pewną formą. Tak przynajmniej pisze J.Vitale. To nie ma być rozdawanie na prawo i lewo, byle komu, albo temu kto prosi czy żebra, i tylko dlatego by otrzymać w zamian jeszcze więcej.

Właściwie to dwie ważne zasady obowiązują w procesie dawania, obdarowywania. Po pierwsze, kiedy to robimy, powinno towarzyszyć nam uczucie radości, lekkości, wręcz uniesienia. Druga sprawa, dawajmy tym, którzy coś wnieśli w nasze życie, pozwolili nam się rozwinąć, inspirują nas, jednym słowem dali nam duchową strawę.

Dawać też trzeba umieć <3 To prawdziwa sztuka <33

Ps. Wiem, o czym autor pisze bo kiedyś udało mi się doświadczyć takiego właśnie uczucia. Dawanie z serca to megasprawa <33
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 602 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez wolves » 16 lis 2016, o 18:22

O, ja właśnie wczoraj czytałam tego pdf-a Vitale, i mam mieszane uczucia...
Bo (wg. mnie) raz autor pisze żeby właśnie dawać z serca, nie mieć poczucia, że nam ubywa, dawać nawet jak mamy mało itp.. a z drugiej strony były podane przykłady kiedy ktoś obdarowywał innych właśnie pod wpływem tej wiedzy że im więcej dajesz, tym więcej masz. Co wydaje mi się trochę działaniem nie z dobroci serca, a pod wpływem chęci osiągnięcia określonego rezultatu :) co myślicie?
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Następna strona

Powrót do Biznes, pasja, działanie