Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez Scarlett » 1 gru 2017, o 15:58

Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie skoro nie otworzyłaś listu ;)
Gdybyś go otworzyła i jednego dnia byłby negatywnie rozpatrzony, a tydzień później zaglądając w niego ponownie, były rozpatrzony pozytywnie, to owszem - to byłby przeskok między wariantami.
W tym przypadku ciężko to raczej określić.
Poczytaj wątek od początku, tam określaliśmy jak wyglądają takie przeskoki.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Born1975 » 1 gru 2017, o 16:04

Zorja napisał(a):To chyba wątek najbliższy mojemu zapytaniu. Mam na myśli sytuacje w stylu Kota Schrodingera w przypadku PP.
Sytuacja z ostatniego dnia. Miałam do opłacenia rachunek z niesłusznie naliczonymi odsetkami, na co składałam reklamację. I dostałam odpowiedź na tą reklamację bez anulowania odsetek. Po kilku dniach dostałam jeszcze raz list od tej firmy. Nie otwierałam go przez kilka dni, przekonując siebie że zawiera list z pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji i anulowaniem odsetek. Gdy byłam już przekonana, że tak jest, otworzyłam list i oczywiście była tam decyzja o anulowaniu odsetek.
I teraz mojej pytanie: czy dopóki nie byłam przekonana to w środku był list z negatywną opinią? Czy to jest właśnie przenoszenie się między wymiarami? To takie mechaniczne pytanie, ale na razie próbuje to jakoś "na rozum" ogarnąć, bo to ułatwia niszczenie oporów.

Generalnie była tam jakaś informacja-to jest zgodne z teorią informacyjnego wszechświata. Informacja sama w sobie może ulec zmianie. Otwierając list zapisałaś informację do rejestru (niektórzy nazywają rejestr Kroniką Akashy) i tym samym sprawiłaś, że nie da się jej już zmienić.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Zorja
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez mrO » 1 gru 2017, o 16:08

Zorja napisał(a):I teraz mojej pytanie: czy dopóki nie byłam przekonana to w środku był list z negatywną opinią?

Teorytycznie tak, ale aby odpowiedź logicznie to jest trochę ciężko. Osobiście jestem zdania, więc skoro jest jak ma być to po co drążyć? Zastanawianie się na tym podmywa twoje wierzenie w coś co chcesz. Nie myśl, żyj.
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Scarlett, Zorja
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez mrO » 2 gru 2017, o 17:45

@Zorja

Pozwól że jeszcze coś dodam od siebie. Osobiście zachęcam do eksprymentowania nad własną rzeczywistością.
Pamiętaj że to twoja rzeczywistość. Tak jak moja jest moja.
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez Zorja » 4 gru 2017, o 12:09

O rany, właśnie to robiłam ostatnio! Myślałam, że padnę z radości. Byłam na saunie (a to mi zawsze poprawia humor) i bawiłam się w przyciąganie. Drobiazgi typu: moje ulubiona sauna na podczerwień będzie pusta (a zawsze najwięcej osób ją wybiera), konkretne samochody, małodostępna czekolada w sklepie. Musiałam mieć jakieś kosmiczne wibracje, bo wszystko przychodziło bardzo szybko. (Koniec offtopa)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień