Zmiana przekonań o pieniądzach

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: Zmiana przekonań o pieniądzach

Postprzez nina19888 » 1 kwi 2020, o 20:52

Scarlett napisał(a):Dream Walker ma rację, Jeśli masz bardzo głęboko zakorzenione negatywne przekonania, które dodatkowo jeszcze bardziej umacniają się każdego dnia, lepiej zacząć od tych lżejszych afirmacji - jest większe prawdopodobieństwo, że szybciej przekonasz umysł, a potem jak do tego dojdzie to dodasz te mocniejsze z którymi pójdzie szybciej. Teraz te największe mogą właśnie powodować, że to wszystko trwa tak długo. Krok po kroku. Zmiana przekonań to praca, a ta z afirmacjami jednak jedna z najskuteczniejszych.

Ok. Spróbuję w ten sposób, jutro zrobię nowe nagranie. Teraz odsłuchuję te o nadmiernym potencjale i uważam, że jest genialnie wyjaśnione, od razu widzę gdzie robię błąd. Za często wybiegałam w przyszłość, zamiast maksymalnie uczepić się danego momentu.
nina19888

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez jaskier » 1 kwi 2020, o 23:39

No i weź jeszcze pod uwagę, że opieka nad kimś to JEST praca, na dwa etaty i bardzo wymagająca. Jak to sobie uświadomisz, to odpadnie Ci opór pt. "jestem pasożytem, bo wydaję pieniądze osoby, którą powinnam się opiekować". :)

:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek

Za ten post autor jaskier otrzymał podziękowanie od
nina19888
jaskier

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez jabu65 » 3 kwi 2020, o 19:36

Spróbuj, Nina, pewnej sztuczki, która dla mnie bardzo dobrze zadziałała.
Otóż kiedyś przez kilka lat nosiłem w portfelu banknot z najwyższym nominałem jaki był. Wtedy to było około 1/8 mojej wypłaty, więc w moim przeświadczeniu całkiem nieźle. Zwykłe zakupy robiłem płacąc innymi pieniędzmi, a jakieś drobne, codzienne też opłacałem kartą, czy jakimiś innymi, bo ten banknot, to o wiele za dużo i szkoda było rozmieniać. W efekcie mój umysł wiedział, że ZAWSZE MAM PIENIĄDZE i ZAWSZE ZA DUŻO. I zawsze miałem na to dowód. Tak to sobie zakodowałem, że do tej pory tak mam.
To taki plan minimum, oczywiście, żeby od czegoś zacząć. Żeby zmieniać swój stosunek do pieniędzy, a przede wszystkim sposób myślenia. Żeby BYĆ osobą, która ma pieniądze. Skoro zawsze masz jakąś kasę, masz również poczucie spokoju, wolności, ulgi... Doświadczaj tych uczuć najczęściej jak tylko się da. To otwiera drogę do odczuwania wdzięczności za to wszystko. A, wdzięczność przyciąga sytuacje, które powodują u Ciebie poczucie wdzięczności. I to są te wibracje właśnie. Tak to działa, w wielkim skrócie.

Za ten post autor jabu65 otrzymał podziękowania - 3
Dream Walker, Oleander, Slonce
jabu65

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez nina19888 » 4 kwi 2020, o 14:32

jabu65 napisał(a):Spróbuj, Nina, pewnej sztuczki, która dla mnie bardzo dobrze zadziałała.
Otóż kiedyś przez kilka lat nosiłem w portfelu banknot z najwyższym nominałem jaki był. Wtedy to było około 1/8 mojej wypłaty, więc w moim przeświadczeniu całkiem nieźle. Zwykłe zakupy robiłem płacąc innymi pieniędzmi, a jakieś drobne, codzienne też opłacałem kartą, czy jakimiś innymi, bo ten banknot, to o wiele za dużo i szkoda było rozmieniać. W efekcie mój umysł wiedział, że ZAWSZE MAM PIENIĄDZE i ZAWSZE ZA DUŻO. I zawsze miałem na to dowód. Tak to sobie zakodowałem, że do tej pory tak mam.
To taki plan minimum, oczywiście, żeby od czegoś zacząć. Żeby zmieniać swój stosunek do pieniędzy, a przede wszystkim sposób myślenia. Żeby BYĆ osobą, która ma pieniądze. Skoro zawsze masz jakąś kasę, masz również poczucie spokoju, wolności, ulgi... Doświadczaj tych uczuć najczęściej jak tylko się da. To otwiera drogę do odczuwania wdzięczności za to wszystko. A, wdzięczność przyciąga sytuacje, które powodują u Ciebie poczucie wdzięczności. I to są te wibracje właśnie. Tak to działa, w wielkim skrócie.

Dziękuję! Na spokojnie wszystko wprowadzam. Bez stresu i presji. Będzie dobrze :) Edit: JUŻ jest dobrze :)
nina19888

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Poprzednia strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości