proste sposoby na dodatkową gotówkę

O naszych planach, działaniach, biznesach

proste sposoby na dodatkową gotówkę

Postprzez prana » 4 wrz 2016, o 12:50

Ostatnio trafiłam na bardzo fajny artykuł pana Jakuba Bączka o łatwych sposobach na dodatkowe pieniądze. I serio są to łatwe sposoby! Dwa z nich mogę wykorzystać od razu :) Tutaj podaję link do artykułu: http://jakubbbaczek.natemat.pl/173631,7 ... wa-gotowke $ $ $
Swoją drogą blog pana Bączka sam w sobie zasługuje na uwagę, więc podaję link: http://www.jakubbbaczek.pl/blog-jakuba-b-baczka/ :brawo

Macie jeszcze jakieś sposoby na taką natychmiastową kasę? To może podzielmy się nimi w tym wątku! Pozdrawiam Was :przytul:

Za ten post autor prana otrzymał podziękowania - 2
Born1975, cat_
prana

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Re: proste sposoby na dodatkową gotówkę

Postprzez cat_ » 4 wrz 2016, o 19:47

Myślę że wykorzystam pomysł z magisterką!! Mam aż dwie :)
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez prana » 5 wrz 2016, o 09:54

Mi też się ten z pracami dyplomowymi najbardziej spodobał! Ja też mam inżynierkę i magisterkę :) Już jedną z nich sprzedałam. Tylko uważajcie, czytajcie regulaminy tych stron, które kupują magisterki. Jedna strona jest super, sugeruje im się cenę, za którą chce się sprzedać pracę, a potem za każdym razem, jak ktoś ją kupi, to do nas wędruje 50% z tej kwoty (przy każdym zakupie). I jest druga strona internetowa, regulamin schowany i małym druczkiem. Firma zarejestrowana na Seszelach :shock: i nam należy się kwota tylko od pierwszej sprzedaży a potem już przy każdej następnej kasa idzie dla nich...słabo. Także zawsze czytajcie regulaminy! :)
prana

Postprzez cat_ » 5 wrz 2016, o 12:59

Prana bądź tak miła i podeślij mi link do tej sprawdzonej :*
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez prana » 5 wrz 2016, o 15:03

magisterskieprace.pl Proszę :) Chociaż mi jeszcze nie odpisali, czy tą moją pracę akceptują, czy nie. Ale myślę, że tą stronę miał na myśli Pan Bączek.

Za ten post autor prana otrzymał podziękowanie od
cat_
prana

Powrót do Biznes, pasja, działanie