Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez wolves » 25 lip 2017, o 21:20

Matko, ja dziś podczas słuchania piosenki doznałam "wizji", pewnego uczucia jakobym podczas tej samej piosenki w innym czasie coś mówiła koleżance, a jestem pewna że tak nie było, bo LP nie słuchałam już parę lat. nie wiem :shock:

też byłam przekonana, że Myszka Miki ma szelki!!!! skąd się to wzieło? może gdzieś miała?
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez qetsiyah » 25 lip 2017, o 21:41

podobno miała je w jakimś wydaniu z nowszej wersji, aczkolwiek dużo osób (łącznie ze mną) pamięta jak jeszcze w czarno białej wersji, myszkę na okręcie przy sterze która rytmicznie nimi strzelała. to zjawisko to moim zdaniem niepodważalny dowód na istnienie pp :angel:
qetsiyah

Podziękował : 40 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez wolves » 26 lip 2017, o 08:37

Hm, a ciekawe dlaczego te przeskoki są widoczne na podstawie takich rzeczy jak bajki itp, czy to jest przypadkowe czy nie... no bo nie jest to jakieś super ważne, nie każdy je ogląda i to zauważy. Zastanawiające.
wolves

Postprzez Born1975 » 26 lip 2017, o 08:51

Świat w którym nam przyszło żyć zbudowany jest z .... informacji. Można powiedzieć, że jest to wirtualna rzeczywistość, a my jesteśmy postaciami z gry komputerowej. "Twórcom" tej gry, którą potocznie wszyscy nazywamy matriksem, coś się zaczęło sypać i stąd obserwujemy takie zjawiska, jak te o których piszecie.

Teoria informatycznego wszechświata tłumaczy wiele zjawisk, których w inny sposób nie da się wytłumaczyć np. splątanie kwantowe, czy też to co nazywacie przeskokami kwantowymi. Tak więc trzeba zachować spokój, bo wreszcie mamy szansę na poznanie prawdy i wyswobodzenie się spod wpływów tych, którzy stworzyli matrix.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Scarlett » 26 lip 2017, o 09:05

Abstrahując od teorii spiskowych, czegoś w rodzaju "gier" i inspiracji filmami science-fiction... Dream, możesz coś zrobić z podpisem? Zajmuje dużo miejsca i cholernie niewygodnie przewija się przez to strony (a już zwłaszcza jak gdzieś są filmiki). Mam na myśli przestrzeń nad i pod grafiką.
W ogóle zalecam nie załączać grafik do podpisu ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Born1975 » 26 lip 2017, o 09:10

Scarlett napisał(a):Abstrahując od teorii spiskowych, czegoś w rodzaju "gier" i inspiracji filmami science-fiction... Dream, możesz coś zrobić z podpisem? Zajmuje dużo miejsca i cholernie niewygodnie przewija się przez to strony (a już zwłaszcza jak gdzieś są filmiki). Mam na myśli przestrzeń nad i pod grafiką.
W ogóle zalecam nie załączać grafik do podpisu ;)

Nie wiem czemu zajmjuje tyle miejsca. Usune zaraz :D
Born1975

Postprzez wolves » 26 lip 2017, o 09:46

Hm... a czy w innych wariantach jest tak, że np. żyją osoby, które nie żyją w tym?
wolves

Postprzez mrO » 26 lip 2017, o 10:11

wolves napisał(a):Hm... a czy w innych wariantach jest tak, że np. żyją osoby, które nie żyją w tym?

z tego co niektórzy teoretycy mówią, możliwości jest bardzo duzo.
Cytując tekst z mojego ulubionego serialu "jest rzeczywistość w której Hitler wyleczył raka"
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Postprzez Scarlett » 26 lip 2017, o 12:33

Ogólnie chce mi się śmiać jak czytam wszelkie teorie spiskowe i inne rzeczy :D Rozumiem, że są rzeczy jeszcze niezbadane, niewyjaśnione itp., ale wiem też jak działa ten świat (na tyle na ile jest możliwe go poznać) więc wiem też czym są skoki kwantowe, a tym bardziej splątanie kwantowe (i inni absolwenci kwantów to wiedzą ;) ).
wolves, co do Twojego pytania o zmarłych... Tak jak wspomniałam w swoim poście, gdzieś wcześniej, zmarli niekoniecznie w innych rzeczywistościach są zmarli.
Miałam taką sytuację w 2009 roku. Otóż dziewczyna z mojego miasta popełniła samobójstwo. To dość wstrząsnęło moją małą, lokalną społecznością. Jakiś miesiąc później aż mnie zmroziło gdyż... zobaczyłam ją idącą z plecakiem od strony PKP skąd normalnie wracała ze szkoły! Wyglądała jak zawsze, plecak miała taki jak...ze zdjęcia, które koleżanka pokazała mi kiedy jej o tym powiedziałam.
To był typowy nieświadomy skok do rzeczywistości w której ona żyła i jak gdyby nigdy nic wracała ze szkoły. I ludziom zdarza się to bardzo często, choć tego nie zauważają. Bo u Ciebie nadal jest tak samo. Nadal masz obie ręce, obie nogi, w domu ktoś czeka itp. Ale zmieniają się drobne szczegóły wokół. Bo możesz skoczyć do rzeczywistości, którą Ty chcesz zamienić z tej na inną. Ale to nie jest takie hop-siup, też gdzieś wyżej o tym pisałam :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Born1975 » 26 lip 2017, o 13:09

Scarlett, ale zauważ jedną rzecz. Teoria spiskowa jak sama nazwa wskazuje to tylko teoria, a my piszemy o faktach. Te fakty większość osób też uzna za teorie spiskowe. Nie istnieje...nie wiem jak to nazwać.....fakt naukowy, który byłby 100% pewny jeśli chodzi o naszą rzeczywistość.

Co do splątania kwantowego. Wiemy, że istnieje, wiemy czym ono jest, ale nie wiemy dlaczego zachodzi. Jeśli ktoś wie, dlaczego ono zachodzi, to niech pisze z tego pracę i nagroda Nobla z fizyki jest gwarantowana.
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień