Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

rozwój osobisty w kontekście biznesu i pieniędzy, kreowanie obfitości

Re: Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 21:19

Nicky napisał(a):Ja myślę że Dream - sądząc po jego wpisach, jest na doskonałej drodze do osiągnięcia sukcesu... bo już widać, że to co robi sprawia mu radość i satysfakcję, to zaczyna przynosić mu radość. I o to chodzi! Teraz będzie jazda bez trzymanki :)

Dokładnie tak własnie jest jak piszesz Nicky. Robię coś co właściwie zawsze chciałem robić a teraz tylko nadałem temu formę, coś co mnie niesamowicie inspiruje.

Mam wysokie wibracje na poziomie myśli, słów i czynów i gdy rozmawiam z kimś w realu na te tematy, to po prostu ta osoba to czuję, a to przyciąga ją do mnie (w sensie wspólnego działania).

Już widzę oczami wyobraźni co będzie se działo za jakiś czas, ba ja to czuję całym swoim jestestwem :D Czy to właśnie nie o takie wibry wszystkim nam chodzi? :D
No Dejes De Soñar :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 2
Calcifer, Renata
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 572 razy

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 21:23

renata17031 napisał(a):Ja też wróżę Dreamowi sukces :kwiatek Widać, że wie czego chce i śmiało do tego dąży. Niech odniesie sukces i będzie dla nas pięknym przykładem, że można :)

Renia, do mnie każdy może dołączyć, absolutnie każdy. Odnieśmy ten sukces wszyscy razem :D

Więcej info PW do mnie lub do Przyciągnietej.
Born1975

Postprzez Calcifer » 6 lip 2016, o 21:45

Serenity

Dziękuje Ci, że poświęcasz swój cenny czas na to by powiedzieć mi co myślisz na mój temat i na temat tego co piszę. Bardzo to doceniam acz przejmuje się tym nie bardzo. Nie obraź się, tu nie chodzi o Ciebie, po prostu nie jestem lemingiem, któremu trzeba powiedzieć, że jest super by poczuł się super albo któremu wystarczy powiedzieć, że jest fe by poczuł się fe :)

Dla mnie ten wątek jest pozytywną lekcją :) Dziękuje wszystkim którzy się w nim wypowiedzieli.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Czarodziejka » 6 lip 2016, o 21:51

Genialny Żółw napisał(a): Podzieliłbym się z Wami naprawdę wartościową wiedzą ale wiem, że robiąc to włożę tylko kij w mrowisko, że to by było dla 90% ludzi na forum takie wyrwanie ze strefy komfortu, że byście mnie chcieli za to zlinczować. Dlatego ja siedzę cicho i robię swoje. Czasem mi się tylko za dużo powie tak jak dziś ;)

Happy, podejmij ryzyko, inaczej tylko udajemy że forum jest cenne.

Za ten post autor Czarodziejka otrzymał podziękowanie od
Calcifer
Czarodziejka
Inicjator forum

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postprzez MagdaLooney » 6 lip 2016, o 21:54

Happy,napisz. Nie każdy musi się zgodzić z tym co napiszesz ale na pewno wiele osób z chęcią przeczyta!(w tym ja)
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowanie od
Calcifer
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 449 razy

Postprzez zdecydowana » 6 lip 2016, o 21:57

.
Ostatnio edytowano 30 lip 2016, o 07:39 przez zdecydowana, łącznie edytowano 1 raz

zdecydowana

Postprzez Calcifer » 6 lip 2016, o 22:05

Dziękuje Wam za chęć zrozumienia mnie. Dziś nie czuje flow by opowiadać o tym czego doświadczam. Wszystko w swoim czasie ale bardzo doceniam Waszą otwartość, pozytywne nastawienie. To ważne by w miejscu takim jak to, móc swobodnie rozmawiać o tym co jest dla nas ważne. To co robię i to co czuje, to czego się dowiaduje to mnie nakręca. Nie twierdzę, że dla każdego to będzie "wow" ale uważam, że warto się dzielić wiedzą zwłaszcza gdy konfrontujemy ją w praktyce. Budzi się we mnie na nowo autor, więc niebawem uruchomię media by dzielić się z Wami swoją zajawką :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowania - 3
Anka12, Born1975, Renata
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Czarodziejka » 6 lip 2016, o 22:13

Genialny Żółw napisał(a):Dziękuje Wam za chęć zrozumienia mnie.

Jeśli o mnie chodzi, to chcę zobaczyć co zasługuje na lincz :D

Za ten post autor Czarodziejka otrzymał podziękowanie od
Born1975
Czarodziejka
Inicjator forum

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postprzez Karla » 6 lip 2016, o 22:53

dream75 napisał(a):
magicmind napisał(a):Dream a jak ktoś nie ma ogóle pomysłów , wiedzy ,znajomości i umiejetności? to co , w jaki sposób ma niby działać?

To są wymówki. Myślisz, że ja miałem pomysły, wiedzę, znajomości i umiejetności? Nie miałem.

dream75 napisał(a):Dokładnie tak własnie jest jak piszesz Nicky. Robię coś co właściwie zawsze chciałem robić a teraz tylko nadałem temu formę, coś co mnie niesamowicie inspiruje.

Ja rozumiem Magica..co innego jest mieć pomysł na rozwinięcie biznessu , kiedy się wieod początku jak to ma wyglądać a zupelnie co innego jak się nie ma tego pomyslu i tylko mętne wyobrażenie na temat przyszlości ... :thinking
Karla

Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 23:00

Karla napisał(a):
dream75 napisał(a):
magicmind napisał(a):Dream a jak ktoś nie ma ogóle pomysłów , wiedzy ,znajomości i umiejetności? to co , w jaki sposób ma niby działać?

To są wymówki. Myślisz, że ja miałem pomysły, wiedzę, znajomości i umiejetności? Nie miałem.

dream75 napisał(a):Dokładnie tak własnie jest jak piszesz Nicky. Robię coś co właściwie zawsze chciałem robić a teraz tylko nadałem temu formę, coś co mnie niesamowicie inspiruje.

Ja rozumiem Magica..co innego jest mieć pomysł na rozwinięcie biznessu , kiedy się wieod początku jak to ma wyglądać a zupelnie co innego jak się nie ma tego pomyslu i tylko mętne wyobrażenie na temat przyszlości ... :thinking

Ja chciałem pracować z ludźmi. Pomysł rodził sie w bólach i nadanie temu konkretnej formy zajęło wiele lat. Można zacząć od szukania inspiracji na przykład na kanale Jacka: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4v ... wMQEn_rskA
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Biznes i pieniądze