Marzenie sprzeczne z poglądami

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: Marzenie sprzeczne z poglądami

Postprzez cynamonova » 18 wrz 2018, o 11:15

O rany, jakbym czytała o sobie :) Z tym, że ja akurat wierzę, że można wygrać w lotto- niezliczoną ilość razy czwórki, piątki, w minilotto zawsze zwraca mi się na kilka losowań do przodu. BIG WINA jeszcze nie było, pracuję nad tym, by być przygotowaną na posiadanie i obrót dużymi pieniędzmi. Fakt, że dzięki tej dodatkowej kasie w lotto mogę spełniać swoje marzenia, to już w ogóle świetna sprawa jest.
Wiem, co robiłabym ZAMIAST pracy na etacie, potrafię pięknie wizualizować spełnienie marzeń w hobby, na które przez etat nie mam czasu... Wiem też, że mogę wszystko i czuję, że wszechświat mi sprzyja. Nie widzę siebie jako inwestora i osoby budującej dochód pasywny w mlm, to mnie nie kręci i do mnie nie przemawia. Wygram duże pieniądze, bo to jest możliwe, jest ekscytujące, daje powera.
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
Avatar użytkownika
cynamonova
 
Posty: 98
Dołączył(a): 22 sie 2016, o 18:19
Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Marzenie sprzeczne z poglądami

Postprzez Born1975 » 18 wrz 2018, o 23:13

cynamonova napisał(a):O rany, jakbym czytała o sobie :) Z tym, że ja akurat wierzę, że można wygrać w lotto- niezliczoną ilość razy czwórki, piątki, w minilotto zawsze zwraca mi się na kilka losowań do przodu. BIG WINA jeszcze nie było, pracuję nad tym, by być przygotowaną na posiadanie i obrót dużymi pieniędzmi. Fakt, że dzięki tej dodatkowej kasie w lotto mogę spełniać swoje marzenia, to już w ogóle świetna sprawa jest.
Wiem, co robiłabym ZAMIAST pracy na etacie, potrafię pięknie wizualizować spełnienie marzeń w hobby, na które przez etat nie mam czasu... Wiem też, że mogę wszystko i czuję, że wszechświat mi sprzyja. Nie widzę siebie jako inwestora i osoby budującej dochód pasywny w mlm, to mnie nie kręci i do mnie nie przemawia. Wygram duże pieniądze, bo to jest możliwe, jest ekscytujące, daje powera.


Ok wygrasz duże pieniądze i co dalej? Jeśli nie potrafisz obracać małymi pieniędzmi to z dużą kwotą też sobie nie poradzisz. Ja wiem, że wszechświat może dać nam wszystko czego chcemy, ale... mamy pewne przekonania których możemy nie być świadomi, a które sprawiają że jednak wszechświat czegoś nam nie da. Trzeba dokładnie sprawdzić co uważamy za prawdę, bo nieraz jest w nas wiele sprzeczności. Inna sprawa, że to wciąż poziom mentalny, a ten bywa zmienny. Dopóki nie wejdziesz na poziom duchowy, to ciężko Ci będzie ogarnąć pewne sprawy.

Teraz się skup. W Polsce są tysiące a może i miliony osób, które wiedzą, że wygrają w lotto kupę kasy. Jak widać jesteś jedną z takich osób. Ale wiesz co... wiedza może być błędna. Jeszcze nie dawno nie miałem o tym pojęcia, ale teraz wiem o tym. To wciąż jest poziom mentalny, a na tym poziomie istnieje ryzyko pomyłki. Jest jednak coś co jest potężniejsze niż wiedza. Pewnie teraz pomyślisz, że chodzi o doświadczenie. No i po części właśnie o to, choć tak nie do końca. Musisz się stać tym czego pragniesz. To jest poziom duchowy. Jeśli jesteś tym czego pragniesz, to nie możesz się mylić, bo po prostu tym jesteś. To może być trudne do osiągnięcia, ale możliwe. Co możesz zrobić? Czasem się słyszy, że wszystkie odpowiedzi są w nas. I wiesz co, to jest bzdura. Odpowiedzi, które są w nas pochodzą z poziomu mentalnego, a Ty potrzebujesz odpowiedzi ze Źródła. Jak uzyskać odpowiedź ze Źródła? Jest tylko jeden sposób-musisz pozwolić tym informacjom przepłynąć przez Ciebie. Odpowiedzi ze Źródła nie są w nas, one mogą tylko przez nas przepływać. Jeśli tak zrobisz, to wszystko stanie się dla Ciebie jasne i zrozumiesz wtedy czego Ci potrzeba by spełnić swoje marzenia. Być może nawet już nie będziesz chcieć wygrać w totka, bo znajdziesz coś o wiele bardziej pasjonującego. Mnie o wiele bardziej cieszyłyby pieniądze, które bym zarobił niż wygrane w lotto. Jako ciekawostkę podam, że gdybym w zeszłym roku szedł za głosem intuicji, to sobie obliczyłem, że zarobiłbym około 20 milionów złotych w branży krypto. No ale... bałem się zaryzykować i niestety na moje miliony muszę jeszcze poczekać. Czytałem kiedyś, że najlepsi gracze na giełdzie mają niesamowitą intuicję i dzięki niej zarabiają miliony. I uważam, że to prawda.

Chcę się jeszcze odnieść do tego co robiłabyś zamiast pracy na etacie. Zacznij to robić pomimo pracy na etacie. Brak czasu to tylko wymówka. Może być ciężko zacząć, bo w głowie wciąż będzie ten brak czasu, ale jak zaczniesz, to potem w magiczny sposób brak czasu przestanie Ci przeszkadzać. Znam to z autopsji, ale nie wierz mi na słowo, tylko wypróbuj na sobie.
Wild and free
Avatar użytkownika
Born1975
 
Posty: 2188
Dołączył(a): 9 cze 2014, o 21:56
Lokalizacja: smileoo.com
Podziękował : 846 razy
Otrzymał podziękowań: 599 razy

Re: Marzenie sprzeczne z poglądami

Postprzez cynamonova » 19 wrz 2018, o 10:21

Born, rozszerzyłeś to, czego nie miałam czasu napisać :) Ja to wszystko wiem :) A to, co kocham - robię cały czas, tylko nie w takim zakresie, jak bym mogła, mając więcej czasu- mimo to odnoszę w tym sukcesy już teraz :) a jakby to było, gdybym mogła poświęcić swojej pasji kilka godzin dziennie? :)
A ze źródłem, vel Polem- gadamy sobie! Jestem po warsztatach, które niesamowicie rozszerzyły moją świadomość.
Ciebie cieszyłyby zarobione- mnie wygrane. Pięknie jest się różnić i móc spojrzeć na czyjś punkt widzenia nie narzucając mu swoich poglądów :)
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
Avatar użytkownika
cynamonova
 
Posty: 98
Dołączył(a): 22 sie 2016, o 18:19
Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Marzenie sprzeczne z poglądami

Postprzez rand » 17 lut 2019, o 10:46

Podobnie mam ja, podobne pragnienia. Najciekawsze jest to, że dokładnie wiem co muszę zrobić, co robię źle, ale ta wiedza to zbyt mało na chwilę obecną, trzeba pracować nad sobą. Najważniejsze jest w tym momencie odpuszczenie, ale jak odpuścić gdy się nie ma tego, czego się tak bardzo potrzebuje. Kluczowe i zarazem najtrudniejsze jest pozbycie się oporu. I tu moim zdaniem powinno wkroczyć zastosowanie odmiennych myśli. Rozważanie czy wygrana jest możliwa czy nie to również opór. Pamiętajcie, że absolutnie wszystko jest możliwe i to pierwszy etap, miejsce, z którego powinno się zacząć.
Każdy czasem powątpiewa, ja w takich chwilach staram się odsunąć wszystkie myśli i zastąpić je absolutną pewnością, że wszystko będzie dobrze, nie ważne jak, ale dobrze. Łatwo mi uwierzyćwe własne szczęście, dużo łatwiej niż w konkretny rezultat. Lubię też pomyśleć, że przekonania w mojej świadomości mogły wypaczyć moje pragnienia, że tak naprawdę nie muszą być moje. W każdym punkcie naszego życia mamy jedno pragnieni:odczuwanie radości. Jeśli więc jest w nas opór w konkretnym kierunku, to czy nie lepiej jest zatrzymać się, zaufać sobie i przestać pragnąć czegokolwiek poza byciem szczęśliwym? To jest dla mnie najlepsza metoda, gdy za bardzo czegoś chcę, to pragnienie niczym nieograniczone, które nie zamyka żadnych drzwi, które pomaga oczyścić umysł.

A jeżeli chodzi o konkretne sposoby na zarabianie pieniędzy, przy jednoczesnej dowolności zarządzania swoim czasem, to świetnym pomysłem dla mnie jest zostanie pisarzem. Chcę zacząć pisać książki. Mogę to robić kiedy chcę, gdzie chcę. Poza tym moja twórczość może być inspiracją i odskocznią dla innej rzeczywistości dla czytelników. A czemu fabuła mojej powieści nie miałaby zostać wykorzystana np. do stworzenia jakiejś gry wideo czy filmu jak choćby w przypadku Wiedźmina ? Pamiętajcie, że wszystko jest możliwe, czy gdy o tym pamiętacie macie jeszcze jakieś pytania albo wątpliwości?
rand
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 lut 2019, o 12:57
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Marzenie sprzeczne z poglądami

Postprzez Scarlett » 17 lut 2019, o 10:53

rand napisał(a):Najważniejsze jest w tym momencie odpuszczenie, ale jak odpuścić gdy się nie ma tego, czego się tak bardzo potrzebuje.

"Odpuszczenie" to złe słowo, które ktoś wprowadził błędnie do słownika PP. Nie ma odpuszczenia, jest przyzwolenie, a obu tych pojęć nie można stosować zamiennie. Nie da się odpuścić czegoś, co jest Twoim pragnieniem, ale można przyzwolić na to by to przyszło.
Posłuchaj mojego nagrania na ten temat, a może zrozumiesz więcej o co chodzi z tym odpuszczeniem/przyzwoleniem:
https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... forma-opor


Ponadto:
Black napisał(a):Odpuszczenie - trzeba czy nie trzeba?
Błędem jest myślenie, że:
-trzeba odpuścić
lub
-trzeba cały czas myśleć o swoim pragnieniu.
Wszystko jest dozwolone. I myślenie 24h i odpuszczenie (czyli przyzwolenie), ale TYLKO jeśli czujecie się dobrze, czyli poruszacie się po górnej części skali.
Wielu ludzi błędnie interpretuje, kiedy ktoś pisze im, że ma odpuścić. W ogóle to fatalne słowo, po angielsku brzmi zupełni inaczej (let go – przyzwól). W każdym razie odpuszczenie to brak oporu (wszystko co wytłuściłam wyżej). Jeśli ktoś myśli o swoim pragnieniu 24h, jest ogólnie szczęśliwy w życiu i nie ma oporu, wówczas przyzwala na spełnienie pragnienia. Jeśli ktoś nie myśli 24h o swoim pragnieniu, wciąż nosi je w sercu! Kochani, nie można pozbyć się pragnienia. Nie da się ich odpuścić ani na siłę ani w ogóle, jeśli naprawdę są naszymi pragnieniami. Jeśli przestajesz pragnąć, nie jest to już Twoim pragnieniem. Jeśli jesteś zła, zniechęcona, coś Ci się nie udaje, powiesz do siebie "mam to gdzieś, mam na to focha" to nadal jest to Twoje pragnienie. Znajduje się w Twoim Vortexie. Ale żeby przyszło musisz przyzwolić, czyli albo wciąż się na tym skupiać, ale mieć przy tym dobre emocje... Albo w ogóle o tym nie myśleć, zająć się czymś innym, ale... wciąż mieć dobre emocje. I naprawdę nie trzeba się pilnować i ciągle o tym myśleć jeśli nie czujemy takiej potrzeby ("O Boże, już 10 minut nie myślałam o Mateuszu! Muszę szybko pomyśleć, bo inaczej Wszechświat pomyśli, że już go nie chcę!"). Wizualizujemy (moja ulubiona metoda) ile wlezie, jeśli CHCEMY i SPRAWIA NAM TO PRZYJEMNOŚĆ. Jeśli sprawia, że nie chcemy, bo czujemy (jeszcze!) brak, to myślimy o czymś innym, przyjemniejszym.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Avatar użytkownika
Scarlett
 
Posty: 3104
Dołączył(a): 10 gru 2015, o 23:11
Podziękował : 487 razy
Otrzymał podziękowań: 1810 razy

Re: Marzenie sprzeczne z poglądami

Postprzez rand » 17 lut 2019, o 11:26

Dzięki Scarlett, powinienem dodać do mojej wypowiedzi, że jestem w tej chwili dość nisko na emocjonalnej skali i sposób dobierania myśli, który opisałem pomaga mi właśnie w takim momencie. Myślę, że negatywne emocje czasem się przydają, jestem dzięki nim bardziej świadomy oporu. No i dzięki za przypomnienie słowa przyzwolenie. Przyzwolenie to w moim słowniku brak oporu, odpuszczenie kojarzy mi się z porzuceniem pragnienia, to kolosalna różnica.
rand
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 lut 2019, o 12:57
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości