Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

rozwój osobisty w kontekście biznesu i pieniędzy, kreowanie obfitości

Re: Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

Postprzez Calcifer » 6 lip 2016, o 17:11

A ja myślę, że tu co niektórzy dostają po prostu odpowiedzi których nie chcą dostać, bo te odpowiedzi wyrywają ze strefy komfortu a łatwiej jest siedzieć na tyłku, czytać Hicksów i wierzyć, że coś się "uda". Nie twierdzę, że się nie uda. Można i wygrać na loterii. Ale sam fakt, że tu co niektórzy tak alergicznie reagują na mój pogląd, że ja wybieram działanie z pasją i flow, pokazuje kto ma jakie ograniczenia i na jakim poziomie. Podzieliłbym się z Wami naprawdę wartościową wiedzą ale wiem, że robiąc to włożę tylko kij w mrowisko, że to by było dla 90% ludzi na forum takie wyrwanie ze strefy komfortu, że byście mnie chcieli za to zlinczować. Dlatego ja siedzę cicho i robię swoje. Czasem mi się tylko za dużo powie tak jak dziś ;)

Renia

Ja chce milionów głównie po to by żyć z procentu :D Nie potrzebuje milionów co miesiąc. Chce mieć miliony i pasywny dochód z nich na poziomie powiedzmy 50 000 zł miesięcznie. Tak bym mógł żyć swobodnie, pomagać, utrzymać rodzinkę i ozłocić Ciebie :D Haha :D
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowanie od
Born1975
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez magicmind » 6 lip 2016, o 17:12

dream75 napisał(a):
magicmind napisał(a):Otóż to. Właśnie to mam na myśli że zafiksowaliście sie na prowadzenie biznesów jako jedyną słuszna drogę.
A ktoś może nie ma ochoty prowadzić biznesów a ma ochotę być bogatym ;)

Ja już podałem przykład jak kobieta przyciagnęła wygraną na loterii.

Cynthia Stafford. Nie mówie ,że to jedyna słuszna droga ale dróg jest mnóstwo.
Ona mówi ,że jedyną prace jaką dokonała to praca wibracyjna i oczywiśćie zakup losu.

Nie mówie aby grać na loteriach ale jeżeli kogoś intencją jest Bogactwo lub bycie jednym z najbogatszych ludzi to wcale nie musi prowadzić jakiegoś biznesu.

Zakup losu to też działanie :D

Magicu, moim zdaniem pewne błędne teorie uznałeś za prawdę i dlatego myślisz tak jak myślisz. Ze mną było tak samo kilka lat temu. Potem zrozumiałem, że to co uznaję za słuszne nie zaprowadzi mnie tam, gdzie chcę się znaleźć, bo to nie ma przełożenia na praktykę.

Nie trzeba prowadzić biznesu by być bogatym. Wspomniany Lewandowski jest piłkarzem. On jest na kontrakcie, on nie prowadzi biznesu....

No to chyba faktycznie nie rozumiem bo ja po prostu nie kwestionuje czegoś takiego ,że czasem to działanie jest niezbędne jak chociażby zakup losu.A czasem nie musisz kiwnąć palcem a to co pragniesz samo pojawi sie w twoim życiu.
Jakie błedne teorie? może pokaż mi gdzie tkwi mój błąd?

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Karla
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 385 razy

Postprzez Renata » 6 lip 2016, o 17:16

Genialny Żółw napisał(a):Renia

Ja chce milionów głównie po to by żyć z procentu :D Nie potrzebuje milionów co miesiąc. Chce mieć miliony i pasywny dochód z nich na poziomie powiedzmy 50 000 zł miesięcznie. Tak bym mógł żyć swobodnie, pomagać, utrzymać rodzinkę i ozłocić Ciebie :D Haha :D

Skoro tak, to super. Piszę sie na to :lol:
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Calcifer
Renata

Podziękował : 632 razy
Otrzymał podziękowań: 804 razy

Postprzez Renata » 6 lip 2016, o 17:21

Wiecie co? Fajnie by było, gdyby pieniadze w ogole nie istniały. Cudowny byłby wówczas ten świat :lol: I na pewno bardziej przyjazny niż teraz...
Renata

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 17:27

renata17031 napisał(a):Tak się zastanawiam, dlaczego to bycie milionerem tak ludzi kręci? Naprawdę pragniecie milionów, chcecie być najbogatsi, chcecie podbić cały świat? :D
Czy tylko o to w tym naszym życiu chodzi? ;)

Widze, że nie rozumiesz mentalności milionerów. Tu nie chodzi tylko o pieniądze. Tu chodzi o danie innym bardzo dużej wartości. Pieniądze są tutaj efektem ubocznym. To co Ty piszesz Renia, ma zastosowanie do tych osób, które wygrały miliony w totolotka. Te osoby tracą potem te pieniądze (według statystyk 97% osób wygrywających miliony w ciagu kilku lat zostaje bankrutami i często ma potęzne długi), bo nie potrafią dać dzięki tym pieniądzom niczego dobrego innym, albo inaczej mówiąc, te osoby po wygranej mają kupe kasy, ale ich wibracja sie nie zmienia lub zmienia się na gorszą.

Ja chcę sprawić, by na milionach smutnych dziś twarzy pojawił się uśmiech. To mnie kręci, a nie jakieś papierki, czy kawałki metalu. W tym sensie jak najbardziej chcę podbić cały świat :D
No Dejes De Soñar :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 2
Calcifer, Renata
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 573 razy

Postprzez Renata » 6 lip 2016, o 17:30

dream75 napisał(a):Ja chcę sprawić, by na milionach smutnych dziś twarzy pojawił się uśmiech. To mnie kręci, a nie jakieś papierki, czy kawałki metalu. W tym sensie jak najbardziej chcę podbić cały świat :D

Dopiero teraz Cię rozumiem <33

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Born1975
Renata

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 17:37

magicmind napisał(a):
dream75 napisał(a):
magicmind napisał(a):Otóż to. Właśnie to mam na myśli że zafiksowaliście sie na prowadzenie biznesów jako jedyną słuszna drogę.
A ktoś może nie ma ochoty prowadzić biznesów a ma ochotę być bogatym ;)

Ja już podałem przykład jak kobieta przyciagnęła wygraną na loterii.

Cynthia Stafford. Nie mówie ,że to jedyna słuszna droga ale dróg jest mnóstwo.
Ona mówi ,że jedyną prace jaką dokonała to praca wibracyjna i oczywiśćie zakup losu.

Nie mówie aby grać na loteriach ale jeżeli kogoś intencją jest Bogactwo lub bycie jednym z najbogatszych ludzi to wcale nie musi prowadzić jakiegoś biznesu.

Zakup losu to też działanie :D

Magicu, moim zdaniem pewne błędne teorie uznałeś za prawdę i dlatego myślisz tak jak myślisz. Ze mną było tak samo kilka lat temu. Potem zrozumiałem, że to co uznaję za słuszne nie zaprowadzi mnie tam, gdzie chcę się znaleźć, bo to nie ma przełożenia na praktykę.

Nie trzeba prowadzić biznesu by być bogatym. Wspomniany Lewandowski jest piłkarzem. On jest na kontrakcie, on nie prowadzi biznesu....

No to chyba faktycznie nie rozumiem bo ja po prostu nie kwestionuje czegoś takiego ,że czasem to działanie jest niezbędne jak chociażby zakup losu.A czasem nie musisz kiwnąć palcem a to co pragniesz samo pojawi sie w twoim życiu.
Jakie błedne teorie? może pokaż mi gdzie tkwi mój błąd?

Sam piszesz, że działanie jest niezbędne. Jesteś więc na dobrej drodze :D

Nie wiem gdzie tkwi Twój błąd, to musisz odkryć Ty sam. Ja mogę Ci wskazać drogę, co własciwie i tak już robię, ale reszta należy do Ciebie.

Ale ok. Myslę, że powinienes zrobic plan i go zacząć realizować. Robiąć plan, zastanów się jednak nad tym, czy to co w nim jest, będzie w 100% spójne z Tobą. Nawet najmniejsza wątpliwość powinna prowadzić do zmiany planu.

Jeszcze dodam, że ja nie wierze, w te wszystkie alternatywne światy, gdzie w kazdym z nich moje zycie wygladac może zupełnie inaczej, a odnosze wrażenie, że Ty w coś takiego wierzysz.... Od tego zacznij...
Born1975

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 17:46

Serenity

jeszcze coś mi się nasunęło. Ja i Emil piszemy o tym samym co wszyscy inni w tym temacie. Różnica jest taka, że piszemy to z punktu widzenia praktyki, a nie tylko suchej teorii.

Smileoo Serenity :D
Born1975

Postprzez magicmind » 6 lip 2016, o 18:10

dream75 napisał(a):

Nie wiem gdzie tkwi Twój błąd, to musisz odkryć Ty sam. Ja mogę Ci wskazać drogę, co własciwie i tak już robię, ale reszta należy do Ciebie.

Ale ok. Myslę, że powinienes zrobic plan i go zacząć realizować. Robiąć plan, zastanów się jednak nad tym, czy to co w nim jest, będzie w 100% spójne z Tobą. Nawet najmniejsza wątpliwość powinna prowadzić do zmiany planu.

Jeszcze dodam, że ja nie wierze, w te wszystkie alternatywne światy, gdzie w kazdym z nich moje zycie wygladac może zupełnie inaczej, a odnosze wrażenie, że Ty w coś takiego wierzysz.... Od tego zacznij...

jeszcze coś mi się nasunęło. Ja i Emil piszemy o tym samym co wszyscy inni w tym temacie. Różnica jest taka, że piszemy to z punktu widzenia praktyki, a nie tylko suchej teorii.

Myślisz ze jesteś w lepszym miejscu ode mnie? I dlaczego uważasz ,że tutaj ludzie piszą o suchej teorii?
I jeszcze jedno pytanie, dokonałeś kiedyś takiej świadomej manifestacji czegokolwiek? doświadczyłeś kiedykolwiek takiego zjawiska?

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Karla
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 385 razy

Postprzez Born1975 » 6 lip 2016, o 18:27

magicmind napisał(a):
dream75 napisał(a):

Myślisz ze jesteś w lepszym miejscu ode mnie? I dlaczego uważasz ,że tutaj ludzie piszą o suchej teorii?
I jeszcze jedno pytanie, dokonałeś kiedyś takiej świadomej manifestacji czegokolwiek? doświadczyłeś kiedykolwiek takiego zjawiska?

Jest wręcz przeciwnie niż napisałeś. Jestem w dużo gorszym miejscu niż Ty. Nie mam na myśli fizycznej lokalizacji, choć na 99,999% mieszkasz w dużo lepszych warunkach niż ja. Prawdopodobnie masz też większe dochody, no i z tego co pisałeś wcześniej, na dzień dzisiejszy lepszą pracę.

Tu ludzie piszą o czymś z czego potem dla większości i tak nic nie wyniknie. Po co teoretyzować, jak można wziąć się do roboty i zmienić swoje życie?

Widzisz Magic, jedyne co mnie różni od większości społeczeństwa, to wielkość marzeń. Wiele osób doszło do bogactwa po tym jak to co się wydarzyło w ich życiu-coś bardzo negatywnego, sprawiło że poczuli się niesamowicie źle. Ze mną też tak jest. Wtedy ruszasz 4 litery i jesteś skłonny do przekroczenia strefy komfortu. Inaczej mówiąc, jak jest Ci w życiu w miarę dobrze, to nie będziesz robił nic, by polepszyć standard życia, bo i niby po co.

A rozwój nie polega na udawaniu, że jest dobrze, wtedy gdy jest się na dnie, lecz na myśleniu jak może być jeszcze lepiej wtedy gdy jest już cudownie.

Czy dokonałem świadomej manifestacji czegokolwiek? Tak, lecz włożyć w to musiałem sporo pracy. Potem popełniłem kilka błędów i to bardzo dużych... ale to już inny temat.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Karla
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Biznes i pieniądze