PP w konkursach

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

PP w konkursach

Postprzez The_Saint » 20 gru 2017, o 12:18

Cześć,
lubię brać udział w różnorakich konkursach. Zwykle są to konkursy w portalach społecznościowych. Wygrywa najbardziej oryginalny, najciekawszy komentarz, czy zdjęcie. Teraz na topie były konkursy na najlepszą ozdobę świąteczną czy dekorację. A tak w ciągu roku, to zwykle grywam o bilety do kina, czy na koncert. W ogóle nie biorę udziału w konkursach z losowaniami.

Staram się selekcjonować konkursy. Nie biorę udziału w takich, gdzie jest kilkaset lub tysiąc komentarzy, bo wiadomo, że w takim nie ma szans. Prawdopodobieństwo jest minimalne. Wybieram takie, gdzie zainteresowanie jest mniejsze. Powiedzmy do kilkudziesięciu komentarzy.

Najczęściej udaje mi się coś wygrać w konkursach na szybkość. Czyli ten, kto pierwszy zgadnie czy odpowie, ten wygrywa. Jednak lubię rywalizację i chciałbym trochę rozszerzyć spektrum swojego działania. Ostatnio znalazłem konkurs, gdzie było 10 komentarzy i organizator i tak nie wybrał mojego. Wizualizowałem sobie tę nagrodę i starałem się napisać jak najfajniejszy komentarz, ale kicha wyszła. Często też jak jest np. 10 zwycięzców powiedzmy z 60 komentarzy, to też zwykle się nie łapię na wygraną.

Jest jakaś szansa zwiększenia prawdopodobieństwa wygranej przez PP? Wiadomo, że wszyscy chcą wygrać i pewnie też wizualizują sobie. Jednak jak być tym, kto najlepiej sobie poradzi?
I przyjrzałem się wszystkim dziełom,
jakich dokonały moje ręce,
i trudowi, jaki sobie przy tym zadałem.
A oto: wszystko to marność i pogoń za wiatrem!
Z niczego nie ma pożytku pod słońcem.
The_Saint

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: PP w konkursach

Postprzez Scarlett » 20 gru 2017, o 13:06

Bardzo cię proszę o uważne czytanie wątków - zwłaszcza tych przyklejonych.
Zapoznaj się z nagraniami: viewtopic.php?f=3&t=733
Odpowiedź na twoje pytanie bedzie oczywista,
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1722 razy

Postprzez The_Saint » 20 gru 2017, o 13:23

Scarlett napisał(a):Bardzo cię proszę o uważne czytanie wątków - zwłaszcza tych przyklejonych.
Zapoznaj się z nagraniami: viewtopic.php?f=3&t=733
Odpowiedź na twoje pytanie bedzie oczywista,

Czytałem wątki. Przesłuchałem nagrania już wcześniej. Podejrzewam, że sprawa ma się podobnie jak w temacie o zdrapkach i grach liczbowych. Zdaję sobie sprawę, że sama myśl, czy intencja nie powoduje żadnego skutku bez działania. I odpowiedni poziom wibracji też jest kluczowy. Staram się być spójny z intencją.

Grywam sobie dla zabawy. A może jest tak, że jakaś rzecz jest mi faktycznie niepotrzebna i dlatego jej nie wygrywam?
The_Saint

Postprzez Scarlett » 20 gru 2017, o 13:30

PP jest uniwersalne, czyli działa TAK SAMO NA WSZYSTKO.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez The_Saint » 20 gru 2017, o 13:38

Scarlett napisał(a):PP jest uniwersalne, czyli działa TAK SAMO NA WSZYSTKO.

Tak. Jednak co w sytuacji, kiedy mamy kilkudziesięciu kandydatów w konkursie. Każdy przecież chce wygrać. Każdy jest nastawiony na zwycięstwo. Jakąś intencję wysyła. Nie każdy jednak ma pojęcie o prawie przyciągania. Zwykle staram się, żeby mieć jak najoryginalniejsze zgłoszenie, a wygrywa ktoś kto się mniej przyłożył lub co najgorsze wymyślił jakiś badziewny wierszyk z rymami od czapy. Czyżbym miał za słabe wibracje? Czy po prostu Wszechświat uważa, że dana rzecz nie jest mi niezbędna do życia i powoduje, że się nie wygrywa?
The_Saint

Postprzez Scarlett » 20 gru 2017, o 13:59

A czy każdy zna PP?
A czy każdy potrafi je dobrze i w pełni zastosować?
Np. gdyby udział w konkursie brała Black i Ty?

Również było o tym pisane na forum:
- po pierwsze: wygra czystość intencji i emocji,
- po drugie: "to lub coś lepszego". PP to nie jest koncert życzeń, jak wielu się wydaje. To jest otwarcie się. Skąd wiesz, że to co Ty uważasz za najlepsze jest wystarczająco dobre?
Zapoznaj się dobrze z tą dziedziną, a odpowiedź będzie jasna.

Więcej napiszę o tym w relacji z warsztatu dwupunktu III, IV.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez The_Saint » 20 gru 2017, o 14:15

Scarlett napisał(a):A czy każdy zna PP?
A czy każdy potrafi je dobrze i w pełni zastosować?
Np. gdyby udział w konkursie brała Black i Ty?

Również było o tym pisane na forum:
- po pierwsze: wygra czystość intencji i emocji,
- po drugie: "to lub coś lepszego". PP to nie jest koncert życzeń, jak wielu się wydaje. To jest otwarcie się. Skąd wiesz, że to co Ty uważasz za najlepsze jest wystarczająco dobre?
Zapoznaj się dobrze z tą dziedziną, a odpowiedź będzie jasna.

Więcej napiszę o tym w relacji z warsztatu dwupunktu III, IV.

Nie każdy zna, a jeszcze mniej jest takich, którzy potrafią je dobrze zastosować. Widać ja jestem wśród tej grupy.

Niby nie koncert życzeń, ale jeśli biorę udział w konkursie o mikser, no to przecież chcę wygrać mikser :) A czy jest to dla mnie wystarczająco dobre? Nie wiem.

Tak jak napisałem w odpowiedzi na Twój post w moim temacie o nerwicy lękowej:

Jestem typem człowieka, który nie wie, czego tak naprawdę chce. Odkąd pamiętam, nic nie było mi potrzebne. No może nie do końca, w dzieciństwie zawsze musiałem mieć piłkę do gry :) Ale tak, to zawsze miałem problem z pytaniami, co bym chciał dostać na jakąś okazję. Nigdy nie miałem pomysłu i tak do dzisiaj jest. Bo nic mi w zasadzie nie potrzebne. Ani z ubrań, bo zawsze mam co założyć, a jak nie to coś starego wyciągnę z szafy. Nie interesują mnie w zasadzie nowinki techniczne jak super-hiper smartfony (mam zwykły telefon), bo tylko dzwonię i piszę sms. Moja rodzina uważa mnie za dziwaka, bo nigdy nic nie potrzebuję. Nie wiem, taki zawsze byłem i dobrze mi z tym :banan
The_Saint

Postprzez Scarlett » 20 gru 2017, o 14:25

A przyznaj się sam przed sobą czy NAPRAWDĘ stosujesz wszystkie zasady PP aby wygrać ten konkurs? Jak już wiadomo, PP składa się z kilku elementów, które razem tworzą całość.
Póki co, zastanawianie się nad tym wszystkim nie daje Ci pełnego przyzwolenia i otwarcie na to zwycięstwo.
Bo tak bardzo się starasz. Zazwyczaj albo ktoś się nie spodziewa kompletnie wygranej albo jest w 100% pewny, że ją zdobędzie i zachowuje się tak jakby to już się stało.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Born1975 » 20 gru 2017, o 14:31

Brałem raz udział w konkursie M1 gdzie do wygrania był samochód. I co? I to auto wygrała osoba, która ma na imie tak jak ja..... Dało mi to troche do myslenia. Może ta osoba nigdy by sie nie dorobiła nowego samochodu. Ja jeżdże nowym autem i co pół roku będę zmieniał na nowe, bo mam taką możliwość. Ale mam też mozliwość, by sobie zarobić na samochód jaki mi sie marzy (ten co mam jest w leasingu).

Wszechświat wie lepiej, co dla mnie dobre, więc nie roztrząsam tego za bardzo. To kwestia zaufania wszechświatowi, czy Bogu :D
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez The_Saint » 20 gru 2017, o 14:33

Scarlett napisał(a):A przyznaj się sam przed sobą czy NAPRAWDĘ stosujesz wszystkie zasady PP aby wygrać ten konkurs? Jak już wiadomo, PP składa się z kilku elementów, które razem tworzą całość.
Póki co, zastanawianie się nad tym wszystkim nie daje Ci pełnego przyzwolenia i otwarcie na to zwycięstwo.
Bo tak bardzo się starasz. Zazwyczaj albo ktoś się nie spodziewa kompletnie wygranej albo jest w 100% pewny, że ją zdobędzie i zachowuje się tak jakby to już się stało.

Może i zbytnio się staram. Może zbyt naciskam i przez to się nie spełnia. Zwykle moja wiara w to, że trafienie padnie na mnie spośród kilkudziesięciu zgłoszeń. Czasem też odświeżam stronę z wynikami często, żeby sprawdzić czy to już. Czy jestem wystarczająco otwarty? Chyba nie, bo tak jak wyżej napisałem tak naprawdę niewiele mi potrzeba. A pewności takiej, że coś już się wydarzyło chyba jeszcze w sobie nie wyćwiczyłem. Zawsze szukam poparcia logicznego albo prawdopodobieństwa. Mam analityczny umysł i to mnie podminowuje.
The_Saint

Następna strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości