Dlaczego nam się nie udaje? Jak osiągać to co chcemy.

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dlaczego nam się nie udaje? Jak osiągać to co chcemy.

Postprzez avada6kedavra » 26 kwi 2020, o 18:12

Dream Walker napisał(a):Nie wmawiaj sobie, ze przyciagasz pecha. Znasz te przypowiesc?

Nigdy o niej nie słyszałam, dziękuję Ci za nią! :givelove

Rozumiem jej przesłanie i też mam taki nawyk, że staram się doszukiwać ukrytych pozytywów, których być może na pierwszy rzut oka nie widać... W przypadku tego faceta to akurat łatwe - być może los mnie uchronił przed czymś paskudnym. Może to nie jest dobry człowiek, może ma jakieś nałogi, może zwyczajnie nie pasujemy do siebie, a może z powodu jego specyficznego zawodu spadłoby na mnie rykoszetem jakieś nieszczęście, któż to wie...

Ale w wypadkach i ciężkich chorobach najbliższych już trudniej znaleźć ukryte pozytywy :(

Łatwo wpaść we frustrację, gdy w krótkim czasie spadają nieszczęścia i wszystko dzieje się dosłownie na opak... :joga
avada6kedavra

Podziękował : 65 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez niebieski » 26 kwi 2020, o 19:02

Nathalie napisał(a):niebieski, dostałeś to co chciałeś bo widocznie byłeś dopasowany wibracyjnie do tego przedmiotu :lol: na jakiej podstawie wnioskujesz że nie byłeś dopasowany wibracyjnie? bo miałeś złe humorki? :lol: przecież chciałeś go mieć, wytwarzałaś tymi myśli odpowiednie wibracje i go w końcu dostałeś, przedmioty mają stałe wibracje i łatwo je przyciągać. no chyba nie myślałeś, że zaczną trąbić fanfary, przyleci kosmita i powie ci, że dopasowałeś się wibracyjnie i możesz sobie już przyciągać.
nie cierpie jak na forum ludzie nie wiedzą o czym mówią. chciałeś, uparłeś się na taki, skupiłeś się na takim, dopasowałeś się wibracyjnie i dostałeś. dopasowanie wibracyjne nie musi być równoznacze że dobrym nastrojem, ile razy tu było napisane, że to nie od nastroju ktroy jest zmienny należy przyciąganie.
poza tym konkretny samochod a konkretna osoba (człowiek myślący) to róznica).
pierwsze słysze że trzeba rezygnować ze swoich marzeń i nie marzyć o tym co sie chce przyciągnąć bo inaczej nazwyasz to chciejstwem. też się zapoznaj dokladnie o co z tym chodzi. chcesz to masz, a humor ma gówno do tego :) pragnienie a chciejstwo to roznica.
pzdr

No dokładnie, leciała na niebie awionetka z rozwiniętym banerem na niebie - "JUŻ MOŻESZ GO KUPIĆ!" :haha:
Tak na poważnie chodziło mi o to, że tak jak tu wszyscy piszą "z poziomu braku nic nie przyciągniesz" porównałem to do mojej tamtej sytuacji ktorą ja tylko znam po prostu, a w tamtym okresie nie wiedziałem co to PP czy jakieś wibracje.....
A jeśli chodzi o "chciejstwo" kilkaset postów na forum typu, że ktoś coś chce mieć, lub kogoś(związki) to zaraz wyrastają posty jak grzyby po deszczu typu: "kochaj siebie, to chciejstwo, przyjdzie kiedyś, odpuść".

Aha, nic nie pisałem o rezygnacji z marzeń..... porównanie do konkretnej osoby było dla żartu(minka z boku :lol:), odpowiada mi twoje sformułowanie, że dopasowanie wibracyjne nie ma nic do naszego samopoczucia. Również pozdrawiam. ;)
niebieski

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Scarlett » 26 kwi 2020, o 19:06

Chciejstwo to potrzeba (dlatego często używamy tego odnośnie facetów - bo tam pojawia się potrzeba miłości, a nie pragnienie). Dlatego uczepiają się konkretnej osoby, która może je tak naprawdę zniszczyć i nie stworzyć z nimi szczęśliwej relacji.
Ty pragniesz - a więc mocno chcesz, dążysz do tego, nie dajesz sobie wcisnąć fiata 126p (przy chciejstwie brałbyś byle co, byle tylko mieć samochód, zwłaszcza, że dziewczyna Cię "cisnęła). Dla Twojej podświadomości był to jasny komunikat.
W przeciwieństwie do faceta/kobiety, samochód nie może sprawić, że ktoś zniszczy Twoje "Ja" i Cię unieszczęśliwi. Bo jego wibracja jest stała, nieszkodliwa :) Wszystko w związku z nim zależy już od Ciebie.
Tak to wygląda w skrócie :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 2285 razy

Postprzez Dream Walker » 26 kwi 2020, o 19:08

Z pozycji braku jak najbardziej mozesz cos przyciagnac: brak, czyli przeciwienstwo tego, czego pragniesz. Sprawdzilam w praktyce.
Dream Walker

Podziękował : 171 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez niebieski » 26 kwi 2020, o 19:13

Nie podobają Ci się małe Fiaty 126p...? :haha: :monkey
Dzięki za małe wyjaśnienie.
niebieski

Postprzez Scarlett » 26 kwi 2020, o 19:15

Jeszcze dodam, odnośnie chciejstwa, że ono bardzo często pojawia się nawet u najbardziej świadomych osób. Często jak zaczynamy czegoś pragnąć, to może się to wymykać spod kontroli. Grunt to zacząć sobie uświadamiać "Oho! Coś za bardzo mnie to ciśnie!" i zacząć wyluzowywać, obniżać wartość pragnienia, aż zostanie po prostu pragnienie, marzenie. I jak najbardziej można i do niego dążyć, jak i pozostawić go samym sobie.
Zgodzę się z Nathalie, że dopasowanie wibracyjne do przedmiotu nie jest równoznaczne z iście szampańskim nastrojem i hajlajfowaniem na najwyższej skali emocji :)
Grunt to na luziku to rozróżnić i czasem popracować.

PS W fiacie mam kolana przy uszach, niezbyt wygodne :lol:
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Dream Walker » 26 kwi 2020, o 19:18

Przepraszam za off topic, ale uwielbiam fiaty 126p i stare vw garbusy <3
Dream Walker

Podziękował : 171 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez niebieski » 26 kwi 2020, o 19:24

Można z małego Fiata zrobić duży kwietnik w ogrodzie. :mrgreen:

Dopasowanie wibracyjne następuje gdy Ty czujesz się dobrze, masz dobre emocje, które oscylują na skali 1-7. Jeśli znajdujesz się na tych poziomach, wówczas dopasowujesz się do obrazu w głowie, który stworzyłaś

To w końcu dziewczyny jak to jest.... :lol:
niebieski

Postprzez Scarlett » 26 kwi 2020, o 19:32

No nie wierzę, że miałeś depresję bo nie było tego samochodu w pobliżu :lol: Zapewne to był jeden element w Twoim życiu, który ogólnie nie miał gigantycznego znaczenia ;)W przeciwieństwie do przyciągania konkretnego faceta albo miłości na siłę ("bez miłości nie ma sensu, pp nie istnieje, nie chce mi się żyć itp.). Inaczej byś nie przyciągnął albo po przyciągnięciu rozbił się na pierwszym drzewie.
Zauważ, że 6=nadzieja (Ty miałeś nadzieję, inaczej byś dawno kupił fiata), a 4=pozytywne oczekiwania (nie dałeś się dziewczynie, bo wiedziałeś swoje) i 3=chęć a 2=pragnienie :)

PS A jeszcze Twoja wibracja dominująca, ogólna, niezależna od pragnienia.
Nie mam pytań :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez niebieski » 26 kwi 2020, o 21:01

Depresję nie, bardziej 10= frustrację że nie było gdzieś w pobliżu - jak już to na drugim końcu kraju...... :roll:

O co Ci chodzi z wibracją dominującą? - nie za bardzo rozumiem.
niebieski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień