Jak zmienić swoje życie na lepsze?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Postprzez Born1975 » 7 sty 2018, o 03:08

miss.A napisał(a):Pytasz,więc od razu odpowiadam- myślę,że daję z siebie dużo. Chociaż uważam, że to nie mi to ocenianiać ;) To nawet zabawne, bo wśród moich zbajomych jestem uważana za osobę, dla której "nie ma rzeczy niemożliwych", często nawet pocieszam, tłumaczę,mówię ludziom rzeczy,których dowiedziałam się dzięki temu forum, ale chyba sama zaczynam w to wątpić.
Ja po prostu chciałabym chyba mieć pewnoś, że w to co wierzę, to czemu ufam jest prawdą. Taki trochę "niewierny Tomasz" ze mnie teraz ;)

Moje pytanie było trochę podchwytliwe i już tłumaczę o co chodzi. Jeśli innym dajesz zbyt wiele, to po prostu nie masz czasu dla siebie. Być może przeginasz w drugą stronę. To trzeba wypośrodkować.

I kwestia wiary o której napiszę któryś tam raz z rzędu. Wiara jest słaba, bo na skali jest pomiędzy strachem i nadzieją. Wierzysz, bo się boisz, co się stanie jeśli coś pójdzie nie tak, z drugiej strony masz nadzieję, że jednak będzie dobrze.

Wśród wszystkich postów osób, które piszą o swoich problemach wciąż dostrzegam ten sam identyczny wręcz wzorzec. Jest nim brak pewności siebie. Każda z tych osób, absolutnie każda powinna zbudować potężną pewność siebie. To rozwiąże 90% Waszych problemów ot tak z mostu, nad pozostałymi będziecie musieć trochę popracować, ale będzie to proste.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez Scarlett » 7 sty 2018, o 03:10

I co ważne. Pieprzyć guru.
są tacy co mają swoich guru, którzy rzekomo są na wysokim poziomie świadomości i inne tego typu pierdoły. No i co z tego, że są? Żadne pieprzone guru nie jest w stanie powiedzieć dlaczego coś nam się zdarzyło, jaki to miało sens i do czego to zmierza. Tylko TY jesteś w stanie na to odpowiedzieć. Tylko TY. Ty masz swoje uczucia co do konkretnych ludzi, miejsc i zdarzeń. Tylko TY znasz najskrytsze myśli, sekrety, zdarzenia. Nikt inny nie jest w stanie tego odgadnąć.
Możemy tylko wiedzieć jak coś działa, ale cały sens jest być może poza zasięgiem naszego wzroku. I jedyną osobą, która będzie to wiedziała, która to dostrzeże jesteś TY sam/a. ZAWSZE!
Nigdy nie pozwoiłam sobie powiedzieć, ze ktoś będzie wiedział czemu mi się coś przytrafiło. Bo skąd? Na podstawie tego co powiem?
Najpierw należy się prawdziwie uwolnić. A jeśli PP budzi frustracje to uwolnić się od tematu. Jasne, PP to przyroda, zawsze będzie działac. ale nie ma co popadać w paranoje, że jak się oderwiemy to coś się stanie. Skoro i tak już się dzieje, to bez różnicy.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mrO
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1714 razy

Postprzez miss.A » 7 sty 2018, o 03:16

Nie traktuję pp jako leku na całe zło. Pisząc swój post bardzo ważyłam słowa, bo domyślałam się jakie mogą pojawić się odpowiedzi ( i trochę się nie myliłam ;) ). Jestem osobą bardzo powściągliwą jeśli chodzi o aktywność w internecie. Tym razem poczułam, że coś muszę od siebie napisać. Jeśli zbyt dużo negatywnych emocji tu dałam, to przepraszam. Nie taki był môj cel ;)
miss.A

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 7 sty 2018, o 03:22

miss.A napisał(a):Jeśli zbyt dużo negatywnych emocji tu dałam, to przepraszam. Nie taki był môj cel ;)

Pisząc w ten sposób tylko poświadczasz, że brak Ci pewności siebie. Dostrzegasz to? Pewność siebie jest rzeczą nad którą musisz popracować w pierwszej kolejności. Jeśli się ze mną nie zgodzisz teraz, to nikt Ci nie pomoże i nie mam na myśli naszego forum, tylko wszystkie osoby które kiedykolwiek napotkasz w swoim życiu. Więc masz wybór, albo zrobisz to co należy, albo Twoje życie będzie nadal wyglądać tak jak do tej pory.
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez Scarlett » 7 sty 2018, o 03:25

Jasne, że się nie myliłaś spodziewając się takich odpowiedzi, bo wiesz na jakim forum jesteś. Gdybym ja pisałam to w co wierzę i co myślę na np. forum maryjnym, to dostałabym prawdopodobnie bana i zapewnienia o modlitwie za moją duszę.
to co piszę ja czy Damian, czy inni tutaj, dotyczy tak naprawdę wielu ludzi, którzy wciąż mają ten sam problem. Nie z PP. A z samym sobą.
Nie dałaś negatywnych emocji. Wyraziłaś swoje zdanie. Zdanie, na które otrzymałaś odpowiedź z punktu widzenia osób uczestniczących w dyskusjach na tym forum.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1714 razy

Postprzez miss.A » 7 sty 2018, o 03:35

Dostrzegam. Tylko wiesz co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim? Tylko ja wiem, że brak mi takiej 100% pewności siebie i gdy o tym mówię, to każdy myśli, że to kokieteria. Jestem uważana za osobę bardzo pewną siebie. Jestem otwarta na ludzi, towarzyska, może dlatego. Także powinnam i ja chyba w ten sposób zacząć myśleć o sobie ;)

W ogóle pewność siebie to fajna cecha, bardzo ją lubię u ludzi. :)
miss.A

Postprzez Born1975 » 7 sty 2018, o 03:42

miss.A napisał(a):Dostrzegam. Tylko wiesz co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim? Tylko ja wiem, że brak mi takiej 100% pewności siebie i gdy o tym mówię, to każdy myśli, że to kokieteria. Jestem uważana za osobę bardzo pewną siebie. Jestem otwarta na ludzi, towarzyska, może dlatego. Także powinnam i ja chyba w ten sposób zacząć myśleć o sobie ;)

W ogóle pewność siebie to fajna cecha, bardzo ją lubię u ludzi. :)

Hehe, czyli znałaś rozwiązanie już wcześniej. To dobrze, bo nie będziesz sobie wmawiać, że jest inaczej.

Ale zobacz, że napisałaś, że tylko Ty wiesz, że brak Ci takiej 100% pewności siebie. Nie znam Cię, nigdy nie widziałem Cię na oczy a jednak od razu to zauważyłem. Może być tak, że inni Cię po prostu wykorzystują, bo widzą ten Twój brak pewności siebie, choć Tobie sie wydaje, że oni tego nie dostrzegają. No bo skoro ja.....

Jeszcze jedno. Brak pewności siebie to jedna strona medalu, drugą jest brak wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. To jest często podświadome, bo jesteśmy niesamowicie manipulowani w tej materii przez mainstream. Więc i to sobie przemyśl.
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez miss.A » 7 sty 2018, o 03:58

Czy ktoś mnie wykorzystuje? Wierzę, że nie. Chyba mam nosa do takich ludzi i oby tak było bez żadnego "ale" ;)

Już jakiś czas temu postanowiłam wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie i chyba dlatego m.in trafiłam tu i zrobiłam coś tak nietypowego dla mnie, że założyłam konto ;)
Aleee (tu już jest ;) ) idzie mi chyba średnio, wnioskując po tym co piszę ;)
miss.A

Postprzez Born1975 » 7 sty 2018, o 04:10

Średnio to tak lepiej, niż wielu osobom, które przychodzą na forum szukac pomocy ww rozwiązaniu swoich problemów.

Ale widzę, że chcesz jednak coś z tym zrobić i tak trzymaj :D
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez miss.A » 7 sty 2018, o 10:28

Kiedyś pomyślałam sobie, że jeśli to wszystko "działa", tak jak jest tu często opisywane, to sporo użytkowników powinno być szczęściarzami. Spełnionymi osobami, którym świadomie materializuje się życie, o którym marzyli. Tylko czy tak jest?

Z całego serca życzę każdemu żeby tak było ;)
miss.A

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień