Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: Odblokowanie energii dobrobytu i pieniędzy

Postprzez Scarlett » 15 cze 2016, o 08:31

wolves napisał(a):Kurcze, muszę zacząć wizualizować sobie i ogólnie popracować nad przyciągnięciem pieniędzy. Ogólnie chciałabym przyciągnąć 1000 zł na tatuaż :D który mam za 2 tygodnie... myślicie, że taka dokładna kwota jest możliwa? A tak całościowo to próbuję myśleć, że "będę zarabiać tyle, żeby tysiąc zł odkładać co miesiąc", ale nie wiem czy robię to dobrze... Przeczytałam cały temat, ale czy możecie mi napisać co najlepiej działa w Waszym przypadku?

Nie jest ważne co my myślimy tylko co Ty myślisz, bo to od Ciebie wszystko zależy.
Jak myślisz, jest możliwe by przyciągnąć w 2 tygodnie na tatuaż? Odpowiedz sobie :)

Nie afirmuj "będę zarabiać" tylko "Z każdym dniem zarabiam.....itp." :)
Dla podświadomości liczy się tylko teraźniejszość. Mówiąc "będę" odkładasz wszystko w przyszłość i tak będziesz to gonić :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
wolves
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1926 razy

Postprzez koniczynka » 15 cze 2016, o 08:39

volves ja jakis czas temu chcialam zrobic dla siebie pewien kurs. bardzo chcialam. kosztowal kilkaset zlotych. moj maz byl sceptycznie nastawiony wiec srednio mi sie widzialo zeby brac te pieniadze ze wspolnego budzetu. kolezanka mi wtedy podpowiedziala ze jak sama wybiorę ze faktycznie chcę zrobic ten kurs nie ograniczajac sie do braku tej kwoty to te pieniadze same sie znajda.
tak wiec zdecydowalam sama przed soba ze zrobie ten kurs bez wzgledu na wszystko!!! i co? "znalazlam" dokladnie taką kwotę jaką potrzebowalam.piszę "znalazlam " bo jakis cudem we wlasnym domu lezala taka wlasnie kwota :shock: :shock: :shock: do teraz nie mam pojecia skad sie tam znalazla (kiedy o niej zapomnielismy), ale słuchając podpowiedzi kolezanki przestalam analizowac tylko zaczelam byc wdzieczna za ta sytuacje:) oczywiscie nie wzielam zadnych pieniedzy odlozonych na czarna godzine, czy tez pieniedzy zadnego z czlonkow rodziny, zeby bylo jasne:) one poprostu byly bezpanskie :lol: :lol: :lol:

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowanie od
magicmind
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez wolves » 15 cze 2016, o 08:44

Hm.. tak szczerze to teoretycznie wierzę, ale jednocześnie myślę, że mam jakąś blokadę... jakaś część mnie myśli "tyle w 2 tygodnie.." a z drugiej strony "jest możliwe przyciągnąć o wiele więcej". Próbuję poczuć radość już po zrobienia tatuażu (czekałam na niego pół roku ;) ) i pozbyć się blokad, bo chyba to one są przyczyną. Takie racjonalne myślenie: "a skąd niby Wszechświat ma mi wytrzasnąć taką kasę, przecież pracuję nie etacie, nie mam żadnych premii, na ulicy raczej taka kasa nie leży..." :roll:

koniczynka - o kurcze, po prostu sobie te pieniądze leżały? :shock: niesamowite!
Ostatnio edytowano 15 cze 2016, o 08:51 przez wolves, łącznie edytowano 1 raz
wolves

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez koniczynka » 15 cze 2016, o 08:48

volves no wlasnie w tym rzecz zeby nie analizowac. ja powiedzialam we wlasnych myslach ze zrobie ten kurs !!! ale nie ograniczalam sie do czasu i myslenia jak zdobyc te pieniadze. w ogole juz nie myslalam. poprostu zdecydowalam ze go zrobie. tylko tylko. nie kombinowalam kiedy , gdzie, za ile.
wrzechswiat sam za mnie zadecydowal ;)

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowania - 2
Scarlett, wolves
koniczynka

Postprzez wolves » 15 cze 2016, o 08:52

Hm.. rozumiem :) czyli mam zapomnieć o tym, że na pewno nie zapodziałam nigdzie takiej kwoty, ma mnie nie interesować skąd ją wezmę, po prostu nastawić się, że to pewnik?
wolves

Postprzez magicmind » 15 cze 2016, o 08:59

Dokładnie. Kiedy włącza się analizowanie to możesz być pewna ze nic z tego nie będzie.
W energii pieniądzą nie jest istotne nawet określanie kwot, energia pieniadza ma wypełnić intencje.
Lepiej sobie powiedz nie ważne skąd się wezmą te pieniądze ale sie znajdą, koniec kropka.
Przestań wraz z tą decyzją analizować i myśleć o tym.

Tutaj najważniejsza jest siła i intensywność decyzji a nie rozkminianie sposobu jak to ma sie zrealizować.
Widzisz ty sie nakręciłaś na 1000 zł a wszechświat może da ci 500zł a okaże się ze tyle wystarczy bo tatuażysta zrobi dzień dobroci i da ci zniżkę.
Tak to bywa. Po prostu nie nakręcać sie na rozwiązania tylko skupić na intencji/celu a wszechświat to zrobi sam.

W odblokowaniu energii pieniedzy nie chodzi o to aby skupiać sie na konkretnej kwocie i sposobach a po prostu na intencji i zezwoleniu aby wszechświat sam dostarczył po swojemu środki.
Ty masz tylko podjąć decyzje co to ma być. Tatuaż koniec kropka.Twoja działka to wyzbyć się braku i zmartwiania.
Poza tym nawet jak za tydzień nie zrobisz tego tatuażu tylko za 2 tygodnie to też nic sie nie stanie,nie bedzie tragedii wiec nie rób sobie dodatkowej spiny.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy

Postprzez koniczynka » 15 cze 2016, o 09:07

jak bedziesz myslala ze gdziesz w domu lezy zapomniana kasa to z pewnoscia nie bedzie lezala ;) nie mysl o sposobie zdobycia tej kwoty. ja nic nie robilam. poprostu powiedzialam SOBIE ze bez wzgledu na wszystko zrobie ten kurs. i koniec. nie czekalam i nie liczylam na nic, nie szukalam mozliwosci, nie wypatrywalam znakow czy tym podobne. nic. zostawilam poprostu temat. tak jak teraz z kursem silva. ja wiem go zrobie i wiem ze sytuacja sie sam ulozy tak bym go zrobila. nie robie juz nic. wiem ze chce , wiem ze zrobie. koniec :D
czy musisz tez tatuaz zrobic teraz? jak nie zrobisz teraz to swiat sie zawali? nie! no wlasnie. wiec zdecyduj ze bedziesz miala tatuaz i tyle. jak nie teraz to pozniej ale go bedziesz miala. i zostaw to. poprostu.
wiem ze latwo mowic :D :D :D mi latwo jest w malych sprawach ale jezeli chodzi o ogromne marzenia to tez jest trudniej. ale juz przestaje myslec ze "trudniej" bo jak bede zasila to energia to bedzie faktycznie "trudniej".
skoro udalo mi sie przyciagnac mala rzecz to w taki sam prosty sposob uda mi sie przyciagnac wielka :)
koniczynka

Postprzez wolves » 15 cze 2016, o 09:47

No niby nie muszę teraz, ale potem być może nie będę miała takiej możliwości pod względem lokalizacyjnym :P więc trochę szkoda...
dobrze, więc pójdę za waszymi radami i nastawię się na przypływ pieniędzy tak po prostu, ogólnie 8-)

aha, jeszcze jedno pytanie, może głupie :mrgreen: mam o sobie takie przekonanie, że pieniądze się mnie nie trzymają, wydaję za dużo.. muszę się go najpierw pozbyć żeby móc swobodnie przyciągać mamonę, prawda?
wolves

Postprzez Przyciągnięta » 15 cze 2016, o 10:41

Jeżeli masz ochote sobie coś kupić i aktualnie masz na to kase to zrób to. W przeciwnym razie wmawiasz sobie, że Cię na to nie stać albo nie jesteś godzień. Moim zdaniem jednak trzeba mieć w tym wszystkim umiar. Nie jest dobre chowanie calych oszczędno§ci do skarpety i nie robienia rzadneho użytku z tych pieniędzy, ale nid można też szastać kasą na lewo i prawo. Pieniądze są energią i muszą krążyć. Fajną metodą jest też dawanie. Ale nie bylekomu tylko ludziom od których dostaliście wsparcie lub inspirację. Inspiracja pojawia się codziennie. Im więcej dajesz tgm więcej wraca do Ciebie. Joosef Silva powiedział: " Cel oprócz Ciebie powinien pomóc jeszcze 2 lub 3 osobom". W taki sposób można oszukać swój umysł i osiągnąć większy sukces. Należy pragnąć pieniedzy, aby pomóc swojej rodzinie lub potrzebującym. Będziemy w ten sposób pewni,że postępujemy słusznie.

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowanie od
wolves
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

Postprzez MagdaLooney » 15 cze 2016, o 12:36

Powiem Wam,że ja robię tak: rzucam np:"nooo,to w tym miesiącu poproszę xxx zł więcej ". I zapominam.Działa praktycznie zawsze.
Z drugiej strony, może i łatwo mi mówić bo - (to moje milowe odkrycie ;)) - mam bardzo dobre przekonania na temat pieniędzy.. Lubię je. Uważam że przychodzą łatwo. Mam pewność że nigdy nie zabraknie. A do tego uważam się za specjalistke,której po prostu nie wypada nie zapłacić takiej a nie innej kwoty :D

Sorry za tą przechwalke ale to naprawdę jeden z nielicznych tematów,w których jestem tak pewna.
Myślę że warto - przed rozpoczęciem przyciągania - wypracować właśnie takie a nie inne przekonania.
Ja je dostałam "w prezencie" od Rodziców a potem na dalszej drodze rozwoju,ścieżki zawodowej itp,pojawiało się więcej i więcej sytuacji, które je utwierdzaly.
Ostatnio edytowano 15 cze 2016, o 12:38 przez MagdaLooney, łącznie edytowano 1 raz
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowania - 3
Anka12, Maisa, tawaret
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 451 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości