Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

rozwój osobisty w kontekście biznesu i pieniędzy, kreowanie obfitości

Re: Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

Postprzez Serenity » 6 lip 2016, o 18:35

Genialny Żółw napisał(a):Ale sam fakt, że tu co niektórzy tak alergicznie reagują na mój pogląd, że ja wybieram działanie z pasją i flow, pokazuje kto ma jakie ograniczenia i na jakim poziomie.

Rozumiem, że to mój post, w którym zwyczajnie grzecznie proszę, żebyście w tych swoich tematach założyli osobny watek, pokazuje moje ograniczenia i mój poziom?
No cóż - niech właśnie tak będzie.
To co piszesz jest dla mnie tylko smutne - niczego innego nie oceniam, tylko wibrację, jaka ma to dla mnie.

dream75 napisał(a):Serenity
jeszcze coś mi się nasunęło. Ja i Emil piszemy o tym samym co wszyscy inni w tym temacie. Różnica jest taka, że piszemy to z punktu widzenia praktyki, a nie tylko suchej teorii.

Nie Dream - nie piszecie o tym samym. Po prostu tego nie czujecie. To niczyja wina. Przeczytaj jeszcze raz uważnie ostatni post- pytanie Magica. Nie próbuj tłumaczyć niczego - tylko spróbuj dostrzec różnicę :(

Za ten post autor Serenity otrzymał podziękowania - 4
Ana, Kokos, Maisa, Scarlett
Serenity

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Kokos » 6 lip 2016, o 18:38

Ja również proszę o wydzielenie postów dreama i przełożenie do stosownego tematu. Co to za offtop ? Aż wstyd.
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 392 razy

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 18:43

Serenity to kwestia postrzegania. Ja jestem pragmatykiem, dla mnie to się sprawdza.

Mój sposób nie musi być lepszy, jest po prostu mój. Kto chce iść razem ze mną, to pójdzie. Ktoś inny wybiera inną drogę i to też jest ok.

Każdy ma swoje poglądy i ma do tego prawo. Ja to szanuję.
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 572 razy

Postprzez Kokos » 6 lip 2016, o 18:45

Dream, tu nikt nie mówi, że masz złe poglądy. Po prostu nie wstrzeliłeś się w temat tego wątku. I robisz bałagan.
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowania - 2
Scarlett, Serenity
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 392 razy

Postprzez magicmind » 6 lip 2016, o 18:58

dream75 napisał(a):
magicmind napisał(a):
dream75 napisał(a):
Sam piszesz, że działanie jest niezbędne. Jesteś więc na dobrej drodze :D

Nie wiem gdzie tkwi Twój błąd, to musisz odkryć Ty sam. Ja mogę Ci wskazać drogę, co własciwie i tak już robię, ale reszta należy do Ciebie.

Ale ok. Myslę, że powinienes zrobic plan i go zacząć realizować. Robiąć plan, zastanów się jednak nad tym, czy to co w nim jest, będzie w 100% spójne z Tobą. Nawet najmniejsza wątpliwość powinna prowadzić do zmiany planu.

Jeszcze dodam, że ja nie wierze, w te wszystkie alternatywne światy, gdzie w kazdym z nich moje zycie wygladac może zupełnie inaczej, a odnosze wrażenie, że Ty w coś takiego wierzysz.... Od tego zacznij...

jeszcze coś mi się nasunęło. Ja i Emil piszemy o tym samym co wszyscy inni w tym temacie. Różnica jest taka, że piszemy to z punktu widzenia praktyki, a nie tylko suchej teorii.

Myślisz ze jesteś w lepszym miejscu ode mnie? I dlaczego uważasz ,że tutaj ludzie piszą o suchej teorii?
I jeszcze jedno pytanie, dokonałeś kiedyś takiej świadomej manifestacji czegokolwiek? doświadczyłeś kiedykolwiek takiego zjawiska?

Jest wręcz przeciwnie niż napisałeś. Jestem w dużo gorszym miejscu niż Ty. Nie mam na myśli fizycznej lokalizacji, choć na 99,999% mieszkasz w dużo lepszych warunkach niż ja. Prawdopodobnie masz też większe dochody, no i z tego co pisałeś wcześniej, na dzień dzisiejszy lepszą pracę.

Tu ludzie piszą o czymś z czego potem dla większości i tak nic nie wyniknie. Po co teoretyzować, jak można wziąć się do roboty i zmienić swoje życie?

Widzisz Magic, jedyne co mnie różni od większości społeczeństwa, to wielkość marzeń. Wiele osób doszło do bogactwa po tym jak to co się wydarzyło w ich życiu-coś bardzo negatywnego, sprawiło że poczuli się niesamowicie źle. Ze mną też tak jest. Wtedy ruszasz 4 litery i jesteś skłonny do przekroczenia strefy komfortu. Inaczej mówiąc, jak jest Ci w życiu w miarę dobrze, to nie będziesz robił nic, by polepszyć standard życia, bo i niby po co.

A rozwój nie polega na udawaniu, że jest dobrze, wtedy gdy jest się na dnie, lecz na myśleniu jak może być jeszcze lepiej wtedy gdy jest już cudownie.

Czy dokonałem świadomej manifestacji czegokolwiek? Tak, lecz włożyć w to musiałem sporo pracy. Potem popełniłem kilka błędów i to bardzo dużych... ale to już inny temat.

To co zawarłem w tym temacie zawarłem w oparciu o swoje doświadczenia na przestrzeni kilku miesięcy stosowania tego.
Ja nie osiągnąłem jeszcze jakiegoś bogactwa , nie jestem milionerem po prostu zauważyłem ze energia w ten sposób sie odblokowuje i dzieki temu otwierasz sie na to ,że do twojego życia napływa więcej obfitości.Również doskonale dostrzegłem jak kiedyś ją blokowałem (teraz też mi sie zdarza blokowoć)
A jak to działało gdy sie odblokowałem? a np. ,że nagle zarobiłem za pół godziny zabawy 2000 zł , innym razem mówie klientowi 1400 zł za projekt a ten mi na to że chce mi zapłaci 2400zł, sam to zaproponował ja nie kiwnąłem palcem.Do tego dostałem oferty współprac międzynarodowych.
Spełniłem marzenie i pracowałem dla światowego giganta. Nie, nie zdobywałem wiedzy bo nie mam wyższego wykształcenia ani znajomości, sami mnie odnaleźli i zgłosili się jedyne co zrobiłem to wyraziłem intencje ,że fajnie by było popracować dla światowego giganta.
Pomijam fakt ze jak masz to flow to nagle wszędzie pojawiają sie zniżki. Buty które chciałem kupić i normalnie kosztowały 700 zł ja sobie kupiłem za 350zł bo dostałem specjalny rabat od sklepu w którym jestem stałym klientem ;)
Ponad to mam na koncie rózne manifestacje mniejsze i troche wieksze gdzie doświadczyłem czegoś takiego jak fakt ze możesz nie kiwnąć palcem a dostaniesz coś pod nos.

Dlatego zastanawia mnie czy miałeś kiedyś takie doświadczenia bo wtedy naprawdę człowiek inaczej patrzy na świat.
Oczywiście ja nie neguje twojego nastawienia i życzę ci jak najlepiej i nie twierdze ,że ono nie prowadzi do sukcesu.

Ja tylko inaczej patrze na życie a uwierz mi byłem kiedyś mega realistą a ludzie którzy wierzyli w PP byli obiektem moich żartów :oops:
Z resztą od tego sie zaczęła moja przygoda z PP ;)

Dlatego tak , jestem teraz w stanie uwierzyć w to ,ze ktoś sobie napisze ,że wygra 112 milionów dolarów i właśnie tyle wygra :mrgreen:
Chociaż sam tego nie doświadczyłem to doświadczyłem różnych dziwnych rzeczy które świadczą o działaniu tej mocy.
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 385 razy

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 19:09

Magic to o czym Ty piszesz w tym temacie manifestuje się poprzez doświadczanie tego prze ze mnie w taki sposób, jaki tu opisuję. Zarzuca się mi off-top, a to są wibracje, które czuję i o nich piszę cały czas. Jestem bardzo otwarty na to wszystko i wszechświat odpowiada-gdyby było inaczej to pewne rzeczy nie byłyby aż tak proste. Druga sprawa jest taka, że czasem mam odczucie, że coś idzie nie po mojej myśli. A z a kilka dni okazuje się, że wszechświat miał dla mnie lepsze rozwiązanie, od tego co według mnie byłoby dobre. To jest dla mnie odblokowanie energii która jest w tytule tego wątku :D
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 572 razy

Postprzez Karla » 6 lip 2016, o 19:50

dream75 napisał(a):
magicmind napisał(a):Otóż to. Właśnie to mam na myśli że zafiksowaliście sie na prowadzenie biznesów jako jedyną słuszna drogę.
A ktoś może nie ma ochoty prowadzić biznesów a ma ochotę być bogatym ;)

Ja już podałem przykład jak kobieta przyciagnęła wygraną na loterii.

Cynthia Stafford. Nie mówie ,że to jedyna słuszna droga ale dróg jest mnóstwo.
Ona mówi ,że jedyną prace jaką dokonała to praca wibracyjna i oczywiśćie zakup losu.

Nie mówie aby grać na loteriach ale jeżeli kogoś intencją jest Bogactwo lub bycie jednym z najbogatszych ludzi to wcale nie musi prowadzić jakiegoś biznesu.

Zakup losu to też działanie :D

Magicu, moim zdaniem pewne błędne teorie uznałeś za prawdę i dlatego myślisz tak jak myślisz. Ze mną było tak samo kilka lat temu. Potem zrozumiałem, że to co uznaję za słuszne nie zaprowadzi mnie tam, gdzie chcę się znaleźć, bo to nie ma przełożenia na praktykę.

Nie trzeba prowadzić biznesu by być bogatym. Wspomniany Lewandowski jest piłkarzem. On jest na kontrakcie, on nie prowadzi biznesu....

Nieee no pewnie nie prowadzi biznesu ...sam nie prowadzi bo od tego ma doradców..on tylko przekazuje środki do prowadzenia tych biznesów..a grę w piłkę traktuje hobbystycznie :D tak jak i Phelps który hobbystycznie pływa i równie hobbystycznie rzyga na treningach że zmęczenia ...

Za ten post autor Karla otrzymał podziękowanie od
Born1975
Karla

Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Nicky » 6 lip 2016, o 21:04

dream75 napisał(a):
Widzicie to wszystko tylko dlatego, ze chciałem działać. Działanie jest najwazniejsze. Możesz miec wiedze, ale jak nic z nią nie zrobisz... Mozesz mieć bardzo wysokie wibracje, ale jak nic z nimi nie zrobisz... Możesz.... ale jak nic z tym nie zrobisz... A ja dwa lata temu miałem mega silna depresję, ale chciałem działać w tym kierunku, by wejść na szczyt i to sie zaczyna spełniać.

To prawda, że działanie jest ważne. Powiem więcej: ja w tej chwili, gdy już wpadłam w ten "flow" i gdy już wszechświat popchnął mnie w tym kierunku, co trzeba, to zapierniczam jak dziki osioł 8-) Ale wierzcie mi, to jest innego rodzaju "zapierniczanie" niż kiedyś, gdy pracowałam na etacie i nie widziałam sensu w tym, co robię! To jest zapierniczanie z inspiracją, z chęcią i z... radością :sun :lol: Chce się pracować, chce się ulepszać usługi i produkty które oferuję, no po prostu... chce się działać. I to jest właśnie to... i jak się odnajdzie to COŚ, tę pasję, tę radość życia to człowiek wstaje z taką ogromną chęcią w poniedziałek rano, że może góry przenosić. Nie ma czegoś takiego jak "czekanie na piąteczek", jest 7 dni radości i mega wysokich wibracji. Owszem, zdarzają się wkurzające dni, zdarzają się też gorsze wydarzenia, a nawet (ba! w tym jestem mistrzynią hehe) dni gdy mam lekkiego doła. Ale to nie zmienia faktu, że jestem zadowolona z kierunku w jakim podążam i widzę SENS tego wszystkiego.

Ale uwaga: zanim wystartowałam z tym swoim biznesem, nie potrafiłam podjąć żadnej decyzji. W którą stronę iść?? Co robić?? Nie wiedziałam kompletnie NIC. Niczego nie planowałam. Dałam się ponieść... puściłam kierownicę totalnie. A ponieważ wcześniej zamówiłam sobie po prostu dobrą, fajną nową pracę - żebym była z niej zadowolona, żebym dobrze zarabiała, żeby moja praca przynosiła mi satysfakcję, żebym pracowała w eleganckim ładnym nowym biurze i żebym w pracy odczuwała ZERO STRESU (tak, właśnie takie były moje życzenia !! :P), no to wszechświat sam doprowadził mnie do miejsca w którym jestem dziś. No i wylądowałam ze spełnionym marzeniem, zadowolona.

A to coś, o czym piszecie, ten "łut szczęścia"... to moim zdaniem kwestia odpowiednich głębokich przekonań. Nie chodzi mi o takie przekonia typu co sądzę o zarabianiu milionów, albo o bogatych ludziach, albo o sukcesie... chodzi mi o najgłębsze przekonania dotyczące samego siebie. I wydaje mi się że te przekonania są KLUCZEM w przypadku ludzi którzy odnoszą największe sukcesy. O jakie przekonania chodzi?
Na przykład: Zasługuję na wszystko, co najlepsze. Zasługuję na sukces. Sukces mi się należy. Jestem skazany/skazana na sukces.
Jestem niezwykły/niezwykła. I tak dalej... mając takie przekonania, sukces będzie nam przychodził z łatwością, wystarczy leciutko "ruszyć się" w kierunku swojego celu, swojego marzenia, a posypie się lawina wspaniałych wydarzeń <3 :sun :sun :sun A potem? Potem to już właśnie będziemy ostro działać ale nie z musu, tylko dlatego że będzie się nam chciało, i będzie to nam sprawiało radość i frajdę.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 4
Born1975, Maisa, Przyciągnięta, tawaret
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 254 razy

Postprzez Nicky » 6 lip 2016, o 21:11

Ja myślę że Dream - sądząc po jego wpisach, jest na doskonałej drodze do osiągnięcia sukcesu... bo już widać, że to co robi sprawia mu radość i satysfakcję, to zaczyna przynosić mu radość. I o to chodzi! Teraz będzie jazda bez trzymanki :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 3
Born1975, Calcifer, Renata
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 254 razy

Postprzez Renata » 6 lip 2016, o 21:15

Nicky napisał(a):Ja myślę że Dream - sądząc po jego wpisach, jest na doskonałej drodze do osiągnięcia sukcesu... bo już widać, że to co robi sprawia mu radość i satysfakcję, to zaczyna przynosić mu radość. I o to chodzi! Teraz będzie jazda bez trzymanki :)

Ja też wróżę Dreamowi sukces :kwiatek Widać, że wie czego chce i śmiało do tego dąży. Niech odniesie sukces i będzie dla nas pięknym przykładem, że można :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Calcifer
Renata

Podziękował : 632 razy
Otrzymał podziękowań: 804 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Biznes i pieniądze