Kwantowe pętle czasowe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Kwantowe pętle czasowe

Postprzez cabochard » 2 sty 2018, o 15:56

Też tak macie, że najpierw coś się pojawia w waszej rzeczywistości np. dostajecie coś co leży i się kurzy przez pół roku (2,3...) a potem okazuje się zajebiście potrzebne i w ogóle pasuje jak ulał i jesteście zadowoleni że to coś macie? Ja mam bardzo często takie przypadki, że dostaję od Wszechświata coś ni przypiął ni wypiął, zbiera toto kurz, denerwuje, zagraca a jak co do czego to okazuje się idealnie do czegoś przydatne. Dlatego z przymrużeniem oka traktuję rady Feng Szui, żeby wyrzucać coś, co nie było od roku używane. Mój dom to trochę graciarnia, ale wiele rzeczy okazuje się bardzo potrzebne w swoim czasie.
cabochard

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Kwantowe pętle czasowe

Postprzez Zorja » 2 sty 2018, o 22:53

Ooo, dokładnie o tym pisałam ostatnio w kontekście filmów, gdzie użytkowniczka "skarżyła się", że zamówiła ciekawy film a dostała słaby. Ja myślę, ze ona dostała film, który da jej do czegoś odpowiedź w przyszłości.
Co do graciarni w domu, polecam dwi afirmacje: "Zawsze wiem gdzie znajdują się należące do mnie rzeczy" (i przestałam gubić rzeczy lub zapominać w jakie dziwne miejsca je rzuciłam, po prostu od razu kieruję się we właściwą stronę) i "Wiem, gdzie leży to, czego teraz potrzebuję" i też od razu wiem, że w szufladzie znajdę gwoździk by powiesić kalendarz.. Może powinnam ją zaprogramować: To jest szuflada, gdzie zawsze znajduję potrzebne przedmioty. ?
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień