Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

rozwój osobisty w kontekście biznesu i pieniędzy, kreowanie obfitości

Re: Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

Postprzez Born1975 » 16 mar 2018, o 23:26

Kolejny bardzo dobry filmik do zobaczenia, tym razem z trochę innej beczki.

No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 573 razy

Postprzez Born1975 » 18 mar 2018, o 00:49

Wielu traderów twierdzi, że analiza techniczna nie działa. Ja się zastanawiałem jak w takim razie oni grają i mają przy tym wyniki. No i kto szuka ten znajdzie. Według znanego polskiego tradera Rafała Zaorskiego znacznie więcej osób zarobiło obserwując Order Book niż korzystając z analizy technicznej. Ponoć ten stosunek wynosi 100:1, ale nie mam jak tego potwierdzić. Prawdą natomiast jest, że obserwacja Order Booka może przynieść zyski w znacznie krótszym czasie niż AT. Nauczenie się AT jest czasochłonne i brak gwarancji, że to zadziała.Nie znaczy to oczywiście, że obserwując Order Book zawsze będą efekty, ale testy, które robię za znajomymi pokazują skuteczność na poziomie około 80%. To jest bardzo dobry wynik. Nie wiem jak inni, ale ja nie otwieram transakcji, gdy mam jakieś wątpliwości i być może to przekłada się na wysoką skuteczność.

Branża krypto przyzwyczaiła nas do myślenia o bardzo dużych, idących w dziesiątki a nawet setki procent zysku. W przypadku daytradingu zadowalające jest te 2-3% na jednym tradzie.

Obrazek

Obrazek

Widząc coś takiego jak na zamieszczonych obrazkach, wiem że 2% spokojnie da się zarobić. Spójrzcie na dwie ściany po stronie kupna pierwsza na 42 BTC a druga na 62 BTC. Po stronie sprzedaży jest ściana na 26 BTC. Myślę, że te ściany po obu stronach rynku postawiła ta sama osoba, by zmanipulować cenę. Tak grubasy zarabiają na rynku. My w tej sytuacji powinniśmy iść w kierunku, który pokazuje nam grubas, czyli kupić w cenie mniej więcej ostatniego zlecenia kupna, ale ustawić cenę ciut wyżej, niż postawiona ściana (jak ustawimy cenę niżej, to bardzo długo będziemy czekać aż nam zakupi, bo zlecenia kupna realizują się od najwyższej do najniższej ceny).

Nauczenie się jak grać stosując tylko Order Book zajmuje niewiele czasu w porównania do nauki AT. Dla kumatych wystarczy tydzień-potem już tylko praktyka. Oczywiście trzeba też patrzeć na wykres, bo ten pokaże nam co się działo wcześniej. Trzeba sprawdzić jaki jest trend w danym odcinku czasowym (tzw. timeframe), jakie były wolumeny itp. Ja oprócz obserwacji samego Order Booka stosuję jeszcze strategie 1-2-3 jedziemy. I tyle mi wystarcza :D

P.S. Zrzuty ekranu tych obrazków robiłem w nocy z piątku na sobotę. Cena zgodnie z moimi oczekiwaniami poszła w górę :D
Born1975

Postprzez Born1975 » 18 mar 2018, o 02:55

Post na wesoło. Modlitwa krytptomaniaka:

Wierzę w Satoshi Nakamoto, twórcę wszechmogącego, stworzyciela blockchaina, i w Bitcoina, syna jego jedynego, coina naszego, który się począł z bloku Świętego, narodził się z funkcji haszującej, umęczony pod bankiem centralnym.

Zstąpił do banków, trzeciego dnia zmartchwystał. Wstąpił na giełdy, siedzi po prawicy stworzyciela wszechmogącego.

Stamtąd przyjdzie sądzić fiaty i banki umarłe.

Wierzę w Ducha jego, mining święty, górników obcowanie, adresy powszechne, forków zmarchwystanie, hashy wieczne.
Amen.
Born1975

Postprzez Born1975 » 18 mar 2018, o 02:58

UWAGA: Bittrex usuwa kolejne kryptowaluty.

Więcej tu: http://cashowsky.pl/gielda-bittrex-usuw ... towaluty/#

Jeśli macie którąś z tych walut na Bittrex, to albo sprzedajcie, albo prześlijcie na inną giełdę.
Born1975

Postprzez Born1975 » 20 mar 2018, o 01:24

BLOCKCHAINIAN RHAPSODY :mrgreen:

Born1975

Postprzez emerald » 7 kwi 2018, o 17:57

nie zostawiaj swoich wibracji samopas
emerald

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Born1975 » 7 kwi 2018, o 23:21

PCC oznacza, że obracając na giedzie kwotą 10000 złotych, podatek może wynieść miliony złotych-nie ma górnej granicy.
Born1975

Postprzez Born1975 » 9 cze 2018, o 17:30

Dawno tu nic nie pisałem, ale od czasu do czasu coś naskrobię. Generalnie bardzo dużo czasu poświęcam ostatnio na edukowanie się w temacie krypto.

Taka ciekawostka. Jeśli ktoś zamierza kupić BTC, to 13 czerwca prawdopodobnie będzie bardzo dobrym terminem. W tym dniu kończą sie krótkie pozycje na BTC, więc teoretycznie cena powinna pójść w dół. Po 13 czerwca możemy się spodziewać wzrostów. W branży mówi się, że cena może odbić do 15000 dolarów w bardzo krótkim czasie-nie spodziewałbym się tego w czerwcu, ale w lipcu już tak.
Born1975

Postprzez Born1975 » 19 cze 2018, o 18:34

Niektóre projekty kryptowalutowe czasem rozdają za darmo swoje tokeny w ramach reklamy. Już kiedyś była ciekawa akcja, gdzie rozdawano 1000 tokenów, które potem osiągnęły maksymalną cenę 11 dolarów za sztukę. W sumie nic nie robiąc można było zgarnąć 11 tysięcy dolarów. Teraz jest podobna sytuacja. Możesz dostać 25000 tokenów XRPzero. W styczniu 2019 roku ten token ma się pojawić na jednej z giełd a konkretnie na cryptopi w cenie wyjściowej 0.03 dolara. Tak więc do wzięcia za free jest 750 dolarów (jeśli przytrzymacie a cena pójdzie do góry, to może być dużo więcej). Wszystko co trzeba zrobić to po prostu się zarejestrować-łapcie link do rejestracji: https://xrpzero.com/signup/ISJWZRHR1P
Born1975

Postprzez Born1975 » 20 cze 2018, o 20:04

Experty, to polski projekt. Dziś token kosztuje 12 centów, w grudniu 2018 spodziewana cena to 10 dolarów, a później może nawet 100 dolarów. Nie będę się rozpisywał o samym projekcie, po prostu zobaczcie sobie ich stronkę: https://experty.io/en

Ja jestem już załadowany i być może jeszcze dokupię :D
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Biznes i pieniądze