Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez Scarlett » 26 lip 2017, o 13:12

Pogadamy jak zrobisz warsztat dwupunktu, Dream :)
Ty masz wiele rzeczy, które przyjmujesz za fakty, np. kwestia szczepionek, mimo że inni te fakty obalają. Dlatego nie widzę sensu wejścia z Tobą akurat w ten temat (na inne, np. szczepionki się nie wypowiem bo się nie znam, a jak się nie znam to nie piszę).
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez wolves » 26 lip 2017, o 13:20

Ogólnie temat jest dla mnie bardzo ciekawy. Sama ostatnio jakby doświadczam więcej "dziwnych" rzeczy, ostatnio miałam bardzo silne deja-vu, no na pewno też wielu nie zauważałam wcześniej. Chciałabym jakoś się w to wgłębić, oczywiście teorie spiskowe, gdzie według niektórych możemy sobie skakać do innych wymiarów na klaśnięcie mnie nie interesują :D a ciężko jest zawsze zdobyć jakieś rzetelne informacje..
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Postprzez Born1975 » 26 lip 2017, o 13:22

Scarlett napisał(a):Pogadamy jak zrobisz warsztat dwupunktu, Dream :)
Ty masz wiele rzeczy, które przyjmujesz za fakty, np. kwestia szczepionek, mimo że inni te fakty obalają. Dlatego nie widzę sensu wejścia z Tobą akurat w ten temat (na inne, np. szczepionki się nie wypowiem bo się nie znam, a jak się nie znam to nie piszę).

Chciałbym pójść na dwupunkt we wrześniu, bo jest w Katowicach, ale nie wiem czy czasowo dam radę. Być może warsztaty zmienią moje postrzeganie, bo ja nigdy tego nie wykluczam, po prostu jestem otwarty. A jak znajdę na to czas (może jutro) to założę nowy wątek na temat wszechświata informacyjnego :D
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 511 razy

Postprzez faith » 26 lip 2017, o 13:25

Scarlett napisał(a):Pogadamy jak zrobisz warsztat dwupunktu, Dream :)

Chrysteeee... ja bym nie chciała być dwupunktowana przez dream'a :shock:
Scarlett hahah zapomniałaś chyba o podpaskach :haha: :haha:
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez mrO » 26 lip 2017, o 13:34

wolves napisał(a):oczywiście teorie spiskowe, gdzie według niektórych możemy sobie skakać do innych wymiarów na klaśnięcie mnie nie interesują :D a ciężko jest zawsze zdobyć jakieś rzetelne informacje..

Większość oczekuje od "skoku" tego, że znajdą się w rzeczywistości tak bardzo nierealnej, aż trudnej do uwierzenia np: latające dywany, czy Hitler który wyleczył raka :) Tak samo jak 100000$ po PP.
Moim zdaniem "skoki" to technika, która w łatwiejszy sposób tłumaczy PP niedowiarkom, bo głównym jej założeniem jest to, że wykonując skok skaczesz do rzeczywistości w której masz to co chcesz. Problem sam się rozwiązuje, bo zmieniamy swoje myślenie, z brak przechodzimy w stan posiadania. Ot i cała magia skoków.
Osobiście nie daje mi spokoju to co dzieje się jak usiądziemy sam na sam przed lustrem, najlepiej dużym i wcześnie rano lub po zmorku (aby nie było niczego co mogło nas rozpraszać) Obraz w lustrze dosłownie rozmywa się i to po 5 minutach (w moim przypadku skupiam)
Tak na prawdę to o PP można też powiedzieć że "trudno zdobyć rzetelne informacje", a jednak działa i ludzie są w tanie uwierzyć w to, że działa. Bo działa :)
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez Scarlett » 26 lip 2017, o 13:39

Muszę spróbować tego z tym lustrem, ciekawi mnie :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez wolves » 26 lip 2017, o 13:53

Hm.. są jakieś strasznie dziwne historie w tym temacie, no ale na przykład moim zdaniem nie mogę np. przenieść się do wymiaru gdzie nie wiem... MJ żyje, bo o tym, że nie żyje wiedzą wszyscy 8-) a mogę zmienić wymiar na taki gdzie mam dajmy na to inną pracę? kurde nie czaję tego za bardzo :lol:
wolves

Postprzez mrO » 26 lip 2017, o 14:02

wolves napisał(a):Hm.. są jakieś strasznie dziwne historie w tym temacie, no ale na przykład moim zdaniem nie mogę np. przenieść się do wymiaru gdzie nie wiem... MJ żyje, bo o tym, że nie żyje wiedzą wszyscy 8-) a mogę zmienić wymiar na taki gdzie mam dajmy na to inną pracę? kurde nie czaję tego za bardzo :lol:

Poczytaj o "Efekt Mandeli"
Albo obejrzyj Czytałem o dr Sylvester James Gates i jego pracach więc takie słowa z ust takiego człowieka potrafią dać do myślenia. Czy np fragment z "pobieraniem mocny obliczeniowej w komputerze kwantowym z innego wymiaru" Jak to w ogóle brzmi. Miny widowni musiał byc bezcenne.

To że mówisz że nie możesz utwierdza ciebie w przekonaniu, że nie możesz i będziesz odczuwać że nie możesz.
Ja sobie tego nie wymyśliłem, tak jest i sam się o tym przekonałem.
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Born1975
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez Blau » 26 lip 2017, o 14:11

Wolves

"Pewnego dnia obudziłam się i odkryłam, że wszystko wygląda inaczej, ale nie miało to nic wspólnego z podróżą w czasie. Był to na pozór normalny dzień, ale wiele rzeczy wydawało się nie takich, jak zwykle. Były to drobne, ale bardzo istotne "odchylenia od normy".

Cztery miesiące temu obudziłam się o poranku. Byłam w wynajętym domu, gdzie mieszkałam już siódmy rok. Wszystko początkowo wydawało się normalne i nie zwróciłam uwagi, że mam na sobie nie swoją piżamę. Potem pojechałam do pracy i zaparkowałam na tym samym miejscu, co zawsze, ale kiedy udałam się na stanowisko robocze, okazało się, że… nie ma go. Na drzwiach wisiały tabliczki z nazwiskami, ale mojego tam nie było. Pomyślałam, że pomyliłam piętra, ale przecież byłam na swoim. Następnie przeszłam do innej części budynku. Okazało się, że nadal tam pracuję, tylko… w innym dziale. Powiedziałam nawet dyrektorowi, że nic nie wiem o przenosinach! Przeszłam potem we wskazane miejsce, ale powiedziałam, że czuję się źle i wyszłam. Wszystko inne, w tym zawartość mojej torebki wyglądało normalnie: dowód osobisty, karty kredytowe itp., ale zmiany pracy nie pamiętałam. Zaraz potem poszłam do lekarza i poddałam się testowi na obecność alkoholu i narkotyków. Byłam czysta. Następnego dnia poszłam do pracy, (…) wyjaśniając, że wcześniej źle się czułam" – relacjonowała.

Jednak to nie wszystko. Kobieta pamiętała, że kilka miesięcy przed "przeskokiem" rozstała się z długoletnim partnerem. Potem spotykała się z mężczyzną z sąsiedztwa o imieniu Agustin. Kiedy ocknęła się w nowej rzeczywistości, była nadal w starym związku, a nowy partner… wyparował. Nie było go w jego mieszkaniu, a jego syn nie chodził do swojej szkoły. García twierdzi, że wynajęła nawet prywatnego detektywa, by ich odnaleźć, ale to nic nie dało. W naszej rzeczywistości ci ludzie nie istnieli!

Ze strony https://m.onet.pl/wiedza-swiat/strefa-t ... owe,jdbnkx
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez wolves » 26 lip 2017, o 15:15

O efekcie Mandeli czytałam. Podobnie jak historię, którą zacytowałaś Blau :)
Mimo wszystko jestem dość racjonalną osobą i chciałabym zdobyć więcej informacji, a nie opierać się na rzeczach, które mogą być wynikiem tego, że umysł i pamięć ludzka są zwyczajnie niedoskonałe ;) relacja jednej kobiety też nie jest zbyt miarodajna.
Oczywiście nie chcę teraz obalać tego wszystkiego, po prostu jest to dla mnie dość mało no i tyle :)
wolves

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień