PP - a zdrowie ukochanej osoby

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

PP - a zdrowie ukochanej osoby

Postprzez baku » 28 sie 2017, o 08:46

Witam,

czy stosowaliście kiedyś PP ale nie stricte dla siebie ? Moja żona obecnie jest w trakcie rehabilitacji, dochodzi do siebie po chorobach z których metodami naturalnymi się wyleczyła, jednak no dłuższy czas było mało/zero ruchu stąd problemy typu mało mięśni, kondycja no wiadomo. Zastanawiam się, a właściwie czuję sam blokadę, bo chciałem zastosować PP w tym przypadku ( już właściwie PP stosowaliśmy świadomie z super skutkiem także z doświadczenia wiem, że to działa <3 ) tylko boję się, nic nie popsuć.. Chcę wizualizować sobie nas spacerujących nas po plaży itd. Wiecie no zwykły spacer, ale bez wózków, kul itd.
Tylko boję się, żeby nie pochrzaniło się w sposób, że za rok zamiast z żoną będę chodził z kimś innym.. wiecie o co mi chodzi ?

To jak z pracą, można chcieć tej 1 super pracy, przyciągać a się okaże że nagle jesteśmy w nowej pracy tylko w innej firmie.

ps. tak teraz w trakcie pisania mnie naszło, że właściwie można odczuwać wdzięczność za wszystkie postępy co żona robi każdego dnia, to napewno "bezpiecznie".
No taka blokada u mnie jakaś z tą wizualizację nas spacerujących.. nie zdziwię się jak ego jak zwykle lęka się wężo-sznurka :lol:
baku

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: PP - a zdrowie ukochanej osoby

Postprzez wolves » 28 sie 2017, o 10:24

Ja stosowałam na kursie Silvy - było ćwiczenie z przekazywaniem energii drugiej osobie, mieliśmy pomyśleć o takiej, która tego potrzebuje :)

Myślę więc, że jak najbardziej możesz i jest to wskazane. Nie wiem dlaczego wizualizacja ciebie z żoną spacerujących po plaży miałaby poskutkować tym, że będziesz chodzić z kimś innym :D to nie jest czarna magia, nie należy bać się wizualizacji, one nie zaszkodzą.
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez baku » 28 sie 2017, o 10:32

wolves napisał(a):Ja stosowałam na kursie Silvy - było ćwiczenie z przekazywaniem energii drugiej osobie, mieliśmy pomyśleć o takiej, która tego potrzebuje :)

Myślę więc, że jak najbardziej możesz i jest to wskazane. Nie wiem dlaczego wizualizacja ciebie z żoną spacerujących po plaży miałaby poskutkować tym, że będziesz chodzić z kimś innym :D to nie jest czarna magia, nie należy bać się wizualizacji, one nie zaszkodzą.

To mi się chyba wzięło z viewtopic.php?f=3&t=613

Chcecie konkretną osobę. Ale, ale! TERAZ ta osoba Was olewa, nie jest zbyt miła, mieszka daleko, nie jest zainteresowana itp. Dodajcie sobie co chcecie. A jak jest w Waszej głowie? Jak wygląda Wasze pragnienie? Chcecie tę konkretną osobę, ale w Waszej głowie, w Waszych wizualizacjach ta osoba też się tak zachowuje? Zapewne nie. To znaczy, jeśli będziecie myśleć o tym, że teraz taka jest, analizować każde zachowanie to wówczas zawsze już tak będzie, gdyż myśli którym poświęcamy naszą uwagę zgodnie z emocją, która im towarzyszy, tworzy naszą rzeczywistość. Ale jeśli będziecie mieć w głowie, że ta konkretna osoba o Was zabiega, kocha Was, widzicie w wizualizacjach jak idzie z Wami z rękę, czujecie piasek pod stopami spacerując z tą osobą po plaży wówczas Wszechświat da wam TĘ osobę. Nie tę olewająca i przykrą, ale TĘ z którą można iść przez plażę emanując miłością. TĘ osobę która o Was zabiega. Dopasowujecie się do Waszego pragnienia, jakim jest, w tym przypadku, ta konkretna osoba, ale z wizji którą macie w głowie i taka jaką chcecie. Bo przecież to jest Wasze pragnienie. Związek, miłość, a nie jakieś podchody, olewania itp. Skupiając się na tym jak jest teraz, co widzisz teraz, jak ktoś Cię traktuje teraz, skupiasz się na tym czego NIE CHCESZ. Także przede wszystkim należy pomyśleć czego tak NAPRAWDĘ CHCESZ i właśnie na tym skupiać swoją uwagę. Bo przyciągasz właśnie to, na czym skupiasz swoją uwagę. To, co znajduje się w centrum Twoje przyciągania.

No nic super - tak podejrzewałem, że to taki lęki bezpodstawne.
Dziękuję bardzo :sun

A to ćwiczenie jest gdzieś opisane w internecie ?
baku

Postprzez wolves » 28 sie 2017, o 10:39

Czasami możemy przyciągnąć nie to, o co nam chodziło, ale wynika to tylko z niedoprecyzowania pragnienia :D natomiast skupiasz się na konkretnej osobie - żonie, więc tutaj nie będzie pomyłki, spokojnie :)

nie wiem czy ćwiczenia z Silvy są w necie, jakieś tam kiedyś widziałam, ale docelowo nie powinno ich być nigdzie, bo są chronione prawami autorskimi i absolwenci raczej nie piszą szczegółowo co się dzieje na kursie :) natomiast masz bardzo dużo informacji o przekazywaniu energii drugiej osobie albo o leczeniu energią, więc poszukaj. Ja na szybko znalazłam mnóstwo stron!
Powodzenia i zdrowia dla żony :sun
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez baku » 28 sie 2017, o 16:30

wolves napisał(a):Czasami możemy przyciągnąć nie to, o co nam chodziło, ale wynika to tylko z niedoprecyzowania pragnienia :D natomiast skupiasz się na konkretnej osobie - żonie, więc tutaj nie będzie pomyłki, spokojnie :)

Ok ufff, super :sun

[quote="wolves"]
nie wiem czy ćwiczenia z Silvy są w necie, jakieś tam kiedyś widziałam, ale docelowo nie powinno ich być nigdzie, bo są chronione prawami autorskimi i absolwenci raczej nie piszą szczegółowo co się dzieje na kursie :) natomiast masz bardzo dużo informacji o przekazywaniu energii drugiej osobie albo o leczeniu energią, więc poszukaj. Ja na szybko znalazłam mnóstwo stron!
Powodzenia i zdrowia dla żony :sun

dziękuję - pozdrawiam :przytul:
baku

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień