Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: Odblokowanie energii dobrobytu i pieniędzy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 08:49

Na pewno facet Ci nie pomaga ale pomijając już te naturalne blokady typu zabezpieczenie które z drugiej strony też mogą mieć pozytywne aspekty bo dają jakieś poczucie bezpieczeństwa to możesz postanowić ,że każdy ekstra podarunek od wszechświata przeznaczasz na przyjemności.
Czyli jak niespodziewanie otrzymasz pieniądze to w całości przeznaczaj to na przyjemności a nie wliczaj do normalnego budżetu.
Możesz nawet tak zakomunikować Wszechświatowi, ok będę sie z Tobą tak bawić ale zacznijmy od tego ze podarujesz mi jakąś kwotę na start.
Oczywiście pamiętaj o tych zasadach ze każdy wydany pieniądz Wspiera Wszechświat, wiec nawet jak płacisz kare czy mandat miej świadomość ze te pieniądze idą do kogoś i kogoś lub coś wspierają w tej chwili.
W końcu taka opłata może iść na naprawę dróg usprawnienie usług czyli jednocześnie sama siebie wspierasz ;)

Pamiętaj ze przyjemności również dla twojej rodziny podnoszą im wibracje czyli dzieki temu cała twoja rodzina miewa się lepiej i wpływa to na wspólna kreacje.Ostatecznie twoje dzieciaki czy mąż będą samodzielni i nie bedziesz musiała im w przyszłości pomagać bo sami wypełnią sie obfitością.
Pomyśl o takich wspólnych przyjemnościach, może jakieś wakacje czy wypad gdzieś.
Takie oszczędzanie może trwać całe życie, bo dzieciaki rosną, bo dzieciaki urosły i trzeba im pomóc sie usamodzielnić, bo pojawiły sie wnuki i trzeba im pomóc i tak może już całe życie na takim poziomie być bo zawsze coś sie znajdzie ;)
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 4
Anka12, koniczynka, Maisa, Renata
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy

Postprzez koniczynka » 11 cze 2016, o 09:37

dzieki bardzo :)
wlasnie taka gra zaczynam ze wszechswiatem :D super pomysl. masz racje, trzeba zaczac od malych rzeczy ;)
a zauwazyliscie pewien fenomen odnosnie wydawania pieniedzy na rzecz kogos potrzebujacego? one doslownie w oczach sie pomnazaja.
ja uwielbiam pomagac potrzebujacym. takie akcje jak np. szlachetna paczka wywolule u mnie takie podniecenie jakbym ja sama miala dostac mega przeogromny prezent. czasami dochodze do wnisku ze robie bardziej sobie prezent niz tej rodzinie :lol:
ale do rzeczy. ZAWSZE kiedys jestesmy w supermarkecie i robimy ogromne zakupy na rzecz danej rodziny to ostateczny rachunek wychodzi jakis taki dziwnie maly biorac pod uwage tak ogromna ilosc zakupow. nie byloby w tym nic dziwnego ale to potwierdzilo juz kilka osob ktore znam. kiedy ostatnim razem po zsumowaniu zakupow przy kasie skomentowalysmy z kolezanka : "tak malo??????" to pani ekspedientka usmiechnela sie i powiedziala "nie panie pierwsze sa zdziwione ze robiac zakupy na cele charytatywne rachunek jest mniejszy niz sie spodziewano". i ZAWSZE jakims cudem zostaje nam dodatkowa kasa i zawsze na koniec juz nie wiemy co dokupic bo wszystkiego jest pod dostatkiem :D
mysle ze jak ktos to robi z dziką przyjmnoscia to sie wlasnie tak dzieje :D

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowanie od
magicmind
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Renata » 11 cze 2016, o 09:53

Magic, dobrze prawisz :D
Teraz jeszcze jedna kwestia, żeby nie mylić tego z rozrzutnością. Poprzez takie działanie bardziej pozbywamy się pieniedzy niz je przyciągamy. Znam jednak takich ludzi, którzy każdy zarobiony pieniądz natychmiast przetrwonią i zazwyczaj kończy sie na długach, a mimo to ci ludzie chodzą na imprezy, dobrze sie bawią i zawsze jakoś tam dawają sobie radę.
Podejście do pieniędzy powinno być zdrowe, bez zbędnego przywiązywania się do nich, zaś wydawania ich na takie cele, z ktorymi czujemy się dobrze. Jeśli bedziemy się do czego zmuszać, np. powinnam kogoś wesprzeć bo być może to mi się zwroci z nawiązką, nie zdaje egzaminu. Oczekiwanie na nagrodę to ślepa uliczka.

Hmmm...wygląda na to, że trochę pracy mnie czeka, bo jakoś przekonania w tej sprawie kuleją mi jeszcze :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
magicmind
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 10:27

Dokładnie. Najważniejsze aby dobrze się z tym czuć bo jak ktoś pomaga innym bo myśli ze wtedy mu wszechświat to wynagrodzi to może się zdziwić jak tak nie będzie.
Jest dużo ludzi którzy pomagają a jednak im się nie powodzi.
Tutaj chodzi o to aby czuć to, mieć tą świadomość ze to działa i iść za tym co nam napędza wibracje.
Jeżeli ktoś pomagając innym odczuwa ze przecież sam niewiele ma a jeszcze innym pomaga to tak naprawdę sam sobie szkodzi kosztem innych.
Trzeba zwracać uwagę na swoje wibracje.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Postprzez koniczynka » 11 cze 2016, o 10:48

no tak. nie ma co rozdawac innym kiedy ma sie poczucie ze robi sie to na sile i ze to ma czemus sluzyc . u mnie chec pomagania wynika z robienia przyjemnosci dla siebie- poprstu czuje sie zaj...ebiscie, wibracje na maxa mi szybuja w gore. poprostu czuje sie na maxa super robiac przyjemnosc innym. i szczerze powiedziawszy nie wiem czy kiedykolwiek dostalam cos w zamian od wszczechwiata. nigdy o tym nie myslalam, nie analizowalam :)
no ale zaraz zaraz. czy odczuwajac brak kasy w portfelu (bo faktycznie na dany moment mam kilkanascie zlotych w gotowce) i pomimo to CHCE I DAJE komus kto przygrywa na ulicy na jakims instrumencie to poglebiam u siebie brak????? czuje brak bo mam brak ale czuje frajde ze daje (zawsze wychodze z zalozenia ze taki czlowiek bardzo musi sie napracowac przez caly dzien, a przeciez bardzo umila zycie przez moment innym ktory biegna do pracy, szkoly.... Mi wibracje wzrastaja kiedy ide i slysze jak ktos taki przygrywa). i nie daje by rozmnozyc to co mam w portfelu ale zeby sprawic przyjemnosc temu czlowiekowi i tym samym sobie...nie ma nic piekniejszego jak szczery usmiech takiego kogos :D
nie, no mysle ze to jednak nie poglebia braku, prawda?
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 10:55

Uczucie braku to uczucie braku. To dobrze ze robisz coś co podnosi twoje wibracje i to ma ogólnie mega pozytywny wpływ na wszystkie aspekty twojego życia.
Chodzi po prostu o to aby nie odczuwać tego braku pieniędzy. Jak pomagasz to nie czuj braku tylko poczuj jakie to szczeście ze masz tak dużo ze jeszcze możesz innym pomagać i dzielić się z nimi swoją obfitością ;)

Chodzi o to aby nie zwracać uwagi na fizyczną rzeczywistość czyli jak wygląda zawartość twojego portfela , jaki jest aktualny stan twojego konta i nie przejmowanie się skąd weźmiesz pieniądze i na nowo wypełnisz portfel/konto.
Zamiast tego niech twoje skupienie zwróci sie ku czemuś innemy , najlepiej przyjemnemu a w miedzyczasie wszechświat sam zadba o to aby środki się pojawiły.

To że sie nie pojawiają wynika właśnie z tego ze się człowiek martwi tym, przejmuje skąd je znaleźć, kiedy sie pojawią i ogólnie uwaga spoczywa na ich braku ;)
Natomiast jak twoja uwaga w pełni skupi się na celu jakimś, typu fajnie by było kupić sobie to czy tamto bez myślenia o środkach na to, to te pieniądze niebawem same się pojawią ewentualnie ta rzecz bo przecież może pojawić sie bez udziału pieniędzy :)

A jak pomaganie ci podnosi wibracje to rób to jak najcześciej :)

Przykładowo jak człowiek oszczędnie żyje, nie ma celów, nie wydaje pieniędzy na przyjemności to Wszechświat uważa ze tak ma być i mu to nie potrzebne do szczęścia.
Dlatego warto stawiać sobie cele nawet jak masz puste konto ;)
Nawet irracjonalne bo to działka wszechświata aby środki na to sie znalazły.

Ludzie którzy żyja w braku nie mają celów bo to bez sensu, im cele tworzą się jak ewentualne środki sie pojawiają ale i nawet wtedy potrafią odmawiać sobie przyjemności ;)

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 2
koniczynka, Maisa
magicmind

Postprzez Renata » 11 cze 2016, o 11:11

Zawsze zadziwiali mnie ludzie, którzy wiążąc koniec z końcem planowali różne wielkie przedsiewzięcia, typu kupno domu czy zmiana samochodu. Uważałam to za głupie, bo jak można marzyć o czymś, tym bardziej głośno, na co nas nie stać.
Ale może to wcale nie jest takie glupie...? Oczywiście wielu lubi sobie pofantazjować przy swiadkach, by wzbudzic zazdrość czy zawiść, ale jeśli podchodzi się do tego poważnie ( w sensie, nie tylko czcze gadanie), to czemu nie?
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 11:20

renata17031 napisał(a):Zawsze zadziwiali mnie ludzie, którzy wiążąc koniec z końcem planowali różne wielkie przedsiewzięcia, typu kupno domu czy zmiana samochodu. Uważałam to za głupie, bo jak można marzyć o czymś, tym bardziej głośno, na co nas nie stać.
Ale może to wcale nie jest takie glupie...? Oczywiście wielu lubi sobie pofantazjować przy swiadkach, by wzbudzic zazdrość czy zawiść, ale jeśli podchodzi się do tego poważnie ( w sensie, nie tylko czcze gadanie), to czemu nie?

Oczywiście ,że nie jest to głupie tylko tak właśnie się pracuje ze Wszechświatem.Wcale nie musisz o tych celach mówić wszystkim, to już od ciebie zależy jak czujesz czy to Cie uskrzydla czy nie.
Wszechświat musi wiedzieć ze te cele są realne, ze to jest decyzja a nie twoje bujanie w obłokach.
Dlatego jak nie stać cie na coś to przeglądaj oferty tak jakbyś była na kupnie ale nie zwracaj uwagi na ceny bo one są nieistotne.
Dla ciebie mieszkanie za milion złotych to może być coś drogiego ale gdyby taki milion się pojawił to co byś zrobiła?
Kupiłabyś mieszkanie za tyle czy za połowę a resztę zaoszczędziła :D ? Czy byłoby dla Ciebie drogie?

To tylko energia, niezależnie czy masz kase czy jej nie masz.
Czy taki miliarder dźwiga ze sobą te wszystkie pieniądze nieustanie? Nie, tak naprawdę to taki sam człowiek jak każdy inny, rózni się jedynie energią, przekonaniami które ma w sobie a fizycznie przecież nie ma nieustannego kontaktu ze swoją kasą.
Po prostu wewnątrz siebie nie odczuwa żadnych ograniczeń, gdy kupuje nieruchomość to nie ma takich zmarwień ze tyle pieniedzy wyda i co to będzie...

To jest właśnie taki stan swobodnego przepływu energii.
Dlatego trzeba odnaleźć właśnie taki stan aby podobnie wyglądało to u nas.Wiadomo ,że fizycznie na razie coś może być poza naszym zasięgiem ale też jest coś co jest w naszym zasięgu, czyli nasze wibracje.
Tak samo możemy przeglądać oferty, wyznaczać sobie cele a to jest pierwszy etap kreacji :)
Nie robimy tego bo nie widzimy w tym sensu kiedy nie ma na to środków.Dlatego wiekszość kombinuje jak wykreować środki a to nie nasza działka ;)
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 11:26 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 4
Bialy Krolik, fiolek25, Maisa, Niezależna77
magicmind

Postprzez Bialy Krolik » 11 cze 2016, o 11:24

Magic
Wybacz ale muszę Ci to powiedzieć , niesamowita metaformoza w Tobie zaszla i to widać. :)
Jak może być jeszcze lepiej?

Za ten post autor Bialy Krolik otrzymał podziękowanie od
magicmind
Bialy Krolik

Podziękował : 65 razy
Otrzymał podziękowań: 136 razy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 11:26

Bialy Krolik napisał(a):Magic
Wybacz ale muszę Ci to powiedzieć , niesamowita metaformoza w Tobie zaszla i to widać. :)

hehe dzięki i wybaczam :D
magicmind

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości