Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez okrutny » 23 maja 2018, o 02:30

Istnieją co najmniej 3 sprawdzone sposoby przeskakiwania do równoległych rzeczywistości:
1. Wspomniana wcześniej decyzja - "wybieram konkretny wariant" i już - wtedy przesuwamy się umyślnie po planie z równoległymi rzeczywistościami, aż do osiągnięcia pożądanej.
2. Zmiana przeszłości - przypominamy sobie wybrane wspomnienie i zmieniamy np naszą decyzję/wybór z przeszłości + nadajemy temu wspomnieniu bardzo dobre emocje. I często sobie przypominajmy takie zmienione wspomnienie. W efekcie zaczniemy w przyszłości odczuwać skutki "zmienionego" wspomnienia.
3. Medytacja + wybór rzeczywistości poprzez wizualizację. Polega to na tym, żeby osiągnąć głęboki stan medytacyjny - wtedy jesteśmy tak jakby w punkcie zero i mamy dostęp do wszystkich wariantów (można powiedzieć nawet, że jesteśmy we wszystkich wariantach jednocześnie). Następnie wizualizujemy dany fragment rzeczywistości. Można to porównać do manualnej skrzyni biegów: przerzucamy biegi 1-2-3-4-5-6, podobnie przenosimy się miedzy wariantami. Ale dzięki pozycji N czyli luzu (biegu jałowego), co u nas jest stanem medytacyjnym, możemy przenieść się np z biegu 1 na bieg 3 albo z biegu 6 na bieg 2. Medytacja odłącza nas od rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest regularne medytowanie.

Jeżeli Wam to nie działa to oznacza, że wasza rzeczywistość = wypadkowa waszych bardzo różnych programów podświadomości czyli wasze wizualizacje upragnionych wariantów + ograniczające przekonania/wspomnienia.
Żeby metoda zadziałała najskuteczniej to trzeba skasować sobie wspomnienia 8-)
okrutny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez ithel » 25 maja 2018, o 14:04

okrutny napisał(a): to trzeba skasować sobie wspomnienia 8-)
magicznie faceci w czerni mają przyjść z światełekiem i wymazać mi wspomnienia :lol: moim zdaniem można pamiętać wspomnienia ale bez spiny, bolesne wspomnieńia trzeba traktować jako fałszywe i nie wracać do nich chyba że ktoś umie usunąć z swojej głowy bolesne wspomnienia wtedy masz rację.Ale to tylko moje zdanie na ten temat
ithel

Postprzez mrO » 8 cze 2018, o 16:33

okrutny napisał(a):Istnieją co najmniej 3 sprawdzone sposoby przeskakiwania do równoległych rzeczywistości:
1. Wspomniana wcześniej decyzja - "wybieram konkretny wariant" i już - wtedy przesuwamy się umyślnie po planie z równoległymi rzeczywistościami, aż do osiągnięcia pożądanej.
2. Zmiana przeszłości - przypominamy sobie wybrane wspomnienie i zmieniamy np naszą decyzję/wybór z przeszłości + nadajemy temu wspomnieniu bardzo dobre emocje. I często sobie przypominajmy takie zmienione wspomnienie. W efekcie zaczniemy w przyszłości odczuwać skutki "zmienionego" wspomnienia.
3. Medytacja + wybór rzeczywistości poprzez wizualizację. Polega to na tym, żeby osiągnąć głęboki stan medytacyjny - wtedy jesteśmy tak jakby w punkcie zero i mamy dostęp do wszystkich wariantów (można powiedzieć nawet, że jesteśmy we wszystkich wariantach jednocześnie). Następnie wizualizujemy dany fragment rzeczywistości. Można to porównać do manualnej skrzyni biegów: przerzucamy biegi 1-2-3-4-5-6, podobnie przenosimy się miedzy wariantami. Ale dzięki pozycji N czyli luzu (biegu jałowego), co u nas jest stanem medytacyjnym, możemy przenieść się np z biegu 1 na bieg 3 albo z biegu 6 na bieg 2. Medytacja odłącza nas od rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest regularne medytowanie.

Jeżeli Wam to nie działa to oznacza, że wasza rzeczywistość = wypadkowa waszych bardzo różnych programów podświadomości czyli wasze wizualizacje upragnionych wariantów + ograniczające przekonania/wspomnienia.
Żeby metoda zadziałała najskuteczniej to trzeba skasować sobie wspomnienia 8-)

Miałem się odwołać do tego wcześnie, ale z racji że "wygrałem swoją 6 w lotka" 2 tygodnie temu to pozwoliłem sobie lekko odpuścić.
Każdy z punktów jest pasuje idealnie do tego o czym teraz coraz głośniej słyszy się jako "wybieranie własnej rzeczywistości" Ludzie siedzący w anglojęzycznych źródłach powinni wiedzieć o czym piszę. Stało to się bardziej "trendy" niż samo PP bo tutaj "po prostu wybierasz i masz".
Każdy z 3 ww punktów łączy jedna rzecz, mianowicie wiara że będzie tak jak chcemy bo w końcu wszystko jest na swoim miejscu (chyba już o tym gdzieś tam pisałem, może się powtarzam)
Każdy z tych podpunktów brzmi ślicznie i tak proście, bo w końcu prosto się o tym piszę, tylko tak samo jak z PP to jest proste jak konstrukcja cepa. Tak samo jak proste jest PP, ale ludzki umysł lubi sobie kombinować, no i przecież tyle jest tęgich głów które myślą o tym jak musi być, bo musi, bo inaczej nie może być i zarażają nas tym.
Po prostu zdecydujcie że będziecie mieć to co chcecie i nie martwcie sie o to, a to przyjdzie. Wszechświat jest dla was i po to aby wam pomagać.
Wiem że brzmi to prosto i tanio, ale taki są fakty i sam tego doświadczyłem 2 tygodnie temu. Wiem że powinienem to dokładnie opisać, ale możliwe że doświadczyłem tak dużej zmiany, że po prostu jestem inny. Widzę to dzisiaj z perspektywy samego siebie i tego co widzą inni. Zachowuje się inaczej, chodzę inaczej, rozmawiam inaczej, lubię inne rzecz niż lubiłem jakiś czas temu.

Myślałem o tym, aby napisać temat pt: "Zmiana rzeczywistości dla ułomnych", ale co miałbym tam napisać ? Jedno zdanie, że: wszystko będzie OK ? Bo tak będzie ? Że tworzymy to o czym myślimy ? Że tak na prawdę to co czujemy realizuje się w naszej rzeczywistości nie ingerując w rzeczywistość drugiej osoby, bo to wszystko jest takie genialne. A nawet jeśli wątpisz w to, to pomyśl o wszechświecie i porównaj sobie naszą Ziemię, z naszym Słońcem i z VY Canis Majoris, myśląc o tym że są jeszcze większe i bardziej skomplikowane rzeczy. Więc dlaczego miałoby tak nie być ?

Co jest najlepsze w "zmianach rzeczywistości"? to że po prostu decydujesz że będzie tak jak chcesz i PRZESTAJESZ MYŚLEĆ o wszystkich wątpliwościach skupiając się na tym co teraz bo wszystko inne jest w kręcących się trybach wielkiej machiny twojej rzeczywistości.
Nawet jeśli masz jakieś wątpliwości i wstając rano mówisz sam do siebie "obudziłem się w nowej rzeczywistości i znajdę tego potwierdzenie w dniu dzisiejszym"(bądź przed pójściem spać: obudzę się w nowej....) i tyle, Koniec.
Takie PP, tylko że prostsze.
Takie dla "ułomków".
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 6
Anka12, dinka, domi, Pozytywna, Wenus21, Zorja
mrO

Podziękował : 86 razy
Otrzymał podziękowań: 282 razy

Postprzez Zorja » 8 cze 2018, o 19:17

Ja to bym jednak takim wątkiem jak "zmiana rzeczywistości dla ułomnych" nie pogardzila:P
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 3
Karla, qetsiyah, Wenus21
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Karla » 8 cze 2018, o 19:20

Ja nie rozumiem tego punktu Nr2...Zmieniam wydarzenie w przeszłości plus emocja i doświadczam zmienionej konsekwencji wydarzenia ...Jak doświadczam skoro TiT pokaxuje mi w jakim punkcie jestem teraz a to jest konsekwencją niezmienionego wydarzenia
Karla

Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Born1975 » 8 cze 2018, o 19:55

Karla napisał(a):Ja nie rozumiem tego punktu Nr2...Zmieniam wydarzenie w przeszłości plus emocja i doświadczam zmienionej konsekwencji wydarzenia ...Jak doświadczam skoro TiT pokaxuje mi w jakim punkcie jestem teraz a to jest konsekwencją niezmienionego wydarzenia

Podmienia się informację, a ta skutkuje zmianą w czymś co nazywamy TiT. Efekt jest taki, że zmienia się samo TiT, bo ono niejako wynika z przeszłości (ale to tak w dużym uproszczeniu). Na świecie jest to znane jako efekt Mandeli. Ale... pomimo, że informacja została zmieniona, to pierwotna informacja wciąż jest zapisana w pamięci wszechświata (kronika Akashy). Jest tam też zapis o zmianie tej pierwotnej informacji.

Możesz to porównać do działania komputera, gdzie zastępujesz jedną informację inną, ale w rejestrze systemu możesz odnaleźć co zostało podmienione (tłumaczę to tak na chłopski rozum, bo nie znam się na informatyce).
In Lak’ech Ala K’in

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 3
dinka, domi, Karla
Born1975

Podziękował : 832 razy
Otrzymał podziękowań: 580 razy

Postprzez mrO » 8 cze 2018, o 21:45

Zorja napisał(a):Ja to bym jednak takim wątkiem jak "zmiana rzeczywistości dla ułomnych" nie pogardzila:P

Tylko że tak na prawdę nie byłoby tam co pisać, a zakładać wątek to robienie niepotrzebnego zamieszania.

Karla napisał(a):Ja nie rozumiem tego punktu Nr2...Zmieniam wydarzenie w przeszłości plus emocja i doświadczam zmienionej konsekwencji wydarzenia ...Jak doświadczam skoro TiT pokaxuje mi w jakim punkcie jestem teraz a to jest konsekwencją niezmienionego wydarzenia

Born1975 wytłumaczył ci to idealnie.
Od siebie mogę dodać, że tak na prawdę to po co ci przeszłość ? Spójrz na to z innej strony: skoro przeszłość(tamte tu i teraz) ukształtowało twoje tu i teraz, to dlaczego nie mogłabyś zmienić tamtego tu i teraz, aby było takie tu i teraz jakie chcesz ?
Oszukiwanie samej siebie, bo przeszłość była taka jaką była? No ale co z tego ? Nic. To wszystko jest tylko zabawą.
Nawet jeśli masz problem z przeszłością, to doceniaj tamto co było i każdy pozytywny jej aspekt. To też podziała w zamierzony sposób, bo to najzwyklejsza wdzięczność.
Jeśli chcesz zmienić swoją przyszłość to zmień swoją teraźniejszość odrywając się od tego co było w przeszłości, bo to ona stworzyła ciebie taką jaką jesteś. A skoro jesteś niezadowolona ze swojej teraźniejszości to wiesz gdzie szukać winowajcy :)

Tak wiem że ciężko jest oszukać samego siebie, ale kłamstwo powtarzane setki/tysiące razy staje się prawdą.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 4
dinka, Karla, Pozytywna, Zorja
mrO

Podziękował : 86 razy
Otrzymał podziękowań: 282 razy

Postprzez Zorja » 12 cze 2018, o 08:44

Mogę się z Wami podzielić sposobem na "trudne" wspomnienia czy obrazy, które wracają i "psują". Używam do tego Laboratorium z Silvy ale metoda jest dostępna dla każdego kto potrafi wejść w stan medytacyjny. Ja zrobiłam sobie na ścianie Laboratorium Galerie Wspomnień. Pod nią stoją sztalugi. Sposoby sa dwa. Wybieram obraz, wspomnienie które mnie "męczy" i maluje je na płótnie. Gdy jest gotowe, wyrzucam płótno do kominka i patrzę jak płonie. I zapominam o wspomnienia (jeśli wraca, szybko przypominam sobie jak spłonęło). Drugi sposób to odnaleźć wspomnienie na obrazie w Galerii, zdjąć i "przemalowac" i odwiesić. Jest o tyle lepsze że nie zostaje dziura. To podobne to sposobu nr 2 ale jak wiemy, podświadomość lubi symbole:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 4
dinka, domi, Karla, Pozytywna
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez JaneDoe » 16 cze 2018, o 14:36

Nie wiem czy to może być dowód na "skok" ale doświadczyłam czegoś bardzo dziwnego. Od 7 miesięcy mam nową pracę. Kiedy zaczynałam w listopadzie, pracowałam na 5 pietrze które było urządzone w kolorach białym i czerwonym ( każde piętro w budynku, w którym pracuje, jest urządzone na biało + jakiś akcent w innym kolorze). Po kilku miesiącach mój zespól został przeniesiony na 4 piętro. Ostatnio kiedy wybrałam się na 5 piętro zauważyłam, że wszystko jest biało-pomarańczowe :o . Zapytałam koleżanki, czy na 5 robili zmianę wystroju bo teraz jest pomarańczowo, a ona odpowiedziała mi że przecież zawsze tak było :shock: . Pracowałam tam ponad 4 miesiące i jestem absolutnie pewna, że było biało-czerwono. Jeżeli coś się rzeczywiście ruszyło, to nic tylko się cieszyć.
JaneDoe

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez taxi12 » 16 cze 2018, o 15:51

Znam takiego gościa z mojego bloku który mówi że w jego poprzedniej rzeczywistośći nie ma mojego bloku i sklepu koło mnie jeśłi nie jest chory psychicznie to owacje na stojąco dla niego że tak dobrze opanował skoki
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień