Dlaczego Wszechświat jest złośliwy?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dlaczego Wszechświat jest złośliwy?

Postprzez Dream Walker » 3 cze 2020, o 19:56

Hallo :) ja to zaczelam za co najmocniej przepraszam i obiecuje poprawe :) :kwiatek
Dream Walker

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez Karoca » 3 cze 2020, o 20:06

To nie był post o paleniu tylko o tym czemu się nie udaje, moim skromnym zdaniem. Rozumiem Wasze alarmy, jest ok
Karoca

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez jaskier » 6 cze 2020, o 09:48

Hej, mam jeszcze jedną ciekawą historię, zastanawiałam się, czy jej nie dać w wątku "Co udało wam się przyciągnąć", ale 1. nie wiem, czy to do końca przyciągnięcie a 2. ciekawa jestem Waszych opinii, a w tamtym wątku się nie dyskutuje. :)
Otóż historie są 2 podobne: zgłasza mi się problem z fakturą. Najpierw sprawę olewam, w końcu wiem, że zapłaciłam, niech sobie znajdą sami, ale sprawy się wloką, kolejne ponaglenia, wreszcie mówię sobie, że trzeba jednak zadzwonić i kogoś opi....dolić. Szykuję sobie w punktach co powiem, nawet równania sobie szykuję na uspokojenie, bo oni sa przeszkoleni i powtarzają jak małpy w kółko to samo, a mnie gadanie do ściany denerwuje ;) i dzwonię. "Dzień dobry, ja w sprawie takiej i takiej". "A tak, rzeczywiście, to pomyłka była/ już jest wszystko w porządku." :shock: :joga :haha:
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez Dream Walker » 6 cze 2020, o 13:09

Nie wiem jak inni, ale ja za „przyciagniecia” uwazam te rzeczy, ktore:
- pojawily sie niezbyt dlugo po swiadomej decyzji, ze chce to cos przyciagnac i czesto po jakims kroku w tym kierunku, czyli np. wizulizacji
- sa bardzo niespodziewanym „zbiegiem okolicznosci” - moga nastapic bez swiadomej decyzji, ze chce cos przyciagnac, ale sa bardzo nieprawdopodobne i niezbyt oddalone czasowo, tu moze podam przyklad: pomyslalam, ze chcialabym sie skontaktowac z osoba, z ktora nie rozmawialam od roku i w ciagu 15 min zadzwonila.
Dream Walker

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez jaskier » 6 cze 2020, o 15:40

No to ja sobie postanowiłam, że oni sobie znajdą, ale najwyraźniej bez tego mojego telefonu to jest niemożliwe. A znów jak się przygotuję do telefonu, to jest takie przyciągnięcie na odwrót, znaczy historia nie toczy się tak jak w wizualizacji. Następnym razem wyobrażę sobie, że mi mówią, że to pomyłka, zobaczymy jak będzie. ;> (jak się znam, to nie będzie następnego razu... Scarlett mi już mówiła, że to tylko przekonanie, ale jednak takie w rodzaju "po deszczu zawsze wychodzi slonce"... :wstydnis
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień