NAGRANIA (Scarlett) dotyczące tematów Prawa Przyciągania

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: NAGRANIA (Scarlett) dotyczące tematów Prawa Przyciągania

Postprzez Scarlett » 20 wrz 2018, o 12:17

Scarlett, nagrasz jakaś prowadzona medytacje, dwupunkt albo jakieś nagranie z afirmacjami, lub jeszcze coś zupełnie innego? Fajnie się Ciebie słucha :D

Dwupunktu prowadzonego nie nagram i wyjaśniałam to szczegółowo w nagraniu o dwupunkcie: https://soundcloud.com/forumppnet/dwupunkt
Jeśli chodzi o "gotowce", które mam i mogę udostępnić to jest to polska wersja ćwiczenia wdzięczności Robbinsa ;) Nagrałam po polsku, nieco zmodyfikowałam, dodałam wdzięczność za dzieciństwo. Wydłużyłam nieco przerwy na wdzięczność i wizualizację, bo w wersji Robbinsa to było tak szybko, że nie zdążyłam się nacieszyć wdzięcznością i wspomnieniami. Muzyka ta sama. Stosuje codziennie i super sprawa :) Bez problemu osoba trzecia może używać, bo nagranie jest zrobione ogólnie, a nie tylko pode mnie. Więc jak ktoś jest zainteresowany to można pisać, chętnie się podzielę.
A co do programowań to pomyślę, ale każde swoje programowanie układam bardzo indywidualnie pod siebie :)
Dziękuję :*
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1680 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień