O czym 90% katolików nie wie. NAPRAWDĘ polecam przeczytać.

pp w rozumieniu religii, próby poznania Boga

Re: O czym 90% katolików nie wie. NAPRAWDĘ polecam przeczyta

Postprzez Renata » 10 kwi 2015, o 14:08

Jeszcze jeden ciekawy artykuł na temat sakramentów i ich wpływu na naszą duszę:
http://www.taraka.pl/pieczec_ukrasc_czlowiekowi_dusze
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 638 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Kokos » 10 kwi 2015, o 15:53

Czytałam ten art. pół roku temu i początkowo uwierzyłam, ale później po głębszym przeanalizowaniu mogę z czystym sumieniem powiedzieć: bullshit ! :D
Ludzie z bujną wyobraźnią jak Alhean też muszą żyć :roll:
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 393 razy

Postprzez Calcifer » 10 kwi 2015, o 18:10

Dla mnie to jest w tym bardzo dużo prawdy. Od dawna uważam, że KK powstał celowo po to aby wypaczyć nauki Jezusa i że kościołem tym kierują jakieś nieczyste byty, które mają za zadanie zmanipulować ludzkość. Zobaczcie, że wszystkie religie przedstawiają swoich Bogów jak najpiękniej. Budda jest przedstawiany niemal jak nie człowiek, jego wygląd jest bardzo dziwny, to samo z Kriszną. Ich wyznawcy zdają sobie sprawę, że oni tak nie wyglądali ale próbują ich upiększać do granic możliwości. Budda dożył ponoć ponad 80 lat ale nie ma wizerunku starego Buddy a jedynie młodego Buddy. Chrześcijaństwo to jedyna religia w której przedstawia się Boga w tak obrzydliwej pozie jak przybitego do krzyża. Pokazuje się Boga w najwyższym stadium upokorzenia. Dlaczego? Bo to nie jest religia Jezusa. Oni się chlubią tym, że zamordowali Jezusa i mordują dalej, poprzez ideologię.
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Renata » 10 kwi 2015, o 18:27

A ja Ci powiem, Kokos, ze jest w tym duzo prawdy. Nie wiem, jak i czy...te sakramenty wplywaja na dusze w sposob, jaki przekazal autor tego artykulu, ale sam kosciol katolicki bardzo sprawnie zawiaduje nasza dusza poprzez zaszczepianie nam w umyslach "swoich prawd". Trudno juz dostrzec, co boskie a co koscielne, a sakramenty swiete staja sie swietnym zrodlem utrzymania kleru.
Niektorzy sklonni byliby oddac wlasna dusze, by bronic kosciola, ale czy ma to z wiara duzo wspolnego? Wiara w Boga a Kosciol to wg mnie dwie odrebne rzeczy. Coraz szerzej otwieram oczy i zaczynam dostrzegac wiele niezgodnosci, nieprawidlowosci. Dla mnie kosciol to polityka i biznes w najczystszej postaci. Chce zdominowac czlowieka w kazdym aspekcie jego zycia, chce dotrzec do jego glebin i stamtad kierowac jego zyciem :(
Renata

Postprzez Kokos » 10 kwi 2015, o 19:00

Kochani :D
Czy Wy czasem nie macie jakiejś obsesyjki ? ;)
Napisałam, że ten konkretny artykuł jest kłamstwem, bo znam się ( malutko ) na czakrach. A Wy znowu o tym co złego robi Kościół Katolicki.
Przecież od tego przelewania z pustego w próżne nie zlikwidujecie Kościoła.
A ja nie będę z Wami polemizować, bo mnie ten temat w ogóle nie zajmuje :D
Jak ja bym Wam powiedziała kiedy ostatnio byłam na Mszy Świętej to byłyby dopiero jaja :)

Napisz lepiej Emilu, czy nie boisz się homeopatycznego pogorszenia, a mogę Ci podać na priwie te leki. Może dam najpierw najniższą potencje. Te niskie nie powodują pogorszenia.
Ale kurcze, priw dalej u mnie przepełniony, a teraz muszę wciągnąć obiadokolację :geek:
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Renata » 10 kwi 2015, o 19:08

A możesz napisać coś więcej w temacie, dlaczego ten artykuł to bujda?Ja zaś za bardzo na czakrach sie nie znam ;) , wiec ten artykuł tak nieco intuicyjnie potraktowałam... Sama nie wiem, jak do niego podejść, i będę wdzięczna za choć małą klarowność :) Możesz, Kokos? :)
Renata

Postprzez Calcifer » 10 kwi 2015, o 19:42

Kokos ja nie mam obsesji. Nie mówię, że wszystko w tym artykule to prawda, ale wiem że coś jest na rzeczy. Wiem, że ta religia oparta jest na socjologii i ciemnych energiach. Mi się zawsze gryzła wizja Jezusa i KK. Nie potrafiłem tego zrozumieć dlaczego KK kojarzy mi się z takim złem, ciemnością, czułem tam zawsze złą energię, fałsz. Od Jezusa za to zawsze wyczuwałem pozytywną energię, ta postać dla mnie była świecąca. Kocham chrześcijan. Ale nie popieram KK.

Kokos nie boje się. Jestem w doskonałej formię więc myślę, że jakiekolwiek pogorszenie przejdę plażowo :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Kokos » 10 kwi 2015, o 20:39

renata17031 napisał(a):A możesz napisać coś więcej w temacie, dlaczego ten artykuł to bujda?Ja zaś za bardzo na czakrach sie nie znam ;) , wiec ten artykuł tak nieco intuicyjnie potraktowałam... Sama nie wiem, jak do niego podejść, i będę wdzięczna za choć małą klarowność :) Możesz, Kokos? :)

Ja eliminuję ze swojego kręgu rzeczy, które czuję, że obniżają mi wibracje. Nie oglądam tv, ostatnio nie słucham też wiad. w radiu. Robię tu wyjątek dla potrzebujących osób czy zwierząt.
Co obniża chwilowo wibracje, ale jak się uda pomóc, może nawet podwyższyć :)

Ten artykuł zawierał ciemne wibracje, dlatego teraz nie będę go czytała ponownie. Z tego co pamiętam, jest tam wysunięta teza, że znak krzyża złożony przez kapłana na danej czakrze, blokuje ją, czy zamyka. I na koniec blokowane jest kundalini. Czakry są nasza naturalną energią w kształcie wirów, które kręcą się prawidłowo, wolno lub zbyt szybko. No niestety, nie może druga osoba powstrzymać nam naszej naturalnej energii i palcem zamknąć czakrę. Być może jakby zrobiła jakąś traumę, np uderzenie nożem, pięścią, mógłby się ten ruch zaburzyć, ale nie od dotknięcia i wypowiedzenia frazy. Nawet biskup nie jest czarnoksiężnikiem ;)
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Kokos » 10 kwi 2015, o 20:52

Happy napisał(a):Kokos ja nie mam obsesji. Nie mówię, że wszystko w tym artykule to prawda, ale wiem że coś jest na rzeczy. Wiem, że ta religia oparta jest na socjologii i ciemnych energiach. Mi się zawsze gryzła wizja Jezusa i KK. Nie potrafiłem tego zrozumieć dlaczego KK kojarzy mi się z takim złem, ciemnością, czułem tam zawsze złą energię, fałsz. Od Jezusa za to zawsze wyczuwałem pozytywną energię, ta postać dla mnie była świecąca. Kocham chrześcijan. Ale nie popieram KK.

Kokos nie boje się. Jestem w doskonałej formię więc myślę, że jakiekolwiek pogorszenie przejdę plażowo :)

Może Ty, podobnie jak ja, nie możesz ścierpieć tych instytucji opartych na strukturze hierarchicznej ? ;)

Musiałabym odświeżyć sobie tego Sumaka :D Ja brałam potencję CH 200. Tak wysoka potencja już załatwia sprawę docelowo lub na dłuższy okres.
CH 30 chyba tez by dało radę. Musiałabym poszukać materiałów.
Pogorszenie, z tego co widzę, gorzej przechodzą kobiety ( emocje, ach emocje ;) )
Ten chłopak, który teraz bierze moje homeo przechodzi lajtowo, też pewnie z powodu tego, że jest wege. To jednak, jakby nie patrzeć, znacznie czystszy organizm ;)
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Renata » 10 kwi 2015, o 21:12

Kokos napisał(a):
renata17031 napisał(a):A możesz napisać coś więcej w temacie, dlaczego ten artykuł to bujda?Ja zaś za bardzo na czakrach sie nie znam ;) , wiec ten artykuł tak nieco intuicyjnie potraktowałam... Sama nie wiem, jak do niego podejść, i będę wdzięczna za choć małą klarowność :) Możesz, Kokos? :)

Ja eliminuję ze swojego kręgu rzeczy, które czuję, że obniżają mi wibracje. Nie oglądam tv, ostatnio nie słucham też wiad. w radiu. Robię tu wyjątek dla potrzebujących osób czy zwierząt.
Co obniża chwilowo wibracje, ale jak się uda pomóc, może nawet podwyższyć :)

Ten artykuł zawierał ciemne wibracje, dlatego teraz nie będę go czytała ponownie. Z tego co pamiętam, jest tam wysunięta teza, że znak krzyża złożony przez kapłana na danej czakrze, blokuje ją, czy zamyka. I na koniec blokowane jest kundalini. Czakry są nasza naturalną energią w kształcie wirów, które kręcą się prawidłowo, wolno lub zbyt szybko. No niestety, nie może druga osoba powstrzymać nam naszej naturalnej energii i palcem zamknąć czakrę. Być może jakby zrobiła jakąś traumę, np uderzenie nożem, pięścią, mógłby się ten ruch zaburzyć, ale nie od dotknięcia i wypowiedzenia frazy. Nawet biskup nie jest czarnoksiężnikiem ;)

To brzmi sensownie :) Co nie zmienia faktu, że kapłani każdą możliwą drogą próbują dostać się do człowieka, w imię Boga oczywiście.
Renata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Religie