Jak unieszkodliwić niszczący program? Pomocy !

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Jak unieszkodliwić niszczący program? Pomocy !

Postprzez dinka » 22 mar 2018, o 21:24

Moi drodzy, bardzo potrzebuję Waszej rady i pomocy. Jak działa podświadomość i jak z nią pracować trochę czytałam, ale widać za mało, odkryłam w sobie problem i nie umiem, tego ugryźć :( Potrzebuję Was :).
Moi dziadkowie, są ludźmi, którzy dorastali w czasie wojny, ich dzieciństwo było więc trudne a wspomnienia są traumą. A co to ma do mnie? To, że zakodował mi się pewien sposób myślenia, podsycony ich doświadczeniami. Bardzo dużo tego słuchałam jako dziecko... Byłam też porównywana. Wyglądało to tak, że np nie chciałam jeść to słyszałam o dzieciach umierających z głodu w obozach czy podczas wojny, coś mnie bolało a słuchałam, jak ja to użalam się nad sobą podczas gdy w obozach przeprowadzano eksperymenty na ludziach itd. Te opowieści były tak plastyczne, że czasem miałam wrażenie, że to moje własne doświadczenia. I w ostatnich dniach właśnie przyłapałam się na tym, że to już stało się programem dla mojej głowy, bo w niektórych obszarach życia, kiedy coś idzie nie tak, a ja mam słabszy dzień włączają mi się właśnie to myślenie - " jesteś taka i owaka, bo ludzie w obozach..." i powstają w mojej głowie obrazy. Okropne. Czuję się wtedy nikim, bo sama sobie z czymś tam nie daję rady, a inni mierzyli się, niemal z nadludzkimi problemami.Takie porównania w moim wnętrzu funkcjonują od dawna, byłam tak z tym zżyta, że nie widziałam problemu, dopiero w ostatnich dniach stwierdziłam, że to nie jest normalne i trzeba to pokonać. Pytanie tylko jak ?? Doradźcie coś. W niektórych obszarach życia umiem w miarę kontrolować myśli i brać odpowiedzialność, za swoje emocje jednak tam, gdzie pojawia się ta wojna to ja wymiękam, poddaję się.
Bądź głosem a nie tylko echem....
dinka

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Jak unieszkodliwić niszczący program? Pomocy !

Postprzez Born1975 » 23 mar 2018, o 00:33

W Twoim mózgu wytarła się pewna ścieżka, co powoduje, że myślisz tak jak myślisz. Tego się nie da pokonać, bo walcząc umacniasz tylko "potwora" w swojej głowie. Musisz przestać walczyć i to wystarczy. Teraz jak to zrobić? Uświadom sobie, że wszystko co jest, to tylko informacja, absolutnie wszystko co Cię otacza, Ty, Twoje myśli, cały wszechświat. Jeśli to tylko informacja, to nie trzeba się tym przejmować. Możesz tą informację zmienić na taką jaką chcesz-to możesz zrobić zawsze niezależnie od warunków zewnętrznych czy wewnętrznych. To tylko Twój punkt widzenie, który sam w sobie też jest tylko informacją.

Tak więc walka nie ma sensu. Ale jeśli przestaniesz chodzić tą ścieżką w Twoim mózgu, to jako niewykorzystywana ona w końcu zarośnie i nie będziesz jej widzieć. Zamiast niej, możesz sobie zrobić inną ścieżkę, taką którą będziesz chcieć uczęszczać. To jest bardzo proste, musisz sobie tylko dać na to trochę czasu-stara ścieżka nie pojawiła się nagle, musiałaś ją wydeptać. Więc daj teraz czas na to by zarosła i na to, by wydeptać nową.

Jak masz pytania to pisz.
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
dinka
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Re: Jak unieszkodliwić niszczący program? Pomocy !

Postprzez mrO » 23 mar 2018, o 08:28

Zachęcam do Potęgi Teraźniejszości E.Tolle. Tylko radziłbym przeczytać ją kilka razy, a niektóre rozdziały kilkanaście.
Albo dorwać Audiobooka, jak chcesz Audiobooka to pisz na priv.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
dinka, TakaJa
mrO

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 299 razy

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień