Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez Dream Walker » 30 lip 2020, o 11:36

Chcialam Wam opowiedziec w jaki sposob moze sie przejawic zmiana wariantu rzeczywistosci. Pracuje nad soba od jakiegos czasu i w ciagu ostatnich kilku miesiecy zaobserwowalam dwie zmiany „fizyczne”. Jedna to zmniejszenie stopy o rozmiar, a druga - zmiana barwy glosu na nizsza i bardziej dzwieczna.

Za ten post autor Dream Walker otrzymał podziękowania - 2
michu, Świetlista
Dream Walker

Podziękował : 198 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Postprzez jabluszko88 » 30 paź 2020, o 13:42

Czasami po przebudzeniu zdarza mi się, że w głowie gra mi muzyka, tak jakbym chwilę wcześniej słuchał radia. Czasami jest to techno, czasami jakieś cięższe brzmienia, raz była nawet muzyka klasyczna... Najczęściej pop. Za każdym razem jest to muzyka naprawdę dobrej jakości i utwory, których nigdy wcześniej nie słyszałem. Przestudiowałem ten temat jak i kilka podobnych i tak sobie myślę, że może w moim przypadku owa muzyka jest takim efektem ubocznym po przeskoku. Dziękuję wszystkim, którzy wypowiedzieli się w tym temacie. Mam zamiar poeksperymentować i zmienić obecny wariant rzeczywistości na jakiś spokojniejszy. W formie zabawy, bez niepotrzebnego spinania się... Ciekawe co z tego wyjdzie. :)
jabluszko88

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Anna.83 » 1 gru 2020, o 20:45

A ja mam pytanie Pracuje nad soba od kilku miesiecy dopiero , nie przeczytalam wszystkiego co jest na forum (jeszcze) ;) Dzieki forum trafilam na Aarona Doughty . I za kazdym razem po medytacji na przejscie do innego wymiaru dzieja sie dziwne rzeczy . Raz miewam sny w ktorych czuje dotyk zapach tak jak na jawie . A raz miewam bardzo napiete i stresujace sytuacje w pracy . Tak bylo dzis . I generalnie nie wiem co z tego wyniknie . Natomiast jestem dumna z siebie ze sie po raz pierwszy wstawilam za soba i bylam w stanie bez drgawek i obezwladniajacych mnie emocji powiedziec nie . Moje pytanie brzmi : Czy to jest spowodowane przeskokami ?? Jak to rozumiec ?

Sorki ale brak polskich znakow na moim laptopie :bezradny
Anna.83

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 2 gru 2020, o 17:33

@Anna.83
Nie zwracaj na to uwagi i nie oczekuj że to jakaś magiczna symbolika „przeniesienia”.
To że widzisz rzeczy, które według ciebie lub innych świadczą o przeniesieniu do innego wariantu wcale nie znaczy że tak się dzieje.
To nie są jakieś poziomy kontrolne na zasadzie „widzisz coś – oho jesteś coraz bliżej”.
Zmiany nawet nie odczujesz do momentu kiedy osiągniesz zamierzony celu ( świadomość tego potrafi wzruszyć :) ). Liczy się konkretny cel a nie połowiczne rezultaty :)
Po prostu obserwuj, a medytację rób dalej jeśli tego potrzebujesz.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Anna.83
mrO

Podziękował : 155 razy
Otrzymał podziękowań: 663 razy

Postprzez Quantum » 21 mar 2021, o 20:22

Też mialam ostatnio dziwna sytuacje i podejrzewam, że to jakiś błąd w matrixie.
Mam taka grupke znajomych, z ktorymi spotykamy sie na imprezy zamkniete w czasach zarazy - jeden z nich jest właścicielem klubu. No i napisałam do mojego ziomka w którąś sobotę (ale nie do własciciela bezposrednio) z zapytaniem czy coś sie tam dzieje. A on, ze nie wie, ale doda mnie do zamknietej grupy na fb, gdzie wszyscy wtajemniczeni sie tam umawiaja. Powiedzialam, ze ok, super, dzieki.
Pare dni pózniej widzialam sie z innym znajomym spoza tej paczki i spytal czy wkrecilabym go na impreze. Odpowiedzialam, ze jasne, ze wlasnie moj kumpel ma mnie dodac do grupy i bede wiedziala na bieżaco kiedy mozna tam wpadac.
W zeszły weekend znowu pisze do tego ziomka i pytam czy mógłby mnie dodac do tej grupy, o ktorej mi mowil. A on na to: do jakiej grupy? WTF
Serio jestem pewna na milion %%, ze przeprowadziłam z nim ta rozmowe jednak jak przejrzalam nasza konwersacje to nie znalazłam o tym ani slowa :shock:
Quantum

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień