Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

Postprzez mrO » 10 maja 2017, o 20:33

O nowościach w roku 2018 w drugiej części posta :).
Osoby nowe zachęcam do zapoznania się z pierwszą częścią

Wczoraj zabrałem się za czytanie kolejnej książki, która gdzieś tam się "walała" na dysku mojego laptopa. Przede wszystkim, na pewno nie jest to książka, bo ma zaledwie 20 stron. Jest to bardziej poradnik, a może i nawet bardziej wstęp do techniki/metody nad którą autor niejaki "Merlin" pracuje od roku 2011(jeśli nie wcześniej) na swoim forum wspólnie ze swoimi wiernymi współtowarzyszami.
Widzicie, to jest wiara.Próbują rozgryźć coś prawie 6/7 lat i dalej się nie poddaj. Nie to co większość ludzi, którzy napalają się na PP, a później rzucają to w pizdu "bo nie działa. To jakieś kłamstwo dla debili, aby wyciągnać z nich kasę"
Skoro tyle nad tym siedzą to chyba musi być to coś godne uwagi. Sam autor jak i ludzie siedzący na tym forum, zarzekają się że to działa, chociaż mają problemy, bo nie działa to idealnie tak jakby chcieli.
Jak działa ?
Sam autor chwali się, że:
- po 3 dniach, osiągną pułap 500$ tygodniowo
- po 10 dniach 10000$ miesięcznie, a potem zatrudnili go w IBM :)

Ktoś inny zmienił kolor włosów (wiem, jestem w stanie uwierzyć w różne rzeczy, ale trochę mi z tym ciężko) http://www.merlinworld.com/DavidNewHair.htm (wiadomo, chłopak na początku farbował włosy, ale później przestał...)
Ogólnie wiele osób chwali się małymi wygranymi, i różnymi pierdółkami.

I tutaj powinien być właśnie ten moment, kiedy ja zaczynam opisywać tą WSPANIAŁĄ, NAJLEPSZĄ i NAJBARDZIEJ TRENDY TECHNIKĘ, a Wy wychwalacie mnie pod niebiosa i zaczyna się wielki bum na...?
Bum na NAP, czyli NightAudioPrograming.

NAP w skrócie, jest to nagrywanie afirmacji i odtwarzanie ich w czasie snu.
Wiem, takich technik jest setki,a wszyscy i tak będą je nazywać afirmacjami.
NAPy wyróżniają się tym, że afirmacje nagrywa się samemu w określowny sposób i odtwarza je przez 10 dni i 5 dni przerwy.
Szczerze to sam za mało jeszcze wiem na ten temat i nie chcę pisać o czymś czego nie przetestowałem na samym sobie.

Więc odstawmy na NAPy i zastanówmy się dlaczego tak na prawdę afirmacje nie działają. Nie możemy w mnie uwierzyć, nie ważne jak dużo emocji w nie włożysz, ile ich nie napiszesz/wyrecytujesz/wyspiewasz i tak nie pomagają. Wiadomo, będą tacy którym pomogą i jest to mniejszość.
I tutaj chcę wam przedstawić koncept "DOORMAN" czyli "PORTIER", który opisuje Pan Merlin w swoim wstępie do NAPów

Część 2 Dlaczego nie przyciągamy tego czego pożądamy

Autor wspomina o Sekrecie i o słowach Łysego Majka, który mówi „ MYŚLI STAJĄ SIĘ RZECZAMI”
Obrazek
Pisze:
Więc każdy był szczęśliwy i zaczeło się „MYŚLENIE”. Każdy MYŚLAŁ, MYŚLAŁ i MYŚLAŁ o wszystkim czego chciał ale jakoś mijały tygodnie, miesiące, lata, a Myśli dalej były tylko Myślami

No właśnie i jak to się stało, że nikt nic nie przyciągnał, a ludzie którzy widzeli SEKRET po kilku latach wiary w MYŚLENIE, tak bardzie znienawidzili PP.
Według autora, brakującym elementem jest „Wiara/Przekonanie”
Cytując Dr. Josepha Murphy i jego książkę „Potęga podświadomości” (wiem, że czytałem. Ale nie pamiętam o czym to było :) )
„W cokolwiek Świadomy umysł Uwierzy, Podświadomy zaakceptuje i będzie do tego dążył”

Więc co to znaczy?
Znaczy to tyle, że nie chodzi o to o czym MYŚLIMY i że będzie to oddziałowywać na naszą podświadomość w przyciąganiu co chcemy, a raczej chodzi o nasza „WIARĘ”.

WIARA: myśl o której myślisz jako PRAWDA lub MOŻLIWE dla ciebie do zrobienia/osiągnięcia.

Wiara mówi o tym, że będziesz miał każdą najbardziej szaloną rzecz o której tylko możesz pomyśleć, jeśli będziesz w nią wierzył, że to jest możliwe.

Przykład:
samotna matka z 2 dzieci pracując na 3 zmiany, ledwo wiąże koniec z koncem do końca miesiąca (masło maślane)
Jak myślisz ? Jak bardzo możliwe są dla niej do spełnienia jej mażenie o podróży gdzieś tam gdzieś tam, tam bardzo daleko?

Wiadomo, że zależy to od osoby, ale większość ludzi w tej sytuacji, widzi swoje marzenia niemożliwe do uwierzenia, więc odrzucają myśl o tym od razu z powodu braku wiary. Jak każdy z nas.
Nie wierzymy w to, bo myślimy o tych rzeczach jako „za dobre” dla nas i nigdy nie pozwalamy im aby nasza podświadomość w nie uwierzyła chodźby na chwilę.
Taki Portier, który wybiera za nas kto może, a kto nie może wejść do naszego umysłu
CZĘŚĆ 3: Wprowadzenie do NAPS: Rozwiązanie dla „niedowiarków”

1.jpg

„Line of Belifs” (aka Portier)- jest to linia która oddziela myśli które mamy w naszej świadomość (conscious mind) od przekonań które znajduja się w naszej w podświadomości.
Linia ta działa jak filtr, który wpuszcza do naszej świadomości tylko te myśli w które wierzymy jako prawdziwe dla nas.

Obrazek
Wróg naszych Manifestacji Numero UNO

I tutaj wchodzi system NAP's
Night Audio Programs – są to krótkie afirmacje (około 10 słów ) nagrywane i odsłuchiwane przez noc, które omijają naszego Portiera, ponieważ jest noc a on musi być wypoczęty aby od razu z samego rana pilnować ty cholernych drzwi.

Zamiast wypisywać i próbować wmówić to naszemu Portierowi, że zarabiamy 100000000$ miesięcznie spróbujmy wkraść się w nocy

2.jpg

Mózg operuje na 4 prędkościach. Dwóch kiedy zarówno my jak i nasz Portier nie śpimy (alpha i beta) i dwóch kiedy razem sobie śpimy (theta i delta)

Tyle na aktualną chwilę. Wiem, że niektórzy pomyślą sobie
no dobra, więc w takim razie wezmę sobie włączę jakieś tam afirmacje na jutube, zapętle je i pójde lulu

W NAPsach jest ważne, abyś to Właśnie TY napisał i nagrał swoje afirmacje, a później zapętlił je i właczył idąc lulu.
Ludzie eksprymentujący z NAPsami obecnie robią to w trybie 10 dni odtwarzania i 5 dni "Letting go" i następny cykl.
Co do samych afirmacji wspominają o tym, że muszą być napisane w określony sposób inaczej można coś spiepszyć i czuć się "dziwnie" przez kilka dni :)

Sam na pewno zainteresuje się tym tematem, bo według mnie wygląda obiecująco i nigdy czegoś takiego nie próbowałem.
W najbliższym czasie postaram się napisać coś więcej jak tylko sam zobaczę "z czym to się je", a zainteresowanych odsyłam na http://www.merlinworld.com/forum/viewforum.php?f=6

PS
NAPsiarze stoją murem za "zmianą rzeczywistości" w której się znajdujemy. Tzn dopasowujemy się do rzeczywistości w której chcemy żyć, ale o tym innym razem :)

Część 2
Z góry przepraszam za wszelkie literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne.

Merlin Sobota Styczeń 13, 2018 6:01 pm http://www.merlinworld.com
Zacząłem swoje doświadczenia z PP w 1991 i nawet po 27 latach nie rozgryzłem całkowicie wszystkiego czego chciałem, ale uważam że jestem blisko. Może już całkowicie to wszystko rozgryzłem, ale nie jestem tego pewny. Okaże się za miesiąc może dwa.
Nawet jeśli pracowałem nad tym 27 lat, nie były to super intensywne lata pełne eksprymentów, bo po prostu w 1991 nie było internetu, plików mp3, iphonów, CD ledwo wchodziły do sprzedaży, a nagrywanie na nich nie było wtedy możliwe. Nie było wtedy takich możliwości, aby dyskutować jak teraz z ludźmi gotowymi przetestować techniki PP i sprawdzić co działa najlepiej.
Musiałem kupić wiele ksiażek, audiobooków, CD i kursów VHS/DVD związanych z PP, aby w końcu zrozumieć podstawy jak działa PP, a dokładniej jak działa Podświadomość i właśnie o tym będzie ten post

JAK działa PP (skrócona wersja)
Cytując Bashara, PP jest o

"YOU GET BACK WHAT YOU PUT OUT"
„Dostajesz to co „produkujesz/wytwarzasz”

Aby przyciągnąć swój cel (to czego pragniesz), musisz CIĄGLE wibrować na poziomie wibracji tej właśnie rzeczy. Aby to zrobić są na to 3 sposoby.
1 - Używając swojej Świadomości poprzez „pozytywne myślenie” 24/7. Powodzenia (Merlin)
2 – Używając swojej Podświadomości poprzez NAPs, aby przeprogramować swoje przekonania
3 – Używając swojej Wyższej Świadomości, ale nie będę teraz mówił o tych trudnych rzeczach

Zanim będę mówić o Świadomości i Podświadomości najpierw chciałbym poruszyć temat „wibracji”.
Aby opisać „wibracje" użyje analogi radia.

Powiedzmy że jesteś starym snobem, który uwielbia muzykę klasyczną i wszystkiego czego słuchasz to Mozart, Beethoven i innych podobnych utworów granych tylko na częstotliwości 107.6 FM, ale masz problem. Twoje radio z niewiadomego powodu zawsze resetuje się i nastawia się na 90FM, a z racji tego że jesteś starym prykiem nie masz pojęcia że istnieją takie radia jak w dzisiejszych czasach, więc musisz nastawić częstotliwość z 90FM aż do 107.6 FM, aby wrócić do słuchania Mozarta.
Możesz nastawić upragnioną częstotliwości radiową, obracając pokrętłem strojenia, które jest odpowiednikiem używania Świadomość, kontrolując swoje wibracje, ale znowu, jak tylko wyłączysz radio lub odejdziesz na kilka godzin, radio wróci do 90 FM. To niechciane resetowanie częstotliwości przez radio jest równoznaczne z tym, co robi mam nasza Podświadomość, przejmując kontrolę nad naszymi wibracjami, kiedy nasza Świadomość jest zajęta i zabiera nas tam, gdzie NIE chcemy.
Dzieje się tak dlatego, że myślisz, że twoja Świadomość kontroluje twoje wibracje, ale tak nie jest. Twoja Świadomość robi to TYLKO podczas 5% twojego czasu, kiedy poświęcasz czas na skupienie się na swoich wibracjach i myślisz "pozytywne myśli” ale z chwilą, gdy dzwoni telefon lub ktoś puka do drzwi, twoja Świadomość przestaje koncentrować się na Twoich pożądanych wibracjach i zgadnij, kto przejmuje kontrolę nad twoją wibracją ???? Zgadza się .... Twoja Podświadomość.

Więcej o tym w wykładzie Dr Bruce Lipton
https://youtu.be/kGi8KFraN-U (wykład eng)

Więc teraz wiesz, że to Twoja Podświadomość jest odpowiedzialna za Twoje wibracje i dlatego odpowiada za rzeczywistość, którą widzisz i co przyciągasz lub nie w swoim życiu.

"YOU GET BACK WHAT YOU PUT OUT"
„Dostajesz to co „produkujesz/wytwarzasz”

Zapamiętaj powyższy cytat, jeśli kiedykolwiek zastanawiasz się, co zostało zapisane w twojej Podświadomości i jakie wibracje Twoja Podświadomości "PUTS OUT"( produkujesz/wytwarzasz ), po prostu spójrz na to, co "WRACA" w rzeczywistość 3D. Jeśli nie jest ładna, dostaniesz wskazówkę, że twoja Podświadomość ma jakieś paskudne rzeczy, które trzeba wyczyścić.

Ponad to, podobnie jak stary facet, któremu zresetowało się radio do 90 FM, nie wiedząc o tym, będziesz mieć podobne problemy ze swoja Podświadomością, ponieważ tam gdzie chcesz iść ze swoją Świadomością wcale nie będzie to tam , gdzie Twoja Podświadomość cię zabierze.

Wracamy tutaj z powrotem do dr Liptona i tego, co powiedział o Podświadomości. Powiedział, że Podświadomość jest jak magnetofon i odtwarza w kółko to, co wszczepiłeś (Świadomie lub Nieświadomie) w nią i jeśli nie lubisz życia, które twoja Podświadomość przyciąga, wtedy musisz zmienić nagranie ( Przekonania), aby twoja Podświadomość mogła WRESZCIE przenieść cię do tej wibracji, którą twoja Świadomość chce iść.

W ten sposób, kiedy przestaniesz koncentrować się na celu i jej wibracji, aby przyciągnąć to co chcesz, bo dzowni telefon, twoja Podświadomość przejmie wtedy kontrolę, ale nadal będzie wibrował z tą samą wibracją 24/7 i to właśnie sprawia, że przyciągasz to co chesz, faktem jest to że STAŁE wibrujesz w tej konkretnej wibracji.

GŁÓWNY POWÓD NIEPOWODZEŃ Z PP

Teraz pewnie myślisz że przeprogramowanie przekonań Podświadomości jest proste, tak
? Prostota, spacer po parku, prawda? NO NIE BARDZO

Istnieje wiele przeszkód, które powstrzymują cię od nie tylko przeprogramowania przekonań Podświadomości, ale także przeszkód w dotarciu do Podświadomości na pierwszym miejscu

Przekonania znajdują się w Twojej Podświadomości a dostęp do niej nie jest łatwy. Musisz zostać uśpiony przez hipnozę aby uśpić swoją Świadomość albo pójść spać, twoja świadomość śpi. A nawet wtedy, gdy zbliżysz się do swojej Podświadomośś, zabawa dopiero zaczyna się....

Wiec jak mam zmienić swoje przekonania ? Pamiętaj, że śpiąc nie masz czasu na myślenie o szczęśliwych rzeczach lub odczuwanie silnych emocji, jak wtedy, gdy osiągasz swój cel. Możesz mieć hipnotyzera lub nagraną wiadomość dźwiękową (NAP), ale co mówić, aby wszczepić dobre wierzenia i usunąć złe wierzenia?

Tak więc tutaj, ponownie wracamy do cytowania "YOU GET BACK WHAT YOU PUT OUT ", ponieważ aby osiągnąć swój cel, twoja Podświadomość musi wysłać światu dokładną WIBRACJĘ, w której osiągasz swój cel.

Na przykład, jeśli chcesz pieniędzy, nie możesz powiedzieć swojej Podświadomości "Teraz jestem bogaty", ponieważ twoja Podświadomość nie rozumie, co to oznacza. NIE JEST DOKŁADNIE OKREŚONE. Co jest bogate? Czy 100 000 $ sprawi, że będziesz bogaty? a może 3 miliony? czy 73 miliony, a może grosz mniej? domyśl się i jeśli nie jesteś precyzyjny, Twoja Podświadomość straci dużo czasu próbując "odgadnąć" dokładną wibrację, która uczyni cię bogatym.

Aby to zrozumieć, musisz wiedzieć, że Podświadomość rozumie język EMOCJI i właśnie TO określi dokładną wibrację, do której chcesz się udać. Wszyscy wiemy, że Twoje emocje nie będą takie same, jeśli dam ci 1 $, 100 $, a nawet 500 000 $, a różnica emocji jest tym, co Podświadomość zna jako "WIBRACJĘ".

Więc jeśli wyślesz swojej Podświadomości za pomocą NAP-a, zapętlona wiadomość zawierająca DOKŁADNĄ emocje, w których manifestujesz 500 000 $, Twoja Podświadomość pomoże osiągnać ci ten cel w ciągu 10 dni, lub później. Twoja Podświadomość będzie nagrywała i odtwarzała wibracje przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a ty przerzucisz się na rzeczywistość, która pasuje do tej wibracji, a tym samym sprawisz, że dostaniesz 500 000 $.

ROZWIĄZANIE GŁÓWNEGO POWODU NIEPOWODZEŃ z PP

Jeśli nie przyciągniesz swoich500 000 $ i chcesz poznać sprawcę, spójrz w lustro i będziesz wiedział czyja to winna. To prawda, to tylko TWOJA WINA jeśli nie dostaniejesz tego, czego chcesz, ponieważ nie udało ci się przekazać swojej Podświadomości DOKŁADNEJ WIBRACJI, uczucia otrzymania 500 000 $, i dlatego Twoja Podświadomość przyciągnie 10$, lub mniej.

Więc jak przekazać naszej Podświadomości "dokładną wibracje" tak, że "produkując" właśnie tę wibrację 24/7 i "otrzymamy" rzeczywistość w której dostajemy to co chcemy ?

Pytanie za Milion $ :)

Prawda jest taka, że nikt nie wie na pewno, inaczej wszyscy byliby bogaci. Niezależnie od tego, czy używasz afirmacji, wizualizacji, medytacji, NAP, czy jakiejkolwiek innej techniki, wszystkie te metody zawiodą, jeśli nie przekonasz swojej Podświadomości aby wibrowała 24/7 w pożądanej wibracji.

Po tych wszystkich latach badań, wszystko co mogę powiedzieć jest to, że NAP działa dobrze na wszczepieniu nowych przekonań do naszej Podświadomości i kiedy już to się „stanie”, nasza Podświadomość zawsze będzie starała się doprowadzić nas do dokładnej wibracji, w której przyciągamy to co chcemy , ale jeśli NAP nie jest wystarczająco precyzyjny, nasza Podświadomość będzie dążyć do określonej wibrację, co może to zająć trochę czasu.

Najlepszą wskazówką, którą mogę ci dać to nie próbować przyciągać CZEGOŚ WIELKIEGO, ponieważ różnica wibracji jest zbyt duża między miejscem, w którym teraz jesteś a miejscem, do którego chcesz się udać. Zacznij od mniejszego celu (np. 500 $), a następnie wykorzystaj te wibracje, wykonując NAP na 5000 $, kiedy już przyciąniesz 500 $

Inną opcją jest ponowne nagranie NAP i spróbowanie wymyślić inną historię, w której przyciągasz to co pragniesz. Mam nadzieję, że i tym razem twoja Podświadomość "załapie" i dokładnie pozna wibracje, które chcesz wibrować 24/7.

Uważam, że metoda "małymi krokami" jest zdecydowanie najlepszym sposobem, aby dostać się tam, gdzie chcesz iść, ponieważ nie tylko luka wibracyjna od 0 do 500 USD jest bardzo mała, ale kiedy przyciągasz to 500 $, wtedy czujesz się szczęśliwy i wiesz że to działa. Twoja wibracja rośnie, a Twoja Podświadomość łapie coraz łatwiej i łatwiej że jest na właściwej drodze. A więcej zer jest tym, co wzmacnia Twoje ogólne wibracje :)

Oto co dowiedziałem się po wszystkich tych lat badań nad PP.
- Rzeczywistość, w której nie masz tego czego pragniesz , NIE jest tą samą rzeczywistością, w której osiągasz swój cel
- Różnica między tymi dwiema rzeczywistościami jest wibracyjna
- Wibracja, w której jesteś, pochodzi z twoich Przekonań
- Twoje przekonania są przechowywane w Twojej Podświadomości
- Twój Podświadomość jest chroniona przez niewidzialnego Portiera (zwanego Krytycznym Czynnikiem w Hipnoterapii)
- Aby ominąć swojego Portiera musisz usunąć Świadomość przez zahipnotyzowanie lub spanie
- Gdy uzyskasz dostęp do Podświadomości, powiedz to, co chcesz osiągnać, pokazując, jak byś się czuł, gdybyś już to osiągnął
- Im bliżej jesteś uczucia osiągnięcia swojego celu, tym bliżej będziesz dokładnej wibracji, której potrzebujesz, aby Twoja Podświadomość przyciągał Twój cel.
Jeśli nie przyciągniesz swojego celu w ciągu pierwszych 10 dni, to dlatego, że NIE JESTES WYSTARCZAJACO DOKŁADNY, a Twoja Podświadomość będzie potrzebował albo bardziej precyzyjnych emocji albo więcej czasu, aby załapać, gdzie chcesz iść.
Obniżenie swojego dużego celu na wiele mniejszych elementów ułatwia Podświadomości przyciąganie ich i wspinanie się po drabinie wibracji.

NAGRYWANIE NAPa ABY OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL

Wiec jak powinien brzmieć NAP aby przyciągnąć swój cel każdego początkującego który to czyta ?
Weźmy przykład próby przyciągnięcia niebieskiego kabrioletu, którym możesz pojechać razem ze swoimi znajomymi do Las Vegas

Najlepszym typem NAP który odkryliśmy do dzisiaj jest NAP znany jako „Flip+MED” NAP używany w formacie 10-10.
Co to w ogóle znaczy ?

Flip oznacza „oczyszczający NAP” ze słowami które mówią twojej Podświadomości aby wymazała/usuneła Twoje stare/złe przekonania (ograniczające przekonania), które mogą blokować ciebie przed osiągnięciem swojego celu na pierwszym miejscu.

„Flip” powinna brzmieć:
„Twoja podświadomość właśnie bezpiecznie usuneła wszystkie zwykłe, podstawowe, ukryte, odziedziczone, prenatalne, wchłonięte, zagnieżdżone, traumatyczne i wszelkie inne typy przekonań, znane i nieznane Twojej Świadomości wraz z wątpliwościami i uczuciami wątpliwości, niegodności, które powstrzymują cię przed otrzymaniem twojego pięknego, niebieskiego, kabrioletu.

Część „MED” oznacza „Manifestation Event Description”(Opis Wydarzenia Osiągnięcia Celu”)
Część MED jest to historia, której używasz kiedy nagrywasz swojego NAPa, aby przekazać swojej Podświadomości konkretną emocje którą będziesz odczuwał kiedy będziesz miał to co chcesz.

Część MED brzmi mniej więcej tak:
„Teraz Twoja Podświadomość zamienia ograniczające ciebie przekonania z najbardziej pozytywnymi przekonaniami aby przyciągnąć te wydarzenie...”
Właśnie dostałeś nowy, niebieski kabrioletu
Jesteś bardzo szczęśliwy
Jesteś razem z przyjaciółmi
Jedziecie w stronę Vegas
Podłączasz swojego iPod i odpalasz swój ulubiony kawałek
Nowy samochód prowadzi się jak marzenie
Czujesz gorące promienie słońca na swojej skórze
itp.

W ten właśnie sposób, kiedy nagrywasz NAPa będziesz przekazywał swojej Podświadomości aby wymazała/pozbyła się/usuneła ograniczające ciebie przekonania,a które pozytywne przekonania przyswoić abyś wibrował w określonej wibracji gdzie ta właśnie sytuacja lub historia jakie uzyłeś w swoim NAP objawi się.

Jeśli wszystko zrobisz dobrze, NAP spowoduje że osiągniesz swój cel w przeciągu 10 dni lub dłużej. Jeśli poniesiesz klęskę, to po prostu popełniłeś jakiś błąd podczas przekazywania swojej Podświadomości dokładnej emocji w w chwili osiągnięcia swojego celu, a wtedy musisz podążać „formatem 10-10”, czyli słuchaniu NAPa przez 10 dni, a przez następne 10 dni zrobienie sobie przerwy.
Te 10 dni przerwy (Przyzwolenia) pozwolą Twojej Podświadomości dojść do odpowiedniej wibracji z Twojego NAPa. Po tych 10 dniach odtwarzaj NAPa ponownie przez kolejne 10 dni, później kolejne 10 dni przerwy i tak dalej.

Musisz wystrzegać się ponad wszystko przerywaniu tego procesu po 1 lub 2 rundzie NAPa.
Możesz mieć dużo szczęścia, albo możesz potrzebować kilku mięsicy, aby osiągnąć swój cel, więc nie przestawaj i wróć do NAPa po tych 10 dniach przerwy

ZAWSZE TRZYMAJ SIĘ JEDNEJ RZECZY. Nie próbuj pieniędzy przez 1-2 miesiące, a później będziesz próbować Ex przez kolejne 2 miesiące i wtedy znowu przerzucisz się Tesle M3. Wtedy nic nie osiągniesz, żadnego z tych celów. Musisz skupić się na jednej rzeczy i trzymać się odtwarzania swojego NAPa aż do końca, albo możesz sobie zapomnieć o tym co chcesz.

Rób format 10-10 przez cały czas, a zobaczysz ze po miesiącu lub 2 rzeczy wszystko zacznie się układać. Dzieje się tak ponieważ odtwarzając swojego NAP, Twoja Podświadomość będzie wiedziała że nie przestaniesz aż nie dostaniesz to czego chcesz, więc Twoja Podświadomość będzie ciągle zmieniała wibracje abyś przyciągnął to czego chcesz, nawet jeśli zajmie ci to 6 miesięcy czy więcej. Lepiej późno niż wcale

Teraz coś od siebie odnośnie cz2
Nagrywanie NAPa zarówno w pierwszej jak i drugiej osobie jest OK.
Z tego co wyczytałem nagrywanie NAPa musi wręcz ociekać emocjami, tak jak przy dobrej wizualizacji.
W niedalekiej przyszłości ma wyjść nowe wydanie książki Merlina, która na pewno będzie dokładniejsza niż pierwsze wydanie na podstawie której został napisany pierwszy post.
O tych słynny wibracjach viewtopic.php?f=3&t=668
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 12
Anka12, California, Dwukryształkowa, Ignited, Karla, Pozytywna, rain, Renata, Scarlett, SnowWhite, TheMe, Zorja
mrO

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP 2018

Postprzez Renata » 10 maja 2017, o 21:20

Czasem nam się wydaje, że w coś bardzo wierzymy i jesteśmy pewni wyniku, a tu niespodzianka! To właśnie dobitnie pokazuje wyższość podświadomości nad świadomością. Można wierzyć, być czegoś pewnym na 100 procent, ale jeśli nie wychodzi, to znaczy że podświadomość nie dała się przekonać. Figlarna dama, trzymająca się sztywno swoich zasad :D
Zeland o tym pisał w Transerfingu, o zgodności duszy i umysłu. Kiedy te dwa mówią jednym językiem, manifestacja staje się natychmiastowa.
A'propos afirmacji: trzeba podejść do nich z rozsądkiem i nie tworzyć zbyt dużej przepaści między marzeniem a stanem faktycznym. Kropla drąży skałę, więc jest nadzieja, że jeśli będziemy upierdliwi i stanowczy, podświadomość w końcu podda się i zaakceptuje naszą sugestię :kwiatek
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Scarlett » 10 maja 2017, o 21:49

O kurczę, pisałam o tym :D
Stosowałam to :) Działa, faktycznie działa :) Ale nie wiedziałam, że to nazywa się NAP :D Super opisane z tym portierem.
Moje posty: viewtopic.php?f=21&t=380

Właściwie to jak czytam, to to wszystko było już powiedziane na forum i to wiele razy, tylko często nienazwane fachowymi nazwami. W sumie już chyba nic więcej w tym temacie nie da się "wymyślić".

PS Renata, dlatego dwupunkt jest właśnie tak potężnym narzędziem. Bo pracuje się na świadomości i to po prostu działa, bez zbędnego babrania się w techniki i programowania. Chyba za to najbardziej kocham to narzędzie.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Dwukryształkowa
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez Dwukryształkowa » 10 maja 2017, o 21:58

Może to nie temat o 2p, ale ja bym dodała, że oprócz pracy ze świadomością to Pole jest tą naszą nadświadomością czyli najgenialszymi rozwiązaniami w nas, których konkretnymi afirmacjami nawet nie wymyślimy bardzo często;)
Coś o mnie:) Do pozbywania się programów i ograniczeń podchodzę technicznie. Czuję zaufanie do siebie i Stwórcy co do realizacji moich celów i najwyższego dobra. Pozwalam na zaistnienie pozytywnym uczuciom we mnie, które sprzyjają moim materializacjom

Za ten post autor Dwukryształkowa otrzymał podziękowanie od
Scarlett
Dwukryształkowa

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez qetsiyah » 11 maja 2017, o 17:53

bardzo ładnie wytłumaczone dlaczego to właśnie przekonania/programy przyciągają :) http://prosperita.edu.pl/prosperita35.htm

Za ten post autor qetsiyah otrzymał podziękowania - 3
mrO, Renata, Wenus21
qetsiyah

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Postprzez mrO » 11 maja 2017, o 18:24

qetsiyah napisał(a):bardzo ładnie wytłumaczone dlaczego to właśnie przekonania/programy przyciągają :) http://prosperita.edu.pl/prosperita35.htm

Niezły tekst :)
To nie myśli tworzą nasze życie, lecz nasze przekonania.

Wiadomo, że wiara w PP łatwo przychodzi ludziom, którzy mieli z nim styczność. Daje to im coraz większą wiarę, co zamienia się w ich przekonania.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Postprzez TheMe » 11 maja 2017, o 22:57

Świetny post! Genialne porównanie ;) stosowałam nagrywanie afirmacji własnym głosem i fajnie działały jednak w czasie snu nie...ciekawe.
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez ara » 18 lip 2017, o 11:27

Nagralam sobie godzinne nagranie, wlasnym glosem, dwie formulki z "potegi podswiadomosci" o "partnerze "-przyciagniecie milosci i zasypiajac slucham (po godzinie nagranie sie wylacza). I teraz minelo okolo 10 dni, czuje sie dziwnie. Pierwsze dni bylam smutna, teraz jest fajnie, ale fizycznie dziwnie sie czuje, jakby serce mocniej mi bije, takie jakby dusznosci, nie wiem czy to ma zwiazek.
Nie znam angielskiego wiec z tej angielskiej strony nie moge sie zastosowac do nagrania.
ara

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Carrie_Bradshaw » 18 lip 2017, o 12:02

ara napisał(a):Nagralam sobie godzinne nagranie, wlasnym glosem, dwie formulki z "potegi podswiadomosci" o "partnerze "-przyciagniecie milosci i zasypiajac slucham (po godzinie nagranie sie wylacza). I teraz minelo okolo 10 dni, czuje sie dziwnie. Pierwsze dni bylam smutna, teraz jest fajnie, ale fizycznie dziwnie sie czuje, jakby serce mocniej mi bije, takie jakby dusznosci, nie wiem czy to ma zwiazek.
Nie znam angielskiego wiec z tej angielskiej strony nie moge sie zastosowac do nagrania.

Mogę wiedzieć czym nagrałaś swoje afirmacje? :D
Carrie_Bradshaw

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez ara » 18 lip 2017, o 12:33

na komórkę :-) niestety tylko 1 godzinę
ara

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień