Przyciąganie nowej pracy -komuś z Was się udało?

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: Przyciąganie nowej pracy -komuś z Was się udało?

Postprzez Oleander » 21 maja 2019, o 22:18

Kaja napisał(a): popracować nad usunięciem oporu

niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy to nie jest też tworzenie oporu? :)

Osobiście myślę, że dobrą opcja byłoby wyluzowanie (skoro nie biedujesz), wykorzystanie wolnego czasu na jakieś zajęcia albo hobby, wycieczki, a wtedy z pewnością pojawi się jakaś ciekawa oferta.

Za ten post autor Oleander otrzymał podziękowanie od
Kaja
Oleander

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez jaskier » 22 maja 2019, o 09:26

No ja też tu czegoś nie rozumiem, jeśli nie chcesz pracować i możesz sobie na to pozwolić, to czemu chcesz się do czegokolwiek zmuszać, dla świętego spokoju rodziny? :thinking Jak się znudzisz i zechcesz pracę znaleźć, to opór sam zniknie, a tymczasem niech rodzina zajmie się swoim życiem, w końcu nie jesteś alkoholikiem i nie niszczysz niczyjego życia nałogiem...

PS Popracuj raczej nad usunięciem tego szkodliwego przekonania, które pokutuje w rodzinie! ;)
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek

Za ten post autor jaskier otrzymał podziękowanie od
Kaja
jaskier

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Kaja » 22 maja 2019, o 11:16

Dzięki za odpowiedź. rzecz w tym że ja naprawdę chcę już wrócić na rynek pracy, już mi się znudziło. Jestem bardzo wdzięczna za bezpieczeństwo finansowe ale też chcę pracować (mieć satysfakcję, zarabiać, czuć się spełniona). Ponadto mam cele życiowe, na które chcę zapracować. Na kursie Silvy wspominano ze mamy ukryte programy z których często nie zdajemy sobie sprawy. Przekonanie, które wykryłam uznaję za bzdurne, mam mnóstwo argumentów przeciw (czyli to już nie jest mój program). :). Skąd jeszcze blokady?
Kaja

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości