Jak zacząć „przygodę” z PP kiedy jesteś na DNIE?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Jak zacząć „przygodę” z PP kiedy jesteś na DNIE?

Postprzez mrO » 30 cze 2020, o 19:16

Proszę o zgłaszanie się z prośbą do konkretnej osoby na priv. Postarajmy się uszanować ten temat i nie zrobić z nim tego co stało się z wątkiem związanym z medytacją.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 144 razy
Otrzymał podziękowań: 540 razy

Postprzez faith » 15 lip 2020, o 20:00

Hmm.. nie wiedziałam gdzie dokładnie umieścić post, więc piszę tutaj. Proszę o ewentualnie przeniesienie do prawidłowego działu.

Moi drodzy, mam pytanko... otóż mój chłop jest Anglikiem i wdrażam go w ten cały prawo przyciąganiowy świat itd, ale chłopinka jest bardzo sceptycznie nastawiony, nie bardzo mi chce w to wierzyć itd. Czy macie może jakieś fajne, proste filmiki po angielsku, które mogę mu przedstawić na początek? Niestety nic takiego nie kojarzę, bo ja to już wyższy level, Hicksowie, Bashar itd a raczej mam przeczucie, że Hicksowie mogliby go przestraszyć na sam początek. Może jest ktoś kto ogląda filmiki o PP w języku angielskim i może coś polecić? Będę baaaardzo wdzięczna :kwiatek <3
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 124 razy

Postprzez magicmind » 15 lip 2020, o 21:01

faith napisał(a):Hmm.. nie wiedziałam gdzie dokładnie umieścić post, więc piszę tutaj. Proszę o ewentualnie przeniesienie do prawidłowego działu.

Moi drodzy, mam pytanko... otóż mój chłop jest Anglikiem i wdrażam go w ten cały prawo przyciąganiowy świat itd, ale chłopinka jest bardzo sceptycznie nastawiony, nie bardzo mi chce w to wierzyć itd. Czy macie może jakieś fajne, proste filmiki po angielsku, które mogę mu przedstawić na początek? Niestety nic takiego nie kojarzę, bo ja to już wyższy level, Hicksowie, Bashar itd a raczej mam przeczucie, że Hicksowie mogliby go przestraszyć na sam początek. Może jest ktoś kto ogląda filmiki o PP w języku angielskim i może coś polecić? Będę baaaardzo wdzięczna :kwiatek <3

Jeżeli nie jest zainteresowany to wątpię ,że cokolwiek go przekona. Musi być chęć z jego strony.

Na YT jest multum ludzi jak ktoś ma odrobinę chęci to z łatwością sobie znajdzie.

ja bym mu na początek może jednak podesłał przykłady ludzi sukcesu którzy mówią o stosowaniu PP

A tak ogólnie to nie przekonuj go na siłę. Skoro sama stosujesz z powodzeniem PP to jeżeli będzie chciał to sam się przekona widząc twój sukces.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Infinity
magicmind

Podziękował : 121 razy
Otrzymał podziękowań: 438 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień