prawo przyciągania nie działa

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: prawo przyciągania nie działa

Postprzez osa » 20 paź 2017, o 19:14

A tutaj masz kilka dowodów że PP działa
viewtopic.php?f=3&t=38
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez mrO » 20 paź 2017, o 20:25

jesteś facetem więc napisze ci jak facetowi.
Zdaje sobie sprawę, że ciężko jest być facetem i wierzyć w takie rzeczy, bo to takie "babskie". No tak "babskie" jest siedzenie i myślenie/wzydchanie jak 15 latka. Tym bardziej że "facetowy" mózg chce wszystko na logikę.
Wiesz dobrze byłoby abyś wziął się trochę za jakieś działanie, jakąś "akcje".
Piszesz, że chciałbyś dziewczynę, a zrobiłeś coś aby w jakikolwiek sposób zainteresować sobą jakąś dziewczynę?
Skoro dalej nie masz, coś widocznie robisz źle, a na prostym przykładzie szukania "dziewczyny" widać to najbardziej. Szukając dziewczyny nigdy jej nie znajdziesz, tzn: może znajdziesz ale nie taką jaką chcesz.
Używaj pp jak facet, czyli aby realizować siebie w dążeniu ku swoim celom, bez akcji może ale nie musi się obejść.
Czym będziesz silniejszy, pewniejsza siebie personą, będziesz "oh i ah" tym lepszą partią będziesz.
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez MagdaLooney » 20 paź 2017, o 22:29

Ithel, przyciągasz wszystko :)
Wszystko co było jest i będzie.
Od Ciebie zależy, jakie będą te przyciągnięcia.
Poczytaj uważnie różne działy tego forum.
Wszystko układa się w logiczną całość ale w centrum wszystkich działań zawsze jesteś Ty :)
A Sekret.....to pozytywny film, który robi tyle dobrego, że niektórych skłania do dalszych poszukiwań...I tyle złego, że większość wierzy w informacje, jakie podaje - a podaje malutki procent, bez meritum.
....choć ja tam osobiście mam do niego sentyment :) Podnosi wibracje :)
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowania - 2
osa, Renata
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez osa » 20 paź 2017, o 22:34

Też jestem logiczna :) Z wykształcenia jestem księgową :D :D :D i nie uważam żeby PP zaprzeczało logice ;) Tylko trzeba poszperać troszkę głębiej niż tylko w Sekrecie.

Za ten post autor osa otrzymał podziękowanie od
Scarlett
osa

Postprzez osa » 20 paź 2017, o 22:46

MagdaLooney napisał(a):Ithel, przyciągasz wszystko :)
Wszystko co było jest i będzie.
Od Ciebie zależy, jakie będą te przyciągnięcia.
Poczytaj uważnie różne działy tego forum.
Wszystko układa się w logiczną całość ale w centrum wszystkich działań zawsze jesteś Ty :)
A Sekret.....to pozytywny film, który robi tyle dobrego, że niektórych skłania do dalszych poszukiwań...I tyle złego, że większość wierzy w informacje, jakie podaje - a podaje malutki procent, bez meritum.
....choć ja tam osobiście mam do niego sentyment :) Podnosi wibracje :)

Podobnie jak ty Magda ja też zaczynałam od Sekretu, ale może właśnie dlatego, że jestem logiczna od razu wiedziałam, że jest to tylko przedsionek wiedzy na ten temat. No i oczywiście od razu zaczęłam szukać dalszych informacji. Już po Sekrecie umiałam stwierdzić na własnym przykładzie jak to działa, bo miałam na koncie już dużo spektakularnych przyciągnięć :) ,ale nie miałam zamiaru na tym poprzestać. Nadal szukam nowych info, chociaż wiem, że już dużo wiem :D to nadal szukam. Mimo wszystko człowiek uczy się całe życie, no i jeszcze tą wiedzę trzeba umiejętnie wprowadzić we własne doświadczenia :) .
Ps. Moje wajby po Sekrecie też skakały do kosmosu. Po prostu micha mi się śmiała.

Za ten post autor osa otrzymał podziękowanie od
eMka
osa

Postprzez soma » 21 paź 2017, o 00:10

Zanim pojawilam sie na tym forum, to nie nazywalam tego co do mnie przychodzi przyciaganiem, tylko, ze rzeczywistosc sie do mnie nagina, dopasowuje sie do mnie.
I widzialam to mocno zwlaszcza w sklepach gdzie sprzedawcy stali sie niesamowicie pomocni: jakby na mnie czekali, zeby mi pomoc, przynosili rzeczy o ktore pytalam, w sklepie z lampami sprzedawczyni zlapala za paczke z lampa (dosyc duza) i zaniosla nam do samochodu. Starsza kobieta i wcale nie musiala tego robic. Czulam sie w tym wszystkim jak krolowa, ktorej wszyscy dookola nadskakuja. I wrecz upajalam sie ta nowa rola.Ale to co puscilam to byly wzorce usluznosci, pomagania innym z ktorymi pracowalam dlugi czas. Puscilam wzorce i tak jakby role sie zmienily. Teraz ja jestem ta obslugiwana. To wynika z grupowej swiadomosci: jezeli ktos w grupie zmieni swoja role to inni dopasowuja sie do tej nowej konstelacji.

I co to ma do prawa przyciagania...
Male rzeczy, skarpetki w kratke, czy miejsce na parkingu w miescie jest latwo przyciagnac, o czym pisze wiele osob. Wystarczy pewnosc.
Ale troche "wieksze" rzeczy wymagaja, aby puscic pewne przekonania, czy wzorce, zeby sie nadawac do tej nowej roli. Np. postanawiasz, ze przyciagniesz sobie jaka dobra prace na kierowniczym stanowisku. Ale zeby byc na kierowniczym stanowisku potrzeba jakich cech jak np. zdecydowania, wydawanie innym polecen, brania odpowiedzialnosci za swoje decyzje... I jezeli brakuje komus tych cech, to podswiadomie bedzie sabotowal to bo czuje, ze sie do tego nie nadaje, to nie dla niego.
To samo dotyczy zwiazkow. Jak sie kiedys sparzylo, przezywalo sie bol rozlaki to potem podswiadomie bedzie sie sabotowalo to przyciaganie partnera.

I to co trzeba wtedy zrobic to porozmawiac ze soba, zapytac sie siebie: co najgorszego moze sie stac jak przyciagne sobie ta prace, tego partnera? Skoro nie daje sie tego przyciagnac to znaczy, ze sa obawy, leki przed tym. To taki troche paradox: boimy sie tego czego chcemy. Czyli trzeba uzmyslowic sobie wszystkie obawy, ze sie tego nie chce. I przeczuc te niebezpieczne zdania.
W ten sposob przywraca sie sobie prawo do bycia wspoltworca w kosmosie.

Za ten post autor soma otrzymał podziękowania - 8
Anka12, easy, eMka, osa, Pinky, Renata, Scarlett, TheMe
soma

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Postprzez soma » 23 paź 2017, o 19:21

Pogodzilam sie ze slowem "przyciaganie", bo mnie jakos mierzilo. I widze, ze PP dziala, zawsze. Jak mogloby nie dzialac, gdy na co dzien przyciagamy ludzi, sytuacje...jestesmy jak przyciagajace magnety. Problem zaczyna sie, gdy to co przyciagamy nie podoba nam sie. Nie chcemy sie cieszyc z tego co przyciagamy, tylko chcemy sie cieszyc z tego co na dana chcwile nie przyciagamy. A cieszyc sie z tego co nam sie nie podoba jest powod, duzy powod. To pokazuje nam jak w lusterku co mamy schowane w podswiadomosci. Inaczej skad bysmy wiedzieli co tam pochowalismy...? A tak, jak na zlotej tacy jest nam to podane, zebysmy mogli przyjrzec sie tematowi i to uwolnic. Zeby dawac sobie wiecej i wiecej wolnosci.

To co nieuswiadomione robi z nas ofiary. Doslownie, stajemy sie ofiarami tego podswiadomego przyciagania.
W mojej drodze do wolnosci najwiecej wgladu w siebie daly mi wlasnie takie niechciane sytuacje.
soma

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień