Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez Scarlett » 21 sie 2018, o 13:40

Sny są związane z czymś zupełnie innym i do czego innego służą. O czym też wielokrotnie mówiliśmy.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
taxi12
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1680 razy

Postprzez taxi12 » 21 sie 2018, o 14:52

robertcb napisał(a):Po moim doświadczeniu snu który można nazwać proroczym albo deja-vu i innych oraz zapoznaniu się z podstawami mechaniki kwantowej oraz teorią wielu światów,
doszedłem do wniosku że większość naszych snów to w istocie poprzeplatane zdarzenia z dnia codziennego naszych bliźniaczych kopii w tych światach.

To nie są kopie świata, to jest to o czym myślisz w ciągu dnia Lub tygodnia.Np myślisz o zdanym egzaminie na prawo jazdy to ci,się przyśni że jesteś instruktorem, lub inna tego typu Historyjka.Lub nawet głupia mysl którą zapomnisz, może ci się przyśnić bo podświadomość ją rejestruje, i może pojawić się we śnie.
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Rose » 8 wrz 2018, o 12:28

Weszłam dziś na fb i wczoraj wieczorem widziałam kogoś online. Jestem 100% pewna co widziałam. Dziś wchodzę, a ta osoba ma przy swoim nazwisku że była ostatnio 2 d temu... Czy to fb szaleje, czy przeskoczyłam do innej rzeczywistości? :shock: Dodam, że wczoraj się wydarzyło coś takiego, przez co miałam bardzo mocne i intensywne myśli o tej osobie. I dziś rano także.
Nawet pisałam na czacie z koleżanką i napisałam, że widzę tą osobę i właśnie sprawdziłam rozmowę i jest dokładnie co napisałam. Dziwne to...
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez mrO » 8 wrz 2018, o 12:46

Rose napisał(a):Weszłam dziś na fb i wczoraj wieczorem widziałam kogoś online. Jestem 100% pewna co widziałam. Dziś wchodzę, a ta osoba ma przy swoim nazwisku że była ostatnio 2 d temu... Czy to fb szaleje, czy przeskoczyłam do innej rzeczywistości? :shock: Dodam, że wczoraj się wydarzyło coś takiego, przez co miałam bardzo mocne i intensywne myśli o tej osobie. I dziś rano także.
Nawet pisałam na czacie z koleżanką i napisałam, że widzę tą osobę i właśnie sprawdziłam rozmowę i jest dokładnie co napisałam. Dziwne to...

Nie doszukuj się czy był "skok" czy nie. Jeśli dla ciebie wydaje się że było tak, a nie inaczej to niech tak będzie. Wiadomo że zawsze możemy zwalić na elektronikę co może być łatwe w "obaleniu skoku" dlatego nie drąż. Było tak jak było i tyle. 8-)
Jeśli doświadczyłaś czegoś takiego, to gwarantuje ci że znowu doświadczysz za jakiś czas innego.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 87 razy
Otrzymał podziękowań: 282 razy

Postprzez cabochard » 8 wrz 2018, o 18:09

Czy ktoś próbował zrobić skok w czasie snu?
fake it till you make it
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez mrO » 8 wrz 2018, o 18:17

cabochard napisał(a):Czy ktoś próbował zrobić skok w czasie snu?

Każdy sen jest "skokiem", bo każda pobudka daje nam szanse na nowe życie w nowej rzeczywistości.

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Anka12
mrO

Postprzez taxi12 » 8 wrz 2018, o 18:18

cabochard napisał(a):Czy ktoś próbował zrobić skok w czasie snu?

W śnie nie wiem o istnieniu skoków. To normalne w śnie się nic nie pamięta często
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez cabochard » 8 wrz 2018, o 18:20

Myślałam o połączeniu NAP ze skokami, zamierzam nagrać takie programowanie do snu ale jak ogarnę to co teraz mam na tapecie.
fake it till you make it
cabochard

Postprzez mrO » 8 wrz 2018, o 18:30

cabochard napisał(a):Myślałam o połączeniu NAP ze skokami, zamierzam nagrać takie programowanie do snu ale jak ogarnę to co teraz mam na tapecie.

Po prostu połóż się spać z intencją że obudzisz się w nowej rzeczywistości, której doświadczysz. Rób tak każdego dnia, aż zaczniesz zauważać zmiany.Chcesz się sprecyzować ? OK, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nie sprecyzowała tego w jakiej rzeczywistości chcesz się obudzić.
Miej na uwadze swoje przekonania, bo mogą na prawdę utrudnić ci realizacje tego czego chcesz doświadczyć.

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
cabochard
mrO

Postprzez cabochard » 8 wrz 2018, o 18:40

mrO napisał(a):Miej na uwadze swoje przekonania, bo mogą na prawdę utrudnić ci realizacje tego czego chcesz doświadczyć.

Zasnąć i obudzić się w rzeczywistości, gdzie mam dobre przekonania :mrgreen:
fake it till you make it
cabochard

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień