Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez okrutny » 23 maja 2018, o 02:30

Istnieją co najmniej 3 sprawdzone sposoby przeskakiwania do równoległych rzeczywistości:
1. Wspomniana wcześniej decyzja - "wybieram konkretny wariant" i już - wtedy przesuwamy się umyślnie po planie z równoległymi rzeczywistościami, aż do osiągnięcia pożądanej.
2. Zmiana przeszłości - przypominamy sobie wybrane wspomnienie i zmieniamy np naszą decyzję/wybór z przeszłości + nadajemy temu wspomnieniu bardzo dobre emocje. I często sobie przypominajmy takie zmienione wspomnienie. W efekcie zaczniemy w przyszłości odczuwać skutki "zmienionego" wspomnienia.
3. Medytacja + wybór rzeczywistości poprzez wizualizację. Polega to na tym, żeby osiągnąć głęboki stan medytacyjny - wtedy jesteśmy tak jakby w punkcie zero i mamy dostęp do wszystkich wariantów (można powiedzieć nawet, że jesteśmy we wszystkich wariantach jednocześnie). Następnie wizualizujemy dany fragment rzeczywistości. Można to porównać do manualnej skrzyni biegów: przerzucamy biegi 1-2-3-4-5-6, podobnie przenosimy się miedzy wariantami. Ale dzięki pozycji N czyli luzu (biegu jałowego), co u nas jest stanem medytacyjnym, możemy przenieść się np z biegu 1 na bieg 3 albo z biegu 6 na bieg 2. Medytacja odłącza nas od rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest regularne medytowanie.

Jeżeli Wam to nie działa to oznacza, że wasza rzeczywistość = wypadkowa waszych bardzo różnych programów podświadomości czyli wasze wizualizacje upragnionych wariantów + ograniczające przekonania/wspomnienia.
Żeby metoda zadziałała najskuteczniej to trzeba skasować sobie wspomnienia 8-)
okrutny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez ithel » 25 maja 2018, o 14:04

okrutny napisał(a): to trzeba skasować sobie wspomnienia 8-)
magicznie faceci w czerni mają przyjść z światełekiem i wymazać mi wspomnienia :lol: moim zdaniem można pamiętać wspomnienia ale bez spiny, bolesne wspomnieńia trzeba traktować jako fałszywe i nie wracać do nich chyba że ktoś umie usunąć z swojej głowy bolesne wspomnienia wtedy masz rację.Ale to tylko moje zdanie na ten temat
ithel

Postprzez mrO » 8 cze 2018, o 16:33

okrutny napisał(a):Istnieją co najmniej 3 sprawdzone sposoby przeskakiwania do równoległych rzeczywistości:
1. Wspomniana wcześniej decyzja - "wybieram konkretny wariant" i już - wtedy przesuwamy się umyślnie po planie z równoległymi rzeczywistościami, aż do osiągnięcia pożądanej.
2. Zmiana przeszłości - przypominamy sobie wybrane wspomnienie i zmieniamy np naszą decyzję/wybór z przeszłości + nadajemy temu wspomnieniu bardzo dobre emocje. I często sobie przypominajmy takie zmienione wspomnienie. W efekcie zaczniemy w przyszłości odczuwać skutki "zmienionego" wspomnienia.
3. Medytacja + wybór rzeczywistości poprzez wizualizację. Polega to na tym, żeby osiągnąć głęboki stan medytacyjny - wtedy jesteśmy tak jakby w punkcie zero i mamy dostęp do wszystkich wariantów (można powiedzieć nawet, że jesteśmy we wszystkich wariantach jednocześnie). Następnie wizualizujemy dany fragment rzeczywistości. Można to porównać do manualnej skrzyni biegów: przerzucamy biegi 1-2-3-4-5-6, podobnie przenosimy się miedzy wariantami. Ale dzięki pozycji N czyli luzu (biegu jałowego), co u nas jest stanem medytacyjnym, możemy przenieść się np z biegu 1 na bieg 3 albo z biegu 6 na bieg 2. Medytacja odłącza nas od rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest regularne medytowanie.

Jeżeli Wam to nie działa to oznacza, że wasza rzeczywistość = wypadkowa waszych bardzo różnych programów podświadomości czyli wasze wizualizacje upragnionych wariantów + ograniczające przekonania/wspomnienia.
Żeby metoda zadziałała najskuteczniej to trzeba skasować sobie wspomnienia 8-)

Miałem się odwołać do tego wcześnie, ale z racji że "wygrałem swoją 6 w lotka" 2 tygodnie temu to pozwoliłem sobie lekko odpuścić.
Każdy z punktów jest pasuje idealnie do tego o czym teraz coraz głośniej słyszy się jako "wybieranie własnej rzeczywistości" Ludzie siedzący w anglojęzycznych źródłach powinni wiedzieć o czym piszę. Stało to się bardziej "trendy" niż samo PP bo tutaj "po prostu wybierasz i masz".
Każdy z 3 ww punktów łączy jedna rzecz, mianowicie wiara że będzie tak jak chcemy bo w końcu wszystko jest na swoim miejscu (chyba już o tym gdzieś tam pisałem, może się powtarzam)
Każdy z tych podpunktów brzmi ślicznie i tak proście, bo w końcu prosto się o tym piszę, tylko tak samo jak z PP to jest proste jak konstrukcja cepa. Tak samo jak proste jest PP, ale ludzki umysł lubi sobie kombinować, no i przecież tyle jest tęgich głów które myślą o tym jak musi być, bo musi, bo inaczej nie może być i zarażają nas tym.
Po prostu zdecydujcie że będziecie mieć to co chcecie i nie martwcie sie o to, a to przyjdzie. Wszechświat jest dla was i po to aby wam pomagać.
Wiem że brzmi to prosto i tanio, ale taki są fakty i sam tego doświadczyłem 2 tygodnie temu. Wiem że powinienem to dokładnie opisać, ale możliwe że doświadczyłem tak dużej zmiany, że po prostu jestem inny. Widzę to dzisiaj z perspektywy samego siebie i tego co widzą inni. Zachowuje się inaczej, chodzę inaczej, rozmawiam inaczej, lubię inne rzecz niż lubiłem jakiś czas temu.

Myślałem o tym, aby napisać temat pt: "Zmiana rzeczywistości dla ułomnych", ale co miałbym tam napisać ? Jedno zdanie, że: wszystko będzie OK ? Bo tak będzie ? Że tworzymy to o czym myślimy ? Że tak na prawdę to co czujemy realizuje się w naszej rzeczywistości nie ingerując w rzeczywistość drugiej osoby, bo to wszystko jest takie genialne. A nawet jeśli wątpisz w to, to pomyśl o wszechświecie i porównaj sobie naszą Ziemię, z naszym Słońcem i z VY Canis Majoris, myśląc o tym że są jeszcze większe i bardziej skomplikowane rzeczy. Więc dlaczego miałoby tak nie być ?

Co jest najlepsze w "zmianach rzeczywistości"? to że po prostu decydujesz że będzie tak jak chcesz i PRZESTAJESZ MYŚLEĆ o wszystkich wątpliwościach skupiając się na tym co teraz bo wszystko inne jest w kręcących się trybach wielkiej machiny twojej rzeczywistości.
Nawet jeśli masz jakieś wątpliwości i wstając rano mówisz sam do siebie "obudziłem się w nowej rzeczywistości i znajdę tego potwierdzenie w dniu dzisiejszym"(bądź przed pójściem spać: obudzę się w nowej....) i tyle, Koniec.
Takie PP, tylko że prostsze.
Takie dla "ułomków".
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 6
Anka12, dinka, domi, Pozytywna, Wenus21, Zorja
mrO

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 446 razy

Postprzez Zorja » 8 cze 2018, o 19:17

Ja to bym jednak takim wątkiem jak "zmiana rzeczywistości dla ułomnych" nie pogardzila:P
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 3
qetsiyah, Wenus21, Świetlista
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez Świetlista » 8 cze 2018, o 19:20

Ja nie rozumiem tego punktu Nr2...Zmieniam wydarzenie w przeszłości plus emocja i doświadczam zmienionej konsekwencji wydarzenia ...Jak doświadczam skoro TiT pokaxuje mi w jakim punkcie jestem teraz a to jest konsekwencją niezmienionego wydarzenia
Świetlista

Podziękował : 404 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postprzez Born1975 » 8 cze 2018, o 19:55

Karla napisał(a):Ja nie rozumiem tego punktu Nr2...Zmieniam wydarzenie w przeszłości plus emocja i doświadczam zmienionej konsekwencji wydarzenia ...Jak doświadczam skoro TiT pokaxuje mi w jakim punkcie jestem teraz a to jest konsekwencją niezmienionego wydarzenia

Podmienia się informację, a ta skutkuje zmianą w czymś co nazywamy TiT. Efekt jest taki, że zmienia się samo TiT, bo ono niejako wynika z przeszłości (ale to tak w dużym uproszczeniu). Na świecie jest to znane jako efekt Mandeli. Ale... pomimo, że informacja została zmieniona, to pierwotna informacja wciąż jest zapisana w pamięci wszechświata (kronika Akashy). Jest tam też zapis o zmianie tej pierwotnej informacji.

Możesz to porównać do działania komputera, gdzie zastępujesz jedną informację inną, ale w rejestrze systemu możesz odnaleźć co zostało podmienione (tłumaczę to tak na chłopski rozum, bo nie znam się na informatyce).
Siempre juego con mis reglas.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 3
dinka, domi, Świetlista
Born1975

Podziękował : 862 razy
Otrzymał podziękowań: 615 razy

Postprzez mrO » 8 cze 2018, o 21:45

Zorja napisał(a):Ja to bym jednak takim wątkiem jak "zmiana rzeczywistości dla ułomnych" nie pogardzila:P

Tylko że tak na prawdę nie byłoby tam co pisać, a zakładać wątek to robienie niepotrzebnego zamieszania.

Karla napisał(a):Ja nie rozumiem tego punktu Nr2...Zmieniam wydarzenie w przeszłości plus emocja i doświadczam zmienionej konsekwencji wydarzenia ...Jak doświadczam skoro TiT pokaxuje mi w jakim punkcie jestem teraz a to jest konsekwencją niezmienionego wydarzenia

Born1975 wytłumaczył ci to idealnie.
Od siebie mogę dodać, że tak na prawdę to po co ci przeszłość ? Spójrz na to z innej strony: skoro przeszłość(tamte tu i teraz) ukształtowało twoje tu i teraz, to dlaczego nie mogłabyś zmienić tamtego tu i teraz, aby było takie tu i teraz jakie chcesz ?
Oszukiwanie samej siebie, bo przeszłość była taka jaką była? No ale co z tego ? Nic. To wszystko jest tylko zabawą.
Nawet jeśli masz problem z przeszłością, to doceniaj tamto co było i każdy pozytywny jej aspekt. To też podziała w zamierzony sposób, bo to najzwyklejsza wdzięczność.
Jeśli chcesz zmienić swoją przyszłość to zmień swoją teraźniejszość odrywając się od tego co było w przeszłości, bo to ona stworzyła ciebie taką jaką jesteś. A skoro jesteś niezadowolona ze swojej teraźniejszości to wiesz gdzie szukać winowajcy :)

Tak wiem że ciężko jest oszukać samego siebie, ale kłamstwo powtarzane setki/tysiące razy staje się prawdą.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 4
dinka, Pozytywna, Zorja, Świetlista
mrO

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 446 razy

Postprzez Zorja » 12 cze 2018, o 08:44

Mogę się z Wami podzielić sposobem na "trudne" wspomnienia czy obrazy, które wracają i "psują". Używam do tego Laboratorium z Silvy ale metoda jest dostępna dla każdego kto potrafi wejść w stan medytacyjny. Ja zrobiłam sobie na ścianie Laboratorium Galerie Wspomnień. Pod nią stoją sztalugi. Sposoby sa dwa. Wybieram obraz, wspomnienie które mnie "męczy" i maluje je na płótnie. Gdy jest gotowe, wyrzucam płótno do kominka i patrzę jak płonie. I zapominam o wspomnienia (jeśli wraca, szybko przypominam sobie jak spłonęło). Drugi sposób to odnaleźć wspomnienie na obrazie w Galerii, zdjąć i "przemalowac" i odwiesić. Jest o tyle lepsze że nie zostaje dziura. To podobne to sposobu nr 2 ale jak wiemy, podświadomość lubi symbole:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 4
dinka, domi, Pozytywna, Świetlista
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez JaneDoe » 16 cze 2018, o 14:36

Nie wiem czy to może być dowód na "skok" ale doświadczyłam czegoś bardzo dziwnego. Od 7 miesięcy mam nową pracę. Kiedy zaczynałam w listopadzie, pracowałam na 5 pietrze które było urządzone w kolorach białym i czerwonym ( każde piętro w budynku, w którym pracuje, jest urządzone na biało + jakiś akcent w innym kolorze). Po kilku miesiącach mój zespól został przeniesiony na 4 piętro. Ostatnio kiedy wybrałam się na 5 piętro zauważyłam, że wszystko jest biało-pomarańczowe :o . Zapytałam koleżanki, czy na 5 robili zmianę wystroju bo teraz jest pomarańczowo, a ona odpowiedziała mi że przecież zawsze tak było :shock: . Pracowałam tam ponad 4 miesiące i jestem absolutnie pewna, że było biało-czerwono. Jeżeli coś się rzeczywiście ruszyło, to nic tylko się cieszyć.
JaneDoe

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez taxi12 » 16 cze 2018, o 15:51

Znam takiego gościa z mojego bloku który mówi że w jego poprzedniej rzeczywistośći nie ma mojego bloku i sklepu koło mnie jeśłi nie jest chory psychicznie to owacje na stojąco dla niego że tak dobrze opanował skoki
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień