Pytanie który musisz sobie zadać

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Pytanie który musisz sobie zadać

Postprzez mrO » 26 maja 2017, o 08:25

Wszyscy wiemy, że nasz sukces związany z PP jest zależy od tego w co wierzymy. To właśnie nasze przekonania, nasza wiara w to co wierzym decyduje o tym co mamy i czego doświadczamy w naszym życiu.
Wielu zdaje sobie z tego sprawę, ale mało kto wie jak to zmienić.
No właśnie jak zmienić swoje przekonania, swoją wiarę, aby doświadczyć to czego chcemy?
Odpowiedzią jest pytanie, które musimy zadać sami sobie:

Co muszę zmienić w swoim myśleniu, w co muszę uwierzyć, aby doświadczyć to czego chce?

:szukaj
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 4
Ada, osa, soma, Wenus21
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Re: Pytanie który musisz sobie zadać

Postprzez soma » 17 lis 2017, o 19:55

Moze uwierzyc w cuda... :?:

Pojawil mi sie ostatnio temat cudow. Myslalam, ze wierze w cuda, a okazalo, ze po prostu boje sie cudow.

W mojej definicji cud, to cos co sie zdarza, a myslalam, ze to niemozliwe.
Zeby to sie zdarzylo musi powstac jakies otwarcie na inna rzeczywistosc, inny swiat.
Gdy dwie linie czasowe krzyzuja sie, to na tym skrzyzowaniu wydarzaja sie cuda.

Zdziecistwa pamietam jak wpajano mi:

-cudow nie ma

A w zyciu dziecka cuda wydarzaja sie czesto, chociaz dziecko nie wie , ze to cud. Cud jest rzeczywistoscia dziecka, bo ma lekkosc otwierania sie na inne rzeczywistosci.

Wszyscy ci, ktorzy maja bardziej aktywna prawa polkule mozgowa: artysci, malarze, kompozytorzy moga stwarzac swoje dziela wlasnie dzieki otwarciom na inne swiaty. Portal sie otwiera, przychodzi inspiracja, wplywy z tego swiata i oni tworza swoje dziela. Bez tych otwarc nie zrobili by nic. Z tego wynika, ze czlowiek jest kluczem do innych rzeczywistosci.

"Cudow nie ma, samo sie nie zrobi" mowiono mi gdy czekalam wlasnie na inspiracje, na odczucie, ktore spowoduje, ze mam ochote to robic. Ale w swiecie doroslych jest to niezrozumiale: kaza ci to musisz, niezaleznie od tego czy akurat teraz chce ci sie czy nie.
W koncu zostaje sie z tym przekonaniem, ze cudow nie ma i niezaleznie czy sie chce, czy nie to trzeba zrobic to co do kogos nalezy. Odebranie dziecku mozliwosci przejawiania sie cudow jest wielka tragedia. Oznacza ona zamkniecie portali i zostanie z niechecia, ktora trzeba do wszystkiego zmuszac, motywowac. Czyz nie tak zyje cala wiekszosc ludzi?

Wiec mysle, ze przekonania na temat cudow, co jest mozliwe a co nie sa wazne, zeby przepatrzec.

Za ten post autor soma otrzymał podziękowanie od
Renata
soma

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Postprzez asiunia79 » 17 lis 2017, o 20:47

A mnie cale dziecinstwo z reszta do dzis od matki slusze zeby ci sie nie wydawalo ze wszystko bedzie tak jak chcesz ! Albo on / ona ma na pewno zle zamiary, oszuka cie źle ci życzy ! Jak dawno temu po raz pierwszy przeczytalam Potege podswiadomosci Josepha Murphy to czulam sie jakbym weszla do tajemniczego i pieknego ogrodu. Jest mnostwo negatywnych mysli i lekow we mnie ale moje dzieci chciakabym wychowac wlasnie w takim duchu ze trzeba wierzyc miec nadzieje i zyc dobrymi wibracjami
asiunia79

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 17 lis 2017, o 23:22

asiunia79 napisał(a):trzeba wierzyc miec nadzieje

I błąd. Wiara to nie jest coś właściwego. Wiara to uznanie za prawdę czegoś co tą prawdą może być, ale nie musi. Mieć nadzieję? Toż wiara właśnie jest uczuciem pomiędzy nadzieją i strachem. Jak ktoś będzie miał nadzieję i nie stanie się tak jak chce, to się może załamać. Tego dla swoich dzieci raczej nie chcesz.

I teraz rozwiązanie. Ucz dzieci pewności siebie. Jak ktoś jest pewny siebie, to po prostu jest i nie musi w to wierzyć. Dostrzegasz różnicę?
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień