Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez wolves » 2 lis 2018, o 14:10

mrO napisał(a):
Podjedź do tego jak do ciekawostki. Czym bardziej będziesz grzebać w przekonaniach czy to było to czy nie, tym bardziej problematyczne może być jakiekolwiek myślenie na ten temat w przyszłości. Jesteś pewna że coś było nie tak ? Że nie powinno być tak jak było, ale było i że to mogło być to ? No i dobra, było i tyle w tym temacie. Nie ma co w tym grzebać, bo to nie przyniesie niczego dobrego.

No tak, nie przeżywam tego jakoś super, po prostu mi się bardzo rzadko takie rzeczy zdarzają...

... Chociaż dzisiaj miałam serio mindfucka. I to nie wiem o co chodzi do teraz :haha:
Stwierdziłam, że sobie poodkurzam przed pracą. Tak jak dziesiątki razy wcześniej, wkładam wtyczkę do gniazdka, i ta nie pasuje. Ja tak "hmm", wkładam w tę stronę, w tamtą... nie wchodzi. Idę do kuchni, tak samo. Wtyczka przestała pasować do dwóch gniazdek, gdzie pasowała wcześniej :mrgreen: nie wiem jak mam teraz odkurzać, ktoś ma jakiś pomysł? :P
wolves

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez mrO » 2 lis 2018, o 16:32

wolves napisał(a):... Chociaż dzisiaj miałam serio mindfucka. I to nie wiem o co chodzi do teraz :haha:
Stwierdziłam, że sobie poodkurzam przed pracą. Tak jak dziesiątki razy wcześniej, wkładam wtyczkę do gniazdka, i ta nie pasuje. Ja tak "hmm", wkładam w tę stronę, w tamtą... nie wchodzi. Idę do kuchni, tak samo. Wtyczka przestała pasować do dwóch gniazdek, gdzie pasowała wcześniej :mrgreen: nie wiem jak mam teraz odkurzać, ktoś ma jakiś pomysł? :P

Dosłownie tak jak pisałem we wcześniejszym poście. Doświadcz i zaakceptuj to jak jest. Ja się zawsze z takich sytuacji śmieje :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 289 razy

Postprzez Scarlett » 2 lis 2018, o 16:39

Ale przecież nigdzie nie jest napisane, że nie akceptuje, tylko dzieli się tą sytuacją :P
Niedługo nie będzie mozna napisać historii swojego skoku, bo albo ktoś zacznie pisać, że umysł płata figle albo "nie przejmuj się, nie myśl, akceptuj" :P Az strach opisać :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 465 razy
Otrzymał podziękowań: 1704 razy

Postprzez mrO » 2 lis 2018, o 17:12

Scarlett napisał(a):Ale przecież nigdzie nie jest napisane, że nie akceptuje, tylko dzieli się tą sytuacją :P
Niedługo nie będzie mozna napisać historii swojego skoku, bo albo ktoś zacznie pisać, że umysł płata figle albo "nie przejmuj się, nie myśl, akceptuj" :P Az strach opisać :D

Tak masz rację, widocznie to źle odebrałem i tyle. Chociaż z innej strony, zawsze może przydać się komuś nowemu lub anonimowi.
mrO

Postprzez wolves » 2 lis 2018, o 17:52

No właśnie, tak jak Scarlett napisała, ja to akceptuję, bo czego tu niby nie akceptować :D tylko takie to trochę dziwno-śmieszne, wtyczkę mi kot podmienił czy cooo :lol:
wolves

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez Ignited » 7 lis 2018, o 20:49

Robił to ktoś na pozbycie się jakiejś osoby z życia? :roll:
Ewentualnie sukcesy w pracy (domknięte deale, fajni klienci, ogólnie klienci)?
Ignited

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez mrO » 8 lis 2018, o 04:55

Ignited napisał(a):Robił to ktoś na pozbycie się jakiejś osoby z życia? :roll:

Pozbyłem się kiedyś byłej dziewczyny(wtedy to jeszcze nie byłej) ze swojego życia. Później wielkie zdziwienie że koniec związku :lol: , ale przeglądając jakiś czas później swój "pamiętniczek" dowody były dość mocne, na zasadzie "nie chcę z nią już być" i to powtarzane jak mantra. Więc chyba się da.
Ignited napisał(a):Ewentualnie sukcesy w pracy (domknięte deale, fajni klienci, ogólnie klienci)?

Wszystko czego teraz doświadczam jest dosłownie moim wyborem. Wszystko.
Po prostu decydujesz że będzie tak jak Ty chcesz i tak będzie. Oczywiście nie można tutaj zapomnieć o pracy/wysiłku ku temu.
mrO

Postprzez niweleta » 8 lis 2018, o 14:03

Ja chyba miałam ostatnio przeskok :)
Parę miesięcy temu miałam na komputerze folder ze zdjęciami z jednym byłym z przeszłości. Konkretne zdjęcia o konkretnej nazwie w konkretnym miejscu na dysku. I przyszedł taki dzień, że postanowiłam je usunąć, bo nie miałam już sentymentu do tych wydarzeń ze zdjęć. Wywaliłam do kosza, usunęłam z kosza, usunęłam na amen. Zniknęły z mojego życia na zawsze. Nawet później gadałam z przyjaciółką przez telefon i jej przy okazji to powiedziałam co zrobiłam.I tak było.
A dwa dni temu robiłam coś na kompie jak codzień i nie mogłam uwierzyć co zobaczyłam. Na samym prawie środku jest cały ten folder. Jest w tym samym miejscu, z tą samą nazwą i zawartością. Zadzwoniłam nawet do przyjaciółki pytając czy pamięta taką sytuację, że to wywaliłam na amen, a ona mówi, że pamięta jak jej o tym mówiłam.
niweleta

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Ignited » 8 lis 2018, o 23:03

mrO napisał(a):
Ignited napisał(a):Robił to ktoś na pozbycie się jakiejś osoby z życia? :roll:

Pozbyłem się kiedyś byłej dziewczyny(wtedy to jeszcze nie byłej) ze swojego życia. Później wielkie zdziwienie że koniec związku :lol: , ale przeglądając jakiś czas później swój "pamiętniczek" dowody były dość mocne, na zasadzie "nie chcę z nią już być" i to powtarzane jak mantra. Więc chyba się da.
Ignited napisał(a):Ewentualnie sukcesy w pracy (domknięte deale, fajni klienci, ogólnie klienci)?

Wszystko czego teraz doświadczam jest dosłownie moim wyborem. Wszystko.
Po prostu decydujesz że będzie tak jak Ty chcesz i tak będzie. Oczywiście nie można tutaj zapomnieć o pracy/wysiłku ku temu.

Pracy i wysiłku wkładam w **** ale efekty są niewspółmierne do włożonej pracy. W tym rzecz.
Nie mówię, że ich nie ma ale są zbyt małe.

///Edit

Yyyy... To miało być w wątku 2 szklanki wody. Coś mi się pomyliło.
Ignited

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez mrO » 9 lis 2018, o 04:49

Ignited napisał(a):Pracy i wysiłku wkładam w **** ale efekty są niewspółmierne do włożonej pracy. W tym rzecz.
Nie mówię, że ich nie ma ale są zbyt małe.

To nic. Bardzo dobrze znam to uczucie i wiem jak bardzo coś takiego może być rozczarowujące. Mimo wszystko zachęcam do dalszego wysiłku chociaż wiem że możliwe jest że bardziej się już nie da.
Zastanów się o czym myślisz i w jaki sposób myśli, chodzi tutaj o twoje przekonania. Zresztą, dobrze wiesz o co chodzi. Może gdzieś tam w głębi twojej głowy jest coś co po prostu jest fundamentem tego że jest jak jest. Nie mówię że tak jest, ale tak może być.
Gdzieś komuś napisałem że "zabawa" z "wariantami" to taka próba wybijania głową dziury w murze. Da się, ale trzeba uważać aby nie zrobić sobie kuku
mrO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień