mój pierwszy filmik

O naszych planach, działaniach, biznesach

mój pierwszy filmik

Postprzez mikser » 10 paź 2016, o 07:21

Hej to mój pierwszy filmik
Ostatnio edytowano 11 paź 2016, o 07:57 przez mikser, łącznie edytowano 1 raz
mikser

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: mój pierwszy filmik

Postprzez Przyciągnięta » 10 paź 2016, o 11:20

Mikser fajnie tylko jak moge doradzić to troche wiecej emocji :D
Ludzie kochają emocje :sun
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Renata » 10 paź 2016, o 12:14

Podpisuję się pod Przyciągnietą :)
Mikser, dawaj nam tu więcej emocji, trochę gestykulacji, więcej światła i będzie git :dance
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Lwiczka » 10 paź 2016, o 13:41

renata17031 napisał(a):Podpisuję się pod Przyciągnietą :)
Mikser, dawaj nam tu więcej emocji, trochę gestykulacji, więcej światła i będzie git :dance

Ekhm...i więcej serca <3 Wchodzenie w rolę trenera rozwoju wymaga wewnętrznego prowadzenia. Mam tutaj bardzo duże wymagania, to nie ma być ściema :kwiatek
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Born1975 » 10 paź 2016, o 23:14

Mikser od strony merytoryki powiedzmy, że może być, cała reszta niestety do poprawy.

Nie wiem, czy działasz jako wolny strzelec, czy współpracujesz z jakąś firmą, ale niezależnie jak jest powinieneś najbardziej brandować siebie. Skoro to Twój pierwszy film, to trzeba się przedstawić z imienia i nazwiska. Jesteś nieznany, nikt Cię nie kojarzy, na niepodanie swojego nazwiska mogą sobie pozwolić tylko osoby już znane, choć wielu marketerów działających online zawsze się przedstawia na początku każdego filmu.

Totalny brak ekspresji w Twoim filmie. Taka gadająca głowa i nic więcej. Lepiej pokazać trochę więcej ciała i odpowiednią gestykulację. Sama twarz też może być, ale trzeba pokazać emocje. Wiem, że oglądałeś filmik Łukasza, który wstawiłem na forum. Łukasz jak opowiada o swoim życiu to aż oczy mu się szklą od łez i to dlatego jego filmik jest takim megamocnym przekazem-Łukasz jest po prostu autentyczny.

Tło w Twoim filmie jest zbyt ciemne, a Twoje ubranie po prostu zlewa się z tłem. Nie ma totalnie niczego co przykułoby uwagę widza.

Wymowa...tragedia. Nie wiem czy masz wadę wymowy, czy to tylko na tym filmie tak wyszło, ale słowa są niewyraźne, zlewają się ze sobą. Proponuję Ci włożyć do ust korek z butelki po szampanie i przez 20 minut mówić z tym korkiem w ustach każdego dnia. To podstawowe ćwiczenie, które wykonują aktorzy, spikerzy dziennikarze i inne osoby, dla których głos jest narzędziem pracy.

Tu masz filmik Tomka, od którego sporo się uczę. Tomek mówi tam o tym jak kręcić filmy, by zapewnić im dużą oglądalność. Tomek ma swój niepowtarzalny, może trochę gejowski styl, ale jest świetny w tym co robi:

https://www.facebook.com/10000797053766 ... 054467495/

A tu inny filmik Tomka, na którym robi sobie totalne jaja-polecam wszystkim, będziecie się śmiać do łez. Ten filmik ma tylko 5 minut, ale z tego co wiem, to on nagrał kilka godzin materiału, a potem dopiero z całości zmontował ten filmik-zresztą cięcia są widoczne jak się dokładnie przyjrzymy:

https://www.facebook.com/10000797053766 ... 165005284/

I dla porównania filmik Damiana. Damian ma zupełnie inny styl. W jego nagraniach jest niesamowita ekspresja. Jego filmy nie są reżyserowane co po prostu widać. Ale widać też niesamowite emocje. Ten film polecam każdemu, zwłaszcza osobom cierpiącym na ból du.y i przeciętniakom:

Mikser, popraw to co Ci napisałem, ale szacun za odwagę :D

Do boju (y)
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Powrót do Biznes, pasja, działanie