Dlaczego nam się nie udaje? Jak osiągać to co chcemy.

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dlaczego nam się nie udaje? Jak osiągać to co chcemy.

Postprzez mrO » 5 sty 2021, o 21:20

mx3211 napisał(a):Witam :D

Jakiś czas temu zainteresowałem się PP i naprawdę dużo czytałem forum, próbowałem technik ale ciągle prawie nie udaje mi sie przyciagnać tego co chce czuje się jakbym bił głową w ściane, . Probowałem techniki na przyciagniecie pracy ale tez niestety sie nie udało, i tu do was pytanie chciałbym zostac swiadomym uzytkownikiem PP ale juz sam niewiem od czego zaczać bo ciagle krece sie w miejscu :D

Czytałeś, próbowałeś i bardzo dobrze. Czytaj i próbuj dalej. Zainwestuj w to po prostu swój czas. Nie znam lepsze rady. Nie oczekuj efektów po kilku miesiącach.
Sam też kiedyś dostałem podobną jak moja rada, nie żałuję :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 155 razy
Otrzymał podziękowań: 663 razy

Postprzez Zieziucha » 7 sty 2021, o 23:26

Cześć! A ja chyba sobie odpuszczę PP (szkolenie się), wiadomo, że jego nie wyłączę ale jestem chyba w jakimś czarnym punkcie. Kiedyś zanim dowiedziałem się co to jest, to przyciągałem to co chciałem do siebie tak naturalnie. Wystarczyło mieć pozytywne spojrzenie na sprawę i taką naturalną pewność, że to dostanę (jest na mnie jakby szyte). Może nie jestem maniakiem technik ale zauważyłem, że mój perfekcjonizm bardzo mnie blokuje (to jest moja największa blokada), a pojawia się on wtedy jak na czymś mi zaczyna za bardzo zależeć lub chcę się za coś zabrać i zrobić to porządnie. Zastanawiam się wtedy czy mam dobre wibracje, czy aby na pewno to co dostanę będzie miało takie detale jakie chcę no i czy muszę myśleć o pragnieniu 24/7 i czy muszę czuć to na 100% itd i to jakoś się tak mija z celem i robi się z tego męczarnia zamiast kreatywna zabawa.
Zieziucha

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 8 sty 2021, o 16:38

Zieziucha napisał(a):Zastanawiam się wtedy czy mam dobre wibracje, czy aby na pewno to co dostanę będzie miało takie detale jakie chcę no i czy muszę myśleć o pragnieniu 24/7 i czy muszę czuć to na 100% itd i to jakoś się tak mija z celem i robi się z tego męczarnia zamiast kreatywna zabawa.

Za dużo myślnia i przejmowania się "pierdołami". Większość ludzi odbija się od PP z powodu natłoku równiej wiedzy. To nie przyroda w podstawówce aby klepać wszystko na pamięć. Po co ci rozmnażanie paprotników ? No ale jest w książce, wiec trzeba umieć. Co nie ?
Sami sobie wiążemy z PP linę na której się wieszamy, bo chcemy wiedzieć za dużo. Mamy jakieś chore przekonanie że aby to działało w 100% to wszystko mamy mieć dopięte na 100%. Prawda jest taka że ogarnięcie podstaw i "cała reszta w dupie" gwarantuje sukces.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 5
Alice, Amazonka, Dream Walker, easy, Savanna
mrO

Podziękował : 155 razy
Otrzymał podziękowań: 663 razy

Postprzez MalinkaBC » 10 mar 2021, o 08:32

Jeśli mogę, to i ja o coś zapytam. Podobnie jak niebieskiemu marzy mi się konkretne auto. Nie mam presji, bo swoje mam, jeździ, klima działa, nie bite, etc... :lol:
Więc na luzie pracuję sobie z PP, bo prędzej czy później się uda :)

I teraz mój problem, a może brak zrozumienia. Czy w pracy z PP mam być konkretny co do tego auta? Znaczy, chcę takie i już. Ma być auto model X z wyposażeniem A,B,C,D.
Czy może nie ważne czy ma być czarne, różowe, z taką skórą w środku czy inną i mieć to i to... ?
Bo przyznam ze trochę się gubię. Z jednej strony czytam że "nie precyzuj za bardzo", daj wszechświatowi wolną rękę, z drugiej niebieski uprał się i już. Dostał dokładnie takie jakie chciał.
Ja też wiem jakiego auta pragnę, co ma mieć, jak wyglądać, etc... :) Tylko czy mam się upierać przy konkretach jak niebieski, czy może dać wszechświatowi pole do działania, na zasadzie "Nie ważne jaki kolor, byle ten model, sprawny i w jednym kawałku" ?

Sorry ale w tych tematach jestem jeszcze noobem, więc wolę dopytać :) Bo kto pyta, nie błądzi, albo błądzi z innymi :P
MalinkaBC

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Scarlett » 10 mar 2021, o 09:19

Skoro Twoja podświadomość wie dokładnie o czym marzysz, to absolutnie niczego więcej nie musisz robić bo zaczynasz wytwarzać w tym kierunku opory. Jeśli chcesz aby było czarne to będzie. I z tym zostań. A teraz pomyśl co zjesz na obiad ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
MalinkaBC, osa
Scarlett

Podziękował : 544 razy
Otrzymał podziękowań: 2544 razy

Postprzez MalinkaBC » 10 mar 2021, o 23:57

Scarlett napisał(a):A teraz pomyśl co zjesz na obiad ;)

Dziękuję :)

A co do obiadu, to wiedziałem już wczoraj. Ogórkowa zawsze jest na 2 dni :P :haha:
MalinkaBC

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez niebieski » 11 mar 2021, o 00:03

MalinkaBC napisał(a):Jeśli mogę, to i ja o coś zapytam. Podobnie jak niebieskiemu marzy mi się konkretne auto. Nie mam presji, bo swoje mam, jeździ, klima działa, nie bite, etc... :lol:

I teraz mój problem, a może brak zrozumienia. Czy w pracy z PP mam być konkretny co do tego auta? Znaczy, chcę takie i już. Ma być auto model X z wyposażeniem A,B,C,D.
Czy może nie ważne czy ma być czarne, różowe, z taką skórą w środku czy inną i mieć to i to... ?
Bo przyznam ze trochę się gubię. Z jednej strony czytam że "nie precyzuj za bardzo", daj wszechświatowi wolną rękę, z drugiej niebieski uprał się i już. Dostał dokładnie takie jakie chciał.
Ja też wiem jakiego auta pragnę, co ma mieć, jak wyglądać, etc... :) Tylko czy mam się upierać przy konkretach jak niebieski, czy może dać wszechświatowi pole do działania, na zasadzie "Nie ważne jaki kolor, byle ten model, sprawny i w jednym kawałku" ?

Sorry ale w tych tematach jestem jeszcze noobem, więc wolę dopytać :) Bo kto pyta, nie błądzi, albo błądzi z innymi :P

Powitać.
Nie ma nic złego w tym że chcesz konkretne, tak jak ja kiedyś.... a pierwsze lepsze "byleby sprawne, nie bite" znajdziesz w 10/15min i do tego wcale nie potrzeba jakiegoś prawa przyciągania....
Mówiąc konkretnie, to tak nie dosłownie w 100%, zostaw sobie jakieś "widełki/możliwości" może znajdziesz takie jakie będziesz chciał, ale np. będzie dwa lata starsze itp. kolor będzie inny niż chciałeś, ale będzie wyglądał spoko i co wówczas nie kupisz??

Za ten post autor niebieski otrzymał podziękowanie od
MalinkaBC
niebieski

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez bondziorno » 11 mar 2021, o 09:56

MalinkaBC napisał(a):Jeśli mogę, to i ja o coś zapytam. Podobnie jak niebieskiemu marzy mi się konkretne auto. Nie mam presji, bo swoje mam, jeździ, klima działa, nie bite, etc... :lol:

Zwizualizować cokolwiek chcesz w związku z tym samochodem, wierząc, że to Was spotka, dopuszczając myśl o jeszcze lepszej wersji samochodu niż marzycie. I nawet nie trzeba nastawiać się na kupno, bo nieważne jest JAK dostaniesz ten samochód. Człowiek kombinuje "aaa no jak Wszechświat będzie szczodry to da mi go w okazyjnej cenie", no właśnie nie! On jest tak szczodry, że chce Wam to dać zupełnie za free, tylko człowiek myśli, że samochód to trzeba kupić. Dlatego wiara i czucie, że się ma ten samochód, wyobrażanie sobie jakie miasta się nim zwiedzi, jakie wypady zaliczycie wspólnie, jak się będziecie czuć w nim. To jest ważne i tylko to. Reszta zadzieje się sama :sun

Za ten post autor bondziorno otrzymał podziękowania - 3
MalinkaBC, PurpuroweSny, Savanna
bondziorno

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień