Zagubiona

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Zagubiona

Postprzez Raspberry » 25 lis 2018, o 19:41

Cześć Wszystkim <3

Jestem nową użytkowniczką forum ale z prawem przyciągania obcowałam naprawdę długo - z mniej lub bardziej spektakularnymi efektami a często ich zupełnym brakiem. Właśnie to ostatnie wpłynęło na to, że ostatnio zaczęły dopadać mnie wątpliwości na temat prawdziwości tych założeń, a które mam nadzieję pomożecie mi rozwiać. W internecie można natknąć się na wiele różnych opinii co do tego czy rzeczywiście to działa. Udało mi się przyciągnąć fantastycznego chłopaka, z którym jestem już ponad rok :lovki . Teraz z perspektywy czasu nie wiem na ile rzeczywiście była to zasługa moich myśli, emocji i wibracji a na ile po prostu naturalna kolej rzeczy - dobry nastrój, spotkanie ze znajomymi, gdzie właśnie poznałam Tomka. Obserwuję wiele różnych pozytywnych zdarzeń, które nie zostały przeze mnie w jakikolwiek sposób zwizualizowane, a które i tak miały miejsce. Bardzo zastanawia mnie czy ciąg przyczynowo - skutkowy zaczynający się od myśli a kończący na ich urzeczywistnieniu jest zwykłą korelacją, która nie ma związku z przyczynowością. Ot zwykły przypadek, który tłumaczymy sobie związkiem jednego z drugim. Do myślenia dała mi strona pokazująca zależność utonięć w basenach a pojawianiem się nowych filmów z Nicolasem Cage'm albo powiązaniem liczby rozwodów a spożyciem masła.. :shock:

Oliwy do ognia dolał Piotr Marszałkowski ze swoim materiałem nt. książki Josepha Murphy'ego i analizą jej założeń. Po jego obejrzeniu mętlik w głowie stał się co raz większy i teraz ciężko odróżnić mi prawdę od fikcji.

Podobnie sprawa ma się z pozytywnymi afirmacjami, które starałam powtarzać każdego dnia. Część z nich jest jedynie moim marzeniem i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Od pewnego czasu mam wrażenie, że oszukuję samą siebie i afirmacje zamiast wprawiać mnie w dobry nastrój działają zupełnie odwrotnie. Kilka znalezionych artykułów w sieci twierdzi, że afirmacje mogą działać w niewielkim stopniu na osoby o zawyżonym poczuciu własnej wartości natomiast w przypadku osób o niskim poczuciu własnej wartości przynoszą zupełnie odwrotny efekt. Bardzo łatwo wpaść wtedy w pętlę złego samopoczucia, które próbuje poprawić się fałszywymi stwierdzeniami, a które ostatecznie pogłębiają zły stan. I to właśnie obserwuję u siebie :cry: .

Czuję się źle. Proszę pomóżcie poukładać mi to wszystko w głowie. Bardzo liczę na Waszą pomoc!!

Pozdrawiam, Asia.
Raspberry

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Zagubiona

Postprzez Scarlett » 25 lis 2018, o 19:44

Link z posta został usunięty.

Murphy to tylko 2/100 wiedzy o PP.
Dla większości PP to magia - myślą, że jak powizualizują i poafirmują to im wszystko spada z nieba. Nie jest tak. Pełne rozumienie PP to zazwyczaj lata pracy. Myślę, że najpierw powinnaś zapoznać się z tym co oferujemy na forum. Zwłaszcza z mitami a także paroma konkretnymi nagraniami na temat przyciągania:
WĄTKI OBOWIĄZKOWE DO PRZECZYTANIA:
:arrow: Prawo Przyciągania w pigułce: viewtopic.php?f=3&t=613
:arrow: Pokochaj Siebie!!!: viewtopic.php?f=3&t=567
:arrow: Mity na temat PP: viewtopic.php?f=3&t=641
:arrow: Uniwersalne Prawa Wszechświata: viewtopic.php?f=5&t=422
:arrow: Jak zacząć „przygodę” z PP kiedy jesteś na DNIE?: viewtopic.php?f=3&t=915

Posłuchaj także moich nagrań - tam wyjaśniam prosto i logicznie PP mówiąc i podając przykłady:
:arrow: Nagrania dotyczące PP viewtopic.php?f=3&t=733

To chyba tyle - jak się z tym zapoznasz to albo nie będziesz mieć pytań, albo będziesz rozumiała o wiele więcej.
Również pozdrawiam.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 479 razy
Otrzymał podziękowań: 1822 razy

Re: Zagubiona

Postprzez mrO » 25 lis 2018, o 19:58

Na wstępie chciałbym dodać, że jak zobaczyłem tytuł Twojego tematu to myślałem że chodzi o jaką brazylijską telenowelę.

Wszystko wychodzi od ciebie, bo ty jesteś wszystkim.
Ostatnio na zagranicznych forach dość popularne jest nazywanie PP "sandboxem". "Sandbox" jest to określenie gier komputerowych w której bohater może tak na prawdę wszystko co mu się podoba. Może wszystko na co tylko wpadnie. Każda myśl w dzieciny sposób urzeczywistnia się, bo myśli.
Piotr Marszałkowski

Proszę, zachowajmy choć odrobinę powagi.

WĄTKI OBOWIĄZKOWE DO PRZECZYTANIA:
:arrow: Prawo Przyciągania w pigułce: viewtopic.php?f=3&t=613
:arrow: Pokochaj Siebie!!!: viewtopic.php?f=3&t=567
:arrow: Mity na temat PP: viewtopic.php?f=3&t=641
:arrow: Uniwersalne Prawa Wszechświata: viewtopic.php?f=5&t=422
:arrow: Jak zacząć „przygodę” z PP kiedy jesteś na DNIE?: viewtopic.php?f=3&t=915

:arrow: Nagrania dotyczące PP viewtopic.php?f=3&t=733

I wiesz, tak do oporu :) Tak na prawdę poważnie do tego podejdź. Dajemy Ci szansę jak każdej nowej osobie, nie zepsuj tego.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
cynamonova
mrO

Podziękował : 111 razy
Otrzymał podziękowań: 339 razy

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień