Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

Postprzez Merlin » 9 lut 2018, o 01:38

Oto, co zrobię. Zacznę nowy wątek, a następnie przetłumaczę go na język polski za pomocą Tłumacza Google. :-RE

Nie jestem pewien, jak to wyjdzie, ale przynajmniej lepiej będzie, jeśli zrozumiesz moje badania niż pisanie po angielsku.

Używam Tłumacza w przeglądarce Google Chrome do tłumaczenia dowolnej strony i postu na tym forum na język angielski jednym kliknięciem myszy, dzięki czemu będę mógł czytać twoje pytania i odpowiadać na nie.

Ok?? (y)

Merlin
Ostatnio edytowano 9 lut 2018, o 01:44 przez Merlin, łącznie edytowano 1 raz
Merlin

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Scarlett » 9 lut 2018, o 01:41

Merlin, to już jest przetłumaczone przez mrO: viewtopic.php?f=3&t=670#p25949
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 443 razy
Otrzymał podziękowań: 1554 razy

Postprzez Merlin » 9 lut 2018, o 01:47

Scarlett napisał(a):Merlin, to już jest przetłumaczone przez mrO: viewtopic.php?f=3&t=670#p25949

Oh wow! cool.

Nice job MrO :brawo

I was also talking about the "3 Minds" (Conscious, Subconscious and Higher Minds) and the role in each one. Was that translated too?

Because my latest theory is that the Subconscious mind is not the one that attract our goal but rather the one that push away our goal because of all the Limiting Beliefs stored in our SM.

This is important because doing meditation and visualization only adds Positive Beliefs in your SM but the main key to manifestation is REMOVING the Limiting Beliefs so that the Higher Mind vibration goes to the heart.
Merlin

Podziękował : 0 raz

Postprzez Scarlett » 9 lut 2018, o 22:28

Gdyby ktoś zdecydował się poprawnie przetłumaczyć tekst, który proponujesz, to byłoby fajnie. Nie chcę aby było to tłumaczenie z translatora, bo mało kto będzie potrafił z tego korzystać. Wierz mi, wiedza, która jest na tym forum, napisana jest poprawną polszczyzną, a ludzie i tak zadają milion podstawowych pytań. Tak było, jest i będzie ;)

Od dawna wiemy też, że przekonania są jednym z ważniejszych aspektów prawa przyciągania. Poza tym wątkiem, mamy jeszcze wiele innych.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez romka » 25 lut 2018, o 03:36

Jestem po 3 rundach NAP, w tym 2 słuchanych na akceptację i miłość własną. Teraz jestem w trakcie drugiego "letting go". Postanowiłam podzielić się odczuciami. Od pierwszego dnia przerwy nr 1 miałam w sobie dużo lęku przed innymi ludźmi, czułam nienawiść do siebie, unikałam innych, spałam w dzień i żyłam w nocy, w głowie codziennie miałam miliony negatywnych myśli i powody, dlaczego nie mogę zaakceptować i pokochać siebie i że to wcale mi nie jest mi potrzebne, czułam zagrożenie, serce biło mi szybciej, wszystko i wszyscy dookoła mega mnie wkurzali. Te wszystkie rzeczy zdarzały się u mnie wcześniej bardzo rzadko i nie z taka intensywnością. Podczas 2 przerwy mam ciągle konflikty z rodziną i ludzie odsuwaja się ode mnie, zauważam u siebie 2 schematy działania: albo kontroluję innych albo robię z siebie ofiarę. Ponadto jestem mega zadrosna o każdego i jestem zdenerwowana gdy ktoś się do mnie nie odzywa. Nie jestem w stanie być sama. Muszę się czymś zajmować, żeby nie czuć lęku. Nawet dopadła mnie fobia społeczna, czuję lęk i mam problemy z oddychaniem wśród ludzi.
I to wszystko odkąd zaczęłam słuchać NAP. Nie sądziłam, że mam aż takie problemy. Mam nadzieję ze te rzeczy "wyłażą" po to, zeby podświadomość się oczyściła.

Za ten post autor romka otrzymał podziękowanie od
mrO
romka

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Karla » 25 lut 2018, o 11:49

Rozumiem że NAP tworzycie sobie sami ?
Karla

Podziękował : 310 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez mrO » 25 lut 2018, o 12:01

@Karla

Z tego co wiem "większość" ludzi używających napów właśnie tak robi, bo taki jest główny zamiar. Jakby nie patrzeć ważne są nasze słowa, nasze emocje. Przykład który jest podany w tłumaczeniu jest dobrym przykładem.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 212 razy

Postprzez Pozytywna » 25 lut 2018, o 14:58

Długo zbierałam się by nagrać NAP, kiedy to zrobiłam nie mogłam doczekać się słuchania. Wtedy przyszło "rozczarowanie" nie mogłam zasnąć, przeszkadzały mi wszystkie dźwięki ale nie poddałam się ;) Po kilu dniach, kiedy zaczynałam szykować się do spania/słuchania pojawiał się ból głowy :/ Mimo to dalej uparcie słuchałam. Po 10 dniach słuchania, czas na przerwę. Pomyślałam ok dałam radę, teraz będzie tylko lepiej. Dziś wstaję i wcale nie jest lepiej, katar, kaszel, ogólne osłabienie i wkurzenie :evil: Nie wiem na ile jest to związane z NAP a na ile z sezonową grypą. Tak to u mnie wygląda na dzień dzisiejszy.
Pozytywna

Podziękował : 41 razy

Postprzez Scarlett » 25 lut 2018, o 15:50

mrO wie jaki mam zdanie na ten temat. Ale obawiam się, że będę musiała je zostawić dla siebie. Szkoda, że tak to się potoczyło.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Karla » 25 lut 2018, o 18:32

Scarlett napisał(a):mrO wie jaki mam zdanie na ten temat. Ale obawiam się, że będę musiała je zostawić dla siebie. Szkoda, że tak to się potoczyło.

??
Karla

Podziękował : 310 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień