Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez mrO » 29 lip 2018, o 10:13

Wiem że niedowiarki mogą patrzeć na to z perspektyw że "naciągany" bo jak na zawołanie, ale myślę się dobrze pasuje. Tym bardziej że od jakieś czasu staram się coś osiągnąć (3/4 dni, żeby bardziej sprecyzować "od jakiegoś czasu").
Sytuacja dotyczy yerby, a raczej picia różnych rodzajów i szukania lepszych smaków. Z góry chciałbym zaznaczyć że nie lubię utrudniania sobie życia i nie jestem jedna z tych osób, która picie yerby celebruje jak ceremonie picia herbaty w Japonii. Mi wystarczy zwykły kubek do kawy i aby "rurka" była dobra.
W tym tygodniu przyszła nowa dostawa hucznie zapowiadanych yerb "oragnic" (bo nieorganic smakują "apteką") Z 3 które kupiłem 1 była mi już znana wcześnie i jest określana jako produkt "wysokiej klasy" (ma nawet napisane na etykiecie "EXCLUSIVE" :haha: ), po prostu jest bardzo dobra w smaku. Dwie pozostały to czysty strzał. Jedna z nich okazała się nawet okej, a ostatnia okazała się dnem. Smakowała i pachniała apteką czyli smakiem/zapachem przegryzionej tabletki na ból wszystkiego.
Skoro kupiłem to postanowiłem wypić je wszystkie, do dnia wczorajszego zostało mi najwięcej "exklusiw" i "apteki" i jakie moje było zdziwienie kiedy była pora na "exklusiw" smakowała jak tamta gorsza, a dzisiaj pijąc gorszą ocknąłem się że smakowała bardzo dobrze.
Ktoś może powiedzieć że "przyzwyczaiłeś się do smaku" lub że "smak ci się wyostrzył" No nie za bardzo. Jest to taka różnica jak zachwalanie porteru okocim nad porter komes. Czy posiadanie gorszego i lepszego samochodu, a wychwalanie gorszego.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 299 razy

Postprzez taxi12 » 7 sie 2018, o 09:48

Born1975 napisał(a):takie zmiany na zawołanie, ale jesli tak jest to dla większości będzie to dosyć trudne. To by tłumaczyło cuda

Przypomniał mi się film Efekt Motyla gdzie bohater robił podobnie.Ale to tylko film,swoją droga masz racje to trudne.Prawdopodobieństwo jest większe od strzelania 6 w lotto
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 7 sie 2018, o 10:16

taxi12 napisał(a):swoją droga masz racje to trudne.Prawdopodobieństwo jest większe od strzelania 6 w lotto

:mur:
Tak masz rację to trudne. To było, jest i będzie trudne. Dla ciebie. Do czasu, aż nie zmienisz swojego nastawienia. Ale na razie jest trudne i chyba nic nie zmieni tego że pozostanie trudne.

Nie wiem który to już był mój post, ale masz tam opisane jak "trafiłem swoją 6 w lotto". Zmiana była na zawołanie, skok był na zawołanie. Czy to był cud ? Nie to nie był cud i w ogóle brzydzę się tego słowa, bo określa coś nieosiągalnego dla zwykłej osoby. Ludzie uwielbiają szukać sobie wymówek i cud (tfu) jest jedną z nich, wręcz idealną.
A jednak zrobiłem to. Więc skoro ja mogę to dlaczego ty wychodzisz z założenia że: "To trudne, To musi być trudne."
Nie, to jest łatwe. Tylko trzeba wyprać swój mózg z przekonań którymi go karmisz (a dobrze ci w tym idzie, jak widać w poście powyżej), a poza tym trzeba coś z siebie dać. Trzeba coś zrobić, aby były jakiekolwiek efekty.
mrO

Postprzez taxi12 » 7 sie 2018, o 11:17

Przekonania to początek pózniej trzeba praktykować.Znam mnicha który umie jasnowidzieć mówił mi kiedyś że aby rozwinąć swoją zdolność potrzebował 70 lat ma teraz 88.Wierzę mu On wie co mówi.Przekonania to nie wszystko trzeba jeszcze praktyki.Tak czy siak,BTW Mam dobrze płatną prace,przyjaciół nie muszę dokonywać chwilowo jakiś zmian w polu enegetycznym,informacyjnym. ;) Temat mnie zafasynował bo lubię takie tematy.
kocham życie
taxi12

Postprzez mrO » 7 sie 2018, o 15:40

@takix12
Bez obrazy, ale jak widzę takie posty to zastanawiam się po co w ogóle tutaj jesteś ? Chyba po to abym dał sobie siana i powoli kierował się w stronę miejsca ku któremu kieruje się większość użytkowników którzy już "coś mają" Po prostu nie radzą innym i nie dzielą się tym co wiedzą, bo osoba po drugiej stronie i tak ma to gdzieś, bo wie lepiej. Lub zna jakiegoś jasnowidza.

taxi12 napisał(a):BTW Mam dobrze płatną prace,przyjaciół nie muszę dokonywać chwilowo jakiś zmian w polu enegetycznym,informacyjnym. ;) Temat mnie zafasynował bo lubię takie tematy.

To dlaczego powielasz lub głosisz jakieś tezy co do których nie masz jakiegokolwiek doświadczenia/wiedzy ? Czy zdajesz sobie sprawę że przez takie bablanie możesz zabrać komuś nadzieję na coś lepszego w życiu ? Wątpię, bo po co skoro ty masz dobrze. A że tobie się wydaje to tak musi być.

Tylko że to co według ciebie jest prawdziwe nie jest prawdziwe dla mnie i dla nikogo innego. Poprzez takie wymysły Ty jak i inni narzucacie WASZĄ rzeczywistość innym. Oni zamiast starać się stworzyć własną ulegają czyjejś. Tak jak mnichowi.

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
domi
mrO

Postprzez taxi12 » 7 sie 2018, o 16:17

Miałem na myśli,że przekonania to początek Oczywiście Czasem jak zmieni się całkowicie przekonanie, to marzenia się materializuja bardzo szybko.Ale nie muszą to nie jest reguła.Sam pisałeś 2 posty wyżej, trzeba coś zrobić, aby były jakiekolwiek efekty.Więc wspomniałem o mnichu który praktykował, i mu się udało.Nigdzie nie pisałem że to nie jest możliwe.I moja intencją nie jest odbieranie komuś nadzieji,Niech ten ktoś sam sprawdzi.
kocham życie
taxi12

Postprzez Born1975 » 7 sie 2018, o 16:26

taxi12 napisał(a):
Born1975 napisał(a):takie zmiany na zawołanie, ale jesli tak jest to dla większości będzie to dosyć trudne. To by tłumaczyło cuda

Przypomniał mi się film Efekt Motyla gdzie bohater robił podobnie.Ale to tylko film,swoją droga masz racje to trudne.Prawdopodobieństwo jest większe od strzelania 6 w lotto

Dla mnie wniosek jest taki, że sam siebie zaliczyłeś do tej większości, o której napisałem. To twój wybór i nic mi do tego, ale ktoś inny może się zaliczyć do mniejszości, dla której to nie będzie trudne.

Co do mnicha, który potrzebował 70 lat, to można zmodelować od niego to co przyniosło mu efekty i skrócić ten czas do kilku miesięcy, a może nawet tygodni. Mnich prawdopodobnie nie miał pojęcia, że istnieje coś takiego jak modelowanie, a jeśli miał, to nie miał od kogo zmodelować.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez taxi12 » 7 sie 2018, o 16:37

Born1975 napisał(a):Mnich prawdopodobnie nie miał pojęcia, że istnieje coś takiego jak modelowanie, a jeśli miał, to nie miał od kogo zmodelować.

Co masz na myśli pisząc modelowanie?
kocham życie
taxi12

Postprzez Born1975 » 7 sie 2018, o 16:50

Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
taxi12
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez mrO » 7 sie 2018, o 17:30

Born1975 napisał(a):Tu masz opis modelowania: http://michalpasterski.pl/2008/10/model ... o-sukcesu/

esemes • 5 lat temu
"2. Teraz zacznij wizualizować sobie tą osobę. Wyobraź ją sobie w momencie, w którym zachowuje się bardzo pewnie siebie. Zwróć uwagę na wszystko, co robi." a to z jakiej perspektywy? Mam wyobrażać sobie tylko tą osobę z pozycji obserwatora (bezosobowego,że tak powiem),czy z perspektywy swoich oczu czyli siebie-obserwatora np. na korytarzu szkolnym?

Michał Pasterski esemes • 5 lat temu
Najlepiej z 3 pozycji percepcyjnej, czyli z perspektywy niezależnego obserwatora.

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. W ogóle wizualizcje według NLP to istna beczka śmiechu.
mrO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień