Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez Scarlett » 1 gru 2017, o 16:58

Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie skoro nie otworzyłaś listu ;)
Gdybyś go otworzyła i jednego dnia byłby negatywnie rozpatrzony, a tydzień później zaglądając w niego ponownie, były rozpatrzony pozytywnie, to owszem - to byłby przeskok między wariantami.
W tym przypadku ciężko to raczej określić.
Poczytaj wątek od początku, tam określaliśmy jak wyglądają takie przeskoki.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 444 razy
Otrzymał podziękowań: 1564 razy

Postprzez Born1975 » 1 gru 2017, o 17:04

Zorja napisał(a):To chyba wątek najbliższy mojemu zapytaniu. Mam na myśli sytuacje w stylu Kota Schrodingera w przypadku PP.
Sytuacja z ostatniego dnia. Miałam do opłacenia rachunek z niesłusznie naliczonymi odsetkami, na co składałam reklamację. I dostałam odpowiedź na tą reklamację bez anulowania odsetek. Po kilku dniach dostałam jeszcze raz list od tej firmy. Nie otwierałam go przez kilka dni, przekonując siebie że zawiera list z pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji i anulowaniem odsetek. Gdy byłam już przekonana, że tak jest, otworzyłam list i oczywiście była tam decyzja o anulowaniu odsetek.
I teraz mojej pytanie: czy dopóki nie byłam przekonana to w środku był list z negatywną opinią? Czy to jest właśnie przenoszenie się między wymiarami? To takie mechaniczne pytanie, ale na razie próbuje to jakoś "na rozum" ogarnąć, bo to ułatwia niszczenie oporów.

Generalnie była tam jakaś informacja-to jest zgodne z teorią informacyjnego wszechświata. Informacja sama w sobie może ulec zmianie. Otwierając list zapisałaś informację do rejestru (niektórzy nazywają rejestr Kroniką Akashy) i tym samym sprawiłaś, że nie da się jej już zmienić.
No Dejes De Soñar :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Zorja
Born1975

Podziękował : 828 razy
Otrzymał podziękowań: 569 razy

Postprzez mrO » 1 gru 2017, o 17:08

Zorja napisał(a):I teraz mojej pytanie: czy dopóki nie byłam przekonana to w środku był list z negatywną opinią?

Teorytycznie tak, ale aby odpowiedź logicznie to jest trochę ciężko. Osobiście jestem zdania, więc skoro jest jak ma być to po co drążyć? Zastanawianie się na tym podmywa twoje wierzenie w coś co chcesz. Nie myśl, żyj.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Scarlett, Zorja
mrO

Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 228 razy

Postprzez mrO » 2 gru 2017, o 18:45

@Zorja

Pozwól że jeszcze coś dodam od siebie. Osobiście zachęcam do eksprymentowania nad własną rzeczywistością.
Pamiętaj że to twoja rzeczywistość. Tak jak moja jest moja.
mrO

Postprzez Zorja » 4 gru 2017, o 13:09

O rany, właśnie to robiłam ostatnio! Myślałam, że padnę z radości. Byłam na saunie (a to mi zawsze poprawia humor) i bawiłam się w przyciąganie. Drobiazgi typu: moje ulubiona sauna na podczerwień będzie pusta (a zawsze najwięcej osób ją wybiera), konkretne samochody, małodostępna czekolada w sklepie. Musiałam mieć jakieś kosmiczne wibracje, bo wszystko przychodziło bardzo szybko. (Koniec offtopa)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez cabochard » 11 sty 2018, o 20:17

S. Hawking o czasie urojonym "Wszechświat w skorupce orzecha"

https://zapodaj.net/eaeb079301b79.jpg.html https://zapodaj.net/6bcc50a7ed0cb.jpg.html

bardzo mi to się skojarzyło z wszechświatami równoległymi
cabochard

Podziękował : 33 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez dinka » 16 maja 2018, o 18:43

Ciekawy ten temat równoległych rzeczywistości. Niepokojąco intrygujący :D i mam taką rozkminę, czy pp i zmiana rzeczywistości to dwie różne sprawy , czy za pomocą narzędzi pp nie " przyciągamy/kreujemy" a wchodzimy w inny wymiar??
Bądź głosem a nie tylko echem....
dinka

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez ithel » 18 maja 2018, o 21:49

Niestey nie udało mi się przenieść do równoległej rzeczywistosci moim zdaniem nie istnieją. Ale odkryłem ze za pomocą wmawiania sobie że jakaś bardzo nieprzyjemna sytuacja nie miała miejsca ból ustaje i te wspomnienie przekształca się w fałszywe :) przynajmiej w moim wypadku
ithel

Postprzez mrO » 19 maja 2018, o 05:05

dinka napisał(a):Ciekawy ten temat równoległych rzeczywistości. Niepokojąco intrygujący :D i mam taką rozkminę, czy pp i zmiana rzeczywistości to dwie różne sprawy , czy za pomocą narzędzi pp nie " przyciągamy/kreujemy" a wchodzimy w inny wymiar??

Wiesz co jest wartościowe w podejściu "skoków" ? To że porzucasz wszystko co było i decydujesz się że od teraz to jest twoja rzeczywistość i będzie tak jak chcesz. Zrzucasz z siebie cały ten plecak wyładowany "przeszłością" i zarzucasz na plecy pusty plecak.
Po prostu zdecyduj że jest tak jak ty chcesz i tyle.

ithel napisał(a):Niestey nie udało mi się przenieść do równoległej rzeczywistosci moim zdaniem nie istnieją. Ale odkryłem ze za pomocą wmawiania sobie że jakaś bardzo nieprzyjemna sytuacja nie miała miejsca ból ustaje i te wspomnienie przekształca się w fałszywe :) przynajmiej w moim wypadku

No zobacz, a może jednak istnieją ? Bardzo prawdopodobne że w tym roku Nobla z fizyki dostanie właśnie S.Hawkings (z jakimś tam drugim) za ostatnie doświadczenia potwierdzające istnienie takiego faktu. Sam również w to wątpił, ale czytając jego opracowania wyszło na to że jednak tak jest.
Poza tym skąd wiesz jak jest ? Nie wiesz i nigdy się nie dowiesz. Po co narzucasz sobie "coś istnieje a coś nie" Twoje ograniczenia są twoimi ograniczeniami, a wszystko dookoła ciebie utwierdza ciebie w tych przekonaniach.

Poza tym, kiedy nauczycie się że to w co wierzycie jest dla was prawdą ? Niezależnie czy są to dobre rzeczy czy nie ? Więc skoro mówicie że coś nie działa, to nie działa i nie będzie działać. Baaa Wszechświat/Bóg jeszcze was w tym utwierdzą że to nie działa :P

Ps. Trochę męczący jest fakt że nieliczni starają się pokazać większości że rzeczywistość wcale nie jest taka jak na prawdę to wszystko wygląda, a większość i tak dalej będzie wątpić w to o czym oni mówią.
Tak będzie "do zdechu", jeśli nie zmienicie swojej mentalności "stada owiec" ciągle szukających swojego psa pasterza który będzie was prowadził. Jeśli nie podejmiecie jakiejkolwiek pracy sami, jeśli nie poświęcicie swojego czasu, jeśli nie zaryzykujecie to zawsze będziecie w stadzie.
Nigdy z niego nie wyjdziecie i zawsze będzie szukać kogoś kto wami pokieruje, tylko dlatego że mając do wyboru Miłość lub Strachu wybieracie Strach.

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Wenus21
mrO

Postprzez Zorja » 19 maja 2018, o 08:59

Myślę że skaczemy po tych wszechświatach cały czas, jednak gdy wewnętrznie nie jesteśmy gotowi na wielka zmianę to i nie dostrzegamy wielkich zmian, po prostu kolejne światy są bardzo blisko "starego" a my nie przyznajemy sobie mocy by ustawić wszystko po swojemu. Poza tym przeskok do upatrzonego swiata moze nastepowac "w czasie" i jesli nie jestesmy dosc wytrwali w decyzji to prostu cofniemy sie do swiata w ktorym jest po staremu, latwiej wpasc w stare koleiny niz wyjezdzic nowe. A przykład z fałszywymi wspomnieniami jest bardzo dobry. A teraz pomysl o innych zdarzeniach ze swojego zycia - czy kazde wspomnienie jest "obiektywnie prawdziwe?" Umysł lubi sztuczki:P
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowanie od
Anka12
Zorja

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień