Marzenie sprzeczne z poglądami

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: Marzenie sprzeczne z poglądami

Postprzez cynamonova » 18 wrz 2018, o 12:15

O rany, jakbym czytała o sobie :) Z tym, że ja akurat wierzę, że można wygrać w lotto- niezliczoną ilość razy czwórki, piątki, w minilotto zawsze zwraca mi się na kilka losowań do przodu. BIG WINA jeszcze nie było, pracuję nad tym, by być przygotowaną na posiadanie i obrót dużymi pieniędzmi. Fakt, że dzięki tej dodatkowej kasie w lotto mogę spełniać swoje marzenia, to już w ogóle świetna sprawa jest.
Wiem, co robiłabym ZAMIAST pracy na etacie, potrafię pięknie wizualizować spełnienie marzeń w hobby, na które przez etat nie mam czasu... Wiem też, że mogę wszystko i czuję, że wszechświat mi sprzyja. Nie widzę siebie jako inwestora i osoby budującej dochód pasywny w mlm, to mnie nie kręci i do mnie nie przemawia. Wygram duże pieniądze, bo to jest możliwe, jest ekscytujące, daje powera.
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
cynamonova

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez Born1975 » 19 wrz 2018, o 00:13

cynamonova napisał(a):O rany, jakbym czytała o sobie :) Z tym, że ja akurat wierzę, że można wygrać w lotto- niezliczoną ilość razy czwórki, piątki, w minilotto zawsze zwraca mi się na kilka losowań do przodu. BIG WINA jeszcze nie było, pracuję nad tym, by być przygotowaną na posiadanie i obrót dużymi pieniędzmi. Fakt, że dzięki tej dodatkowej kasie w lotto mogę spełniać swoje marzenia, to już w ogóle świetna sprawa jest.
Wiem, co robiłabym ZAMIAST pracy na etacie, potrafię pięknie wizualizować spełnienie marzeń w hobby, na które przez etat nie mam czasu... Wiem też, że mogę wszystko i czuję, że wszechświat mi sprzyja. Nie widzę siebie jako inwestora i osoby budującej dochód pasywny w mlm, to mnie nie kręci i do mnie nie przemawia. Wygram duże pieniądze, bo to jest możliwe, jest ekscytujące, daje powera.

Ok wygrasz duże pieniądze i co dalej? Jeśli nie potrafisz obracać małymi pieniędzmi to z dużą kwotą też sobie nie poradzisz. Ja wiem, że wszechświat może dać nam wszystko czego chcemy, ale... mamy pewne przekonania których możemy nie być świadomi, a które sprawiają że jednak wszechświat czegoś nam nie da. Trzeba dokładnie sprawdzić co uważamy za prawdę, bo nieraz jest w nas wiele sprzeczności. Inna sprawa, że to wciąż poziom mentalny, a ten bywa zmienny. Dopóki nie wejdziesz na poziom duchowy, to ciężko Ci będzie ogarnąć pewne sprawy.

Teraz się skup. W Polsce są tysiące a może i miliony osób, które wiedzą, że wygrają w lotto kupę kasy. Jak widać jesteś jedną z takich osób. Ale wiesz co... wiedza może być błędna. Jeszcze nie dawno nie miałem o tym pojęcia, ale teraz wiem o tym. To wciąż jest poziom mentalny, a na tym poziomie istnieje ryzyko pomyłki. Jest jednak coś co jest potężniejsze niż wiedza. Pewnie teraz pomyślisz, że chodzi o doświadczenie. No i po części właśnie o to, choć tak nie do końca. Musisz się stać tym czego pragniesz. To jest poziom duchowy. Jeśli jesteś tym czego pragniesz, to nie możesz się mylić, bo po prostu tym jesteś. To może być trudne do osiągnięcia, ale możliwe. Co możesz zrobić? Czasem się słyszy, że wszystkie odpowiedzi są w nas. I wiesz co, to jest bzdura. Odpowiedzi, które są w nas pochodzą z poziomu mentalnego, a Ty potrzebujesz odpowiedzi ze Źródła. Jak uzyskać odpowiedź ze Źródła? Jest tylko jeden sposób-musisz pozwolić tym informacjom przepłynąć przez Ciebie. Odpowiedzi ze Źródła nie są w nas, one mogą tylko przez nas przepływać. Jeśli tak zrobisz, to wszystko stanie się dla Ciebie jasne i zrozumiesz wtedy czego Ci potrzeba by spełnić swoje marzenia. Być może nawet już nie będziesz chcieć wygrać w totka, bo znajdziesz coś o wiele bardziej pasjonującego. Mnie o wiele bardziej cieszyłyby pieniądze, które bym zarobił niż wygrane w lotto. Jako ciekawostkę podam, że gdybym w zeszłym roku szedł za głosem intuicji, to sobie obliczyłem, że zarobiłbym około 20 milionów złotych w branży krypto. No ale... bałem się zaryzykować i niestety na moje miliony muszę jeszcze poczekać. Czytałem kiedyś, że najlepsi gracze na giełdzie mają niesamowitą intuicję i dzięki niej zarabiają miliony. I uważam, że to prawda.

Chcę się jeszcze odnieść do tego co robiłabyś zamiast pracy na etacie. Zacznij to robić pomimo pracy na etacie. Brak czasu to tylko wymówka. Może być ciężko zacząć, bo w głowie wciąż będzie ten brak czasu, ale jak zaczniesz, to potem w magiczny sposób brak czasu przestanie Ci przeszkadzać. Znam to z autopsji, ale nie wierz mi na słowo, tylko wypróbuj na sobie.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez cynamonova » 19 wrz 2018, o 11:21

Born, rozszerzyłeś to, czego nie miałam czasu napisać :) Ja to wszystko wiem :) A to, co kocham - robię cały czas, tylko nie w takim zakresie, jak bym mogła, mając więcej czasu- mimo to odnoszę w tym sukcesy już teraz :) a jakby to było, gdybym mogła poświęcić swojej pasji kilka godzin dziennie? :)
A ze źródłem, vel Polem- gadamy sobie! Jestem po warsztatach, które niesamowicie rozszerzyły moją świadomość.
Ciebie cieszyłyby zarobione- mnie wygrane. Pięknie jest się różnić i móc spojrzeć na czyjś punkt widzenia nie narzucając mu swoich poglądów :)
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
cynamonova

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Poprzednia strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości