Dlaczego Wszechświat jest złośliwy?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Dlaczego Wszechświat jest złośliwy?

Postprzez wolves » 17 sie 2017, o 18:15

NO NIE MOGĘ :lol:
jaka była kolejna rzecz oskubująca mnie z kasy po dziwnym mandacie?
moje konto sfiksowało (pierwszy raz takie coś widzę) i wysłało ten sam przelew dwa razy, a ściślej mówiąc ja wysłałam jeden, a "sam" wysłał się drugi, nawet pan konsultant z banku był zdziwiony 8-)

serio nie ogarniam już tych dziwnych wydarzeń, z tą kartą miejską to mogłam sobie wmówić, że źle spojrzałam na datę końcową (chociaż wiem, że sprawdziłam dobrze), ale zdublowany przelew ot tak się nie zdarza. Przelewy same się nie wysyłają. Najgorsze jest to, że naprawdę zmieniam to myślenie o pieniądzach a dostaję po dupie :geek:
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez wrzochal11 » 18 sie 2017, o 21:54

Hmm.. ciekawe. Coś jest na rzeczy ;)
http://bit.ly/2sAHlP1 - Mój blog
http://bit.ly/Darmowy_e-book-RW - Darmowy e-book pt. Dlaczego uznałeś, że jesteś skazany na etat
wrzochal11

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez wolves » 19 sie 2017, o 09:53

No coś jest tylko co? 8-)
Trochę to demotywujące, mimo wszystko, bo nie mam żadnych oporów, nie robię technik, słucham sobie codziennie Paula (no dobra, wczoraj nie :D), lecę na dobrych wajbach, pracuję nad tematem kasy czując obfitość, jak tylko widzę stare myślenie o pieniądzach to albo "skreślam" albo w inny sposób przeganiam te myśli, odganiam poczucie braku... wydawało mi się, że idę dobrą ścieżką. A tu naprawdę takie zdarzenia, które ciężko mi uznać za zbieg okoliczności, mam konto od x lat i nigdy nie poszedł mi podwójny przelew, co więcej, nawet w google nie ma takiego wyniku :lol:
Że tak zastosuję personifikację dla lepszego zobrazowania jak się czuję - czuję się jakby Wszechświat mi mówił "pracujesz nad tematem pieniędzy? to ja ci pokażę jak stracić nie ze swojej winy kupę kasy w dwa dni"

czy ktoś mądrzejszy może mi wytłumaczyć o co chodzi? :thinking
wolves

Postprzez Scarlett » 19 sie 2017, o 10:07

Po co analizujesz?
Myśl więcej to na pewno nic nie zrozumiesz.
Mądry praktyk obserwuje, nie analizuje.
Mówiłam w nagraniu - może coś ma sens a może nie. Ale tego się nie rozkminia.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez Slonce » 19 sie 2017, o 10:29

wolves to nic innego jak to, że się na tym skupiasz. Przyciągasz tego więcej. Bardzo wstrząsnęła Tobą ta sytuacja z biletem, emocje poszły w dół i teraz bach - masz kolejne materializacje.
Zobacz jak postąpiłam z telefonem. Zepsuł się. Ok, to rzecz. I skończyłam to analizować. Chociaż też mogłam mówić, że Wszechświat robi mi na złość, bo popsuła mi się zabawka :hopsa Niektóre rzeczy dzieją się bez powodu i nie trzeba dopisywać mistycznego działania Wszechświata. Twierdzisz, że nie masz oporów, a jednak masz oczekiwania. Bo myślisz, że "odwalając swoją robotę" - czyli mając dobre wibracje, słuchając nagrań - powinnaś dostać nagrodę. Piszesz, że masz poczucie obfitości, a tak bardzo skupiasz się na podwójnym przelewie. Ok, nikt nie chce płacić podwójnie, ale gdybyś naprawdę miała dobre przekonania na temat finansów to pomyślałabyś: "Ok, stało się. To wszystko na pewno się dla mnie pozytywnie rozwiąże". A potem zajęłabyś się rzeczami, które dają Ci radość. I zapewne ta sytuacja rozwiązałaby się dla Ciebie w pozytywny sposób. Zapominasz o lustrze, o odbiciu, o tym, że jak się nad czymś pracuje to często ta sfera początkowa się psuje, bo burzy się energia. Przecież jak chcesz zbudować nowy dom to raczej powinnaś zburzyć stare ściany. Piszę to już kolejny raz, ale mam nadzieję, że to wszystko Ci rozjaśni. To są podstawy :)

To wszystko jest naprawdę proste. Nie trzeba udziwniać. Ucz się obserwować, bez rozbierania spraw na czynniki pierwsze. Z czasem będzie Ci coraz łatwiej.

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowania - 2
osa, Scarlett
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Postprzez wolves » 19 sie 2017, o 13:33

Hm, mam wrażenie, że piszemy o czymś innym....
Nie oczekuję żadnej nagrody za to, że pracuję nad dobrymi wibracjami, wszak robię to dla siebie. Ale kary za to też się nie spodziewam, a mam wrażenie, że to właśnie mnie spotyka.
Wyobraźcie sobie, że zaczynacie o siebie dbać, zaczynacie dbać o zdrowe, dobre jakościowo jedzenie, ćwiczycie itp. Staje się to waszą wielką radością i przyjemnością. Po czym pewnego dnia dowiadujecie się, że macie podejrzenie nowotworu.
I nikt mi nie wmówi, że pierwszą, automatyczną myślą nie będzie "dlaczego mnie to spotkało, kiedy dbam o siebie jak nigdy?".
No właśnie, więc coś takiego ja czułam kiedy dbając o sferę finansową spotykają mnie w dwóch tygodniach pod rząd takie niemiłe niespodzianki. Które nie spotykały mnie wcześniej jak generalnie moje myślenie o pieniądzach napędzał strach i negatywne emocje.

Naprawdę znam podstawy, chyba nawet trochę więcej ;) natomiast jako, że wiem, że przypadków nie ma, to zwyczajnie zastanawiam się o co chodzi i co Pole chce mi powiedzieć przez takie incydenty. Bo to nie jest "znalazłam 50 zł, ale bałam się, że mi się nie należą, no i zgadnijcie co, zgubiłam je zanim doszłam do domu", tylko to jest już wpływanie na jakieś błędy w systemach, które na co dzień nie zawodzą (bankowe np.).
wolves

Postprzez Slonce » 19 sie 2017, o 13:54

Może to odbicie twoich wcześniejszych lęków w sferze finansowej. Odbicie działa z opóźnieniem. Poza tym, nie zawsze nasze myśli nawet te nieprzychylne się materializują. Jeśli mają jakiś bardzo negatywny wydźwięk to wtedy może się tak stać. Ale też nie jest tak, że ktoś myśli o czymś złym i to wszystko na pewno się wydarzy. Wydaje mi się, że teraz odbierasz to wszystko z poziomu umysłu. I to może Cię gubić, bo zobacz - skupiasz się na tym "problemie", tworzysz coraz więcej wibracji, które są z nim związane. Dostajesz coraz więcej podobnych sytuacji. Co do zdrowia to choroby wynikają także z kwestii przekonań, z lęków, z żalu - po prostu z niskiej energii. Nie zawsze dobre odżywianie i uprawianie sportu są obietnicą świetnego zdrowia. Choć nie neguję, ma to ogromny wpływ. Systemy bankowe to tylko system, ma prawo się popsuć, zrobić błąd. Naprawdę nie Twoją rolą jest analizowanie. Twoją rolą jest czuć się dobrze bez względu na odbicie :)

Jeśli już tak upierasz się przy tym, co Pole chce Ci powiedzieć to może to, że powinnaś przestać analizować, a zacząć obserwować. Bo przecież to jest jedna z ważniejszych podstaw w Dwupunkcie - wejście w pozycję obserwatora.

Puść to wszystko, nie poświęcaj temu uwagi. Zajmuj się nadal zmianą przekonań w kwestii finansów - jeśli dobrze się z tym czujesz, rób swoje i wszystko samo poukłada się z najlepszą dla Ciebie korzyścią :kwiatek

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
wolves
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Postprzez osa » 19 sie 2017, o 16:42

Z tymi niezawodnymi systemami bankowymi to jednak bywa różnie :D. Sama wielokrotnie byłam świadkiem pomyłek bankowych, a puszczone podwójnie przelewy bankowe wcale nie należą do rzadkości :). Wiele lat temu pracując w księgowości puszczałam przelewy pracownikom firmy w której wtedy pracowałam. Wiecie jak to jest każdy przelew na prywatne konto . Około 30 takich sztuk :) i co? bank wszystkie te przelewy zaksięgował na koncie jednego pracownika :D. Hah to dopiero było zdziwienie jak 29 osób nie otrzymało wynagrodzenia, a tylko jedna dostała wynagrodzenie w wysokości prawie trzydzieści razy większej niż ta która się jej należała. Podobnych sytuacji widziałam wiele i tak naprawdę banki bardzo szybko reagują na składane reklamacje. Pieniążki na pewno szybko wrócą na twoje konto jeśli podejmiesz odpowiednie działanie. :) Nie czekaj na szczęśliwy traf tylko mu pomóż :*
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez wolves » 19 sie 2017, o 16:49

Noo właśnie nie trafią, bo mój bank za operacje zwrotu środków potrąca kwotę o wysokości połowy mojego felernego przelewu 8-) ale to już tam detale bankowości

no dobra, będę dalej starać się tak samo i dam znać o efektach :)
wolves

Postprzez osa » 19 sie 2017, o 16:59

hmmm nie będę się upierać czy sprzeczać, ale jeśli to pomyłka banku to raczej nie mają do tego prawa :) sprawdź to
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień