4 z przodu.

O naszych planach, działaniach, biznesach

4 z przodu.

Postprzez Born1975 » 8 lis 2016, o 21:25

Jak widać na załączonym obrazku 4 z przodu. Dziś mijają równe 3 miesiące od momentu gdy zacząłem. Teraz to wszystko nabiera rozpędu i do końca miesiąca z przodu będzie 5 :D

Zajmuje mi to może z 10 minut dziennie. Możecie sobie przyciągnąć takie albo i wyższe prowizje. Kto chętny, to szybko pisać priva. $ czekają.

4000 $.JPG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Re: 4 z przodu.

Postprzez Przyciągnięta » 10 lis 2016, o 11:40

Zarabianie dzisiaj jest prostsze niż kiedykolwiek $ Niemożliwe a jednak.

Istnieją nowe trendy, które umożliwiają zarabianie całkiem pokaźnych kwot :sun

Trąbimy z Dreamen o tym już od jakiegoś czasu a mało kto się zainteresował, żeby nie powiedzieć, że zainteresowanie jest bliskie 0 :(

Na nasze konta z dnia na dzień przybywa coraz więcej $ $ $

Nie chcecie???

Wasza sprawa, ale macie własnie szanse na zmianę swojej sytuacji finansowej. Wszechświat odpowiada na Wasze pragnienia i czeka aż zrobicie krok do przodu.

Może jednak ktoś zmieni zdanie i postanowi odpowiedzieć na propozycje Wszechświata :sun

W takim wypadku proponuje napisać priva do mnie lub Dreama. Okazja nie będzie trwac wiecznie ponieważ za jakiś czas nie wyrobimy się czasowo i bedziemy bardzo zarobieni. Kto pierwszy ten lepszy ;)

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowanie od
Born1975
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Renata » 10 lis 2016, o 13:32

Zapytam o coś, bo nurtuje mnie to już nie od dziś.
Dlaczego tak bardzo Wam zależy, by ludzie z forum zainteresowali się takim sposobem zarabiania pieniędzy? Czy nie chodzi tu o piramidę finansową?
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
mikser
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez TheMe » 10 lis 2016, o 14:07

A może po prostu napiszcie o co chodzi tak jaśniej :D
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Przyciągnięta » 10 lis 2016, o 15:36

Renia nie wiem co rozumiesz pod pojęciem piramida finansowa. Bo tak na marginesie wszystko ma strukturę piramidala, nawet kosciol. I nie zaley nam zeby wszyscy z tego forum robili to co my. Co wiecej jest to nie mozliwe. My szukamy ambitnych ludzi.

Honey nie da sie biznesu wyjasnic na ramach tego forum. Jest potrzebny osobisty kontakt. To jest biznes dla wszystkich ale nie dla kazdego. Jeszcze ra powiem to jest biznes. Wymagane jest jakiekolwiek zaangażowanie bo kasa z nieba nie zleci. Ale jest to naprawdę niewielkie zaangazowanie. Jednak z doswiadczeniawiem, ze ludziom nawet 5 min nie chce sie poswiecic. I my nie chcemy pracowac z kazdym kto sie napatoczy. Osobisty kontakt jest w stanie wyjasnic kwestie dla kogo to jest biznes.

Dlatego jeszcze raz napisze jesli komus chce sie poswiecic 5- 15 min dziennie to zapraszam na priva.
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Alter_Ego » 10 lis 2016, o 17:00

Serio? Jak dla mnie zbyt idealnie to brzmi żeby było prawdziwie. Czwórka z przodu przez 3 miechy, a poświęcam temu tylko 10 minut? What?
Z całym szacunkiem, ale to brzmi jak te śmieszne reklamy: "Biznesmeni go nienawidzą. Zobacz jak zarobił pierdyliard kasy w jedno popołudnie używając jednej prostej sztuczki".
A więc gdybyś siedział nie 10 minut, a 8 godzin nad tym, to zarobił byś w jeden dzień więcej niż przeciętny kowalski zarabia w rok, bo widzę, że kasa w dolarach.
Hehe... po co zakładać firmę tracić nerwy, czas i pieniądze jak można poświęcać 10 minut na pracę i zarabiać w dolarach. ;)

Szkoda, że nie opisaliście nic więcej np co robicie.
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Postprzez Born1975 » 10 lis 2016, o 17:53

Renia moja siostra napisała bardzo ogólnie. Ja napiszę dużo więcej.

Piramidy finansowe, gdzie nie było żadnego produktu czy usługi były popularne w Polsce w latach '90. Z nazwy mogę wymienic dwie Skyline i Titan. W dniu dzisiejszym na rynku jest wiele ukrytych piramid finansowych. Wiele z nich znam, ale nie będę podawał ich nazw, bo te nazwy nic uzytkownikom forum nie powiedzą.

Ja i Gabi od trzech miesięcy współpracujemy z pewną firmą. Filozofia firmy jest taka, by ulepszyć coś co już jest dobre. Wszystko opiera się o portal społecznościowy. Firma oferuje wiele róznego rodzaju usług głównie z branży IT. Są to takie usługi jak chmura internetowa (od 4 do 100 giga, ale ma byc więcej), system do tworzenia video maili, landing page (nie potrafie tego dosłownie przetłumaczyć, ale to jest coś w rodzaju strony przechwytującej-z takiego narzędzia korzystają między innymi sklepy internetowe, ale ten landing page jest spersonalizowany). Są także gry komputerowe. W przypadku gier, to są to gry zewnętrznych producentów, ale też i własne stworzone przez firmę. Na dzień dzisiejszy gier jest 8, a prawdopodobnie będzie ich więcej. Jest także dostępny czat. W tej chwili firma pracuje nad komunikatorem, który ma być najlepszy na świecie, bo ma mieć funkcje wszystkich innych komunikatorów. Najpierw ma wejść wersja na system android, a potem na IOS, o windows mobile niestety nic nie wiem.

Od 29 października firma posiada także fizyczne własne produkty. Nie ma ich jeszcze zbyt wiele, ale są perfumy, kubki do kawy, koszulki i kilka innych gadżetów. Perfumy są na razie tylko 2, jeden dla mężczyzn i jeden dla kobiet. To jest ponoć jakiś renomowany zapach. Wczoraj widziałem je na własne oczy, ale nie dane było mi sprawdzić jak pachną. Cena perfum to 19,99 dolara czyli około 80 złotych. Cena jest w dolarach, bo w tej walucie są wszystkie rozliczenia w firmie.

W przyszłym roku mają powstać firmowe kafejki. Pierwsza taka kafejka będzie otwarta we Wrocławiu w jakiejś galerii handlowej. Widziałem wizualizację tej kafejki i wygląda naprawdę super. A dlaczego we Wrocławiu? Bo w tym mieście jest główna siedziba firmy. Tak, tak firma jest polska :D (Osobom zainteresowanym mogę podać pełny adres. Można pojechać do siedziby na spotkanie z właścicielem po wczesniejszym uzgodnieniu terminu). Te kafejki mają działać w oparciu o system franszyzy, czyli każdy będzie mógł sobie otworzyć własną. Dla użytkowników platformy ceny w kafejkach mają być niższe od cen dla pozostałych klientów.

Jest jeszcze coś, czego nazwę ciężko mi podać w języku polskim. Po angielsku nazywa się to Shopping Platform, czyli taka platforma sprzedażowa. Na tej platformie jest 300 milionów produktów. Można kupić dosłownie wszystko-są to produkty firm zewnętrznych. To równiez zostało wprowadzone 29 października.Na tej platformie sprzedazowej mozna również zabukować bilet na samolot albo miejsce w hotelu. Wczoraj jedna osoba powiedziała mi jako ciekawostkę, że ten sam hotel i z tymi samymi warunkami, u konkurencji wychodził o 230 złotych drozej, niz przy korzystaniu z pośrednictwa firmy, z którą wspólpracuję ja i Gabi.

Portal obejmuje swoim zasięgiem w 201 krajów i terytoriów zaleznych, czyli praktycznie cały świat. Portal jest dostępny w 25 językach i ta liczba bedzie zwiekszana. Oczywiście język niemiecki również jest dostępny.

Teraz kilka słów o zarabianiu. W firmie mozna zarabiać na kilka sposobów. Za samo pisanie na czacie są płacone pieniadze. Tak samo za pisanie postów na portalu. Oczywiście są tu pewne uwarunkowania. Ja się w to nie bawię, bo pieniadze nie są zbyt duże w porównaniu do innych mozliwości. Mozna też zarabiac na grach i tu juz kasa może być całkiem przyzwoita. Są jeszcze dwie inne opcje, na których można zarabiać już kolosalne pieniądze. Omówię tylko jedną z tych opcji, tę na której się skupiam, tę z której prowizje pokazałem w pierwszym poście. Drugą opcje zostawie dla osób chcacych sie mocno wgłebić w marketing firmy.

Otóż w kwietniu tego roku firma stworzyła specjalny program. W przeciwieństwie do firm MLM, gdzie zarabia może z 3% osób, w tym programie zarabia 100% jego użytkowników. Tu nie trzeba nikogo rekrutować, żeby zarabiać pieniadze-maksymalny zarobek w tym przypadku wynosi 15 tysięcy dolarów miesięcznie. Są osoby w Polsce, które zarabiają takie pieniadze bez rekrutowania kogokolwiek, ale jest ich garstka. Jak się pewnie wszyscy domyślają nie ma jednak nic za darmo. By móc w ten sposób zarabiać firma wymaga od nas pewnych czynności. Zajmuje to łącznie z logowaniem do systemu około 7 moze 8 minut. Moja 12 letnia córka potrafi to zrobić, ale myslę, ze srednio ogarniety siedmiolatek też by sobie poradził, gdyby mu ustawić autologowanie do systemu.

Dlaczego my więc promujemy ten biznes. Bo to daje nam dodatkowe prowizje, ale w jaki sposób i za co są one wypłacane odpowiem tylko osobom zainteresowanym tematem.

Alter_Ego jesteśmy na forum prawa przyciągania. Tu ludzie wierzą, że można nic nie robić i mieć wszystko, a ja piszę o pewnych konkretnych działaniach, które trzeba zrobić. Opisałem tyle ile mogę publicznie. Jeśli nie wierzysz, to Twoja sprawa. Siedzenie nad tym 8 godzin dziennie.... sorki to nie etat i tak to nie działa.

Jeśli po tym co napisałem Wasza ciekawość sięga zenitu, to piszcie na priv.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Alter_Ego » 10 lis 2016, o 18:11

No i taką odpowiedź rozumiem. Przynajmniej wiadomo o co chodzi.
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Powrót do Biznes, pasja, działanie