Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

Postprzez okrutny » 28 sty 2018, o 22:52

Przeglądając forum merlinowców zauważyłem, że sporo było przypadków programowania na zdrowie. Na powrót ex'a było chyba tylko jedno :D
Merlinowcy skupiają się na metodzie małych kroków. Ciekawe jest również to, że skupiają się na przyspieszeniu manifestacji poprzez dokładne zaplanowanie w jaki sposób coś otrzymają np otrzymanie konkretnej kwoty pieniędzy z konkretnej loterii - tak zrozumiałem z lektury ich ebooka.
okrutny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Scarlett » 28 sty 2018, o 22:57

Ale mają zaplanowane tylko to, że z tej konkretnej loterii czy np. w jaki sposób dowiadują się o wygranej z tej loterii?

nie chcę kogoś urazić czy coś, ale wg. mnie przyciąganie exów to jeszcze siedzenie w powijakach w kwestii PP :wstydnis Oczywiście to tylko moje zdanie :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mrO
Scarlett

Podziękował : 467 razy
Otrzymał podziękowań: 1708 razy

Postprzez mrO » 4 lut 2018, o 17:32

Nie wiem jak reszcie, ale mi mineło już 10 dni aktywnego słuchania, od dzisiaj zaczynam 10 dniową przerwę.
Nagranie jest związane z koncentracją, skupieniem się i zrozumienia pewnym problemów, aby pchnąć to co chodzi mi po głowie od dłuższego. Czyli ogólnie rzeczy związane z pracą.
Efekty były widoczne już po 3-4 dniu, było to łatwiejsze przekierowywanie uwagi na rzeczy, które potrzebowały mojej uwagi. Ogólna świadomość że to jest dobre, to musisz teraz zrobić. Poza samą świadomością co jest dobre co jest złe, świadomość chwili również się wyostrzyła. Byłem tego świadomy już wcześniej, ale teraz wygląda to trochę inaczej. Widać to podczas rozmów z innymi, czy właśnie teraz kiedy to piszę. Strasznie zabawne uczucie :)
Największą zmianą i to całkowicie niespodziewaną własnie teraz od tych 10 dni słuchania nagrań jest to że przestałem jeść mięso. Po prostu straciło smak niezależnie od tego czy pójdę coś zjeść "na miasto", sam coś zrobię, czy zjem u kogoś. Jest to dla mnie dość "problematyczne", bo zawsze byłem wielkim zwolennikiem mięsa jak i diety keto :lol:
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 289 razy

Postprzez Scarlett » 4 lut 2018, o 17:38

Ja z kolei zaczęłam... pić wodę. Nigdy nie lubiłam samej wody. Przez całe życie! Albo herbatki albo smakowa czy jakieś soki. Zero czystej wody. a teraz? Lekki szok, kiedy nie nadążam z kupowaniem zgrzewek.
Choć pierwsze dni NAP znosiłam wyjątkowo ciężko. Nawet Merlin mnie pocieszał :lol:
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez olkki2 » 4 lut 2018, o 22:24

Ciekawe. Gdy przyszłam na to forum, po kilku dniach nagrałam kilka afirmacji i zapętliłam je, słuchałam ich całą noc. Nie wiedziałam wcześniej, ze coś takiego istnieje. Odsłuchałam ich tylko raz, ale jak widać, muszę do nich koniecznie wrócić! :hopsa
olkki2

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 4 lut 2018, o 22:36

NAP to nie do końca zwykłe afirmacje. To jednocześnie usuwanie przekonań blokujących (część FLIP) i następnie przyciąganie jakiegoś tam zamierzonego przez nas efektu (część MED). Słucha się trochę inaczej niż tradycyjnego programowania, bo w ciągłości 10-10, a nie 21 dni. Często zdarza nam się coś przyciągnąć i jest to super osiągnięcie, ale czasem to tracimy, jesteśmy w szoku, że "Jakim cudem?!" skoro było idealną materializację itp. A to dlatego, że uaktywniło się jakieś przekonanie, który zniszczyło tę materializację, nawet już po fakcie, kiedy była z nami. NAP to przyciąganie i jednoczesne usuwanie przekonania, które może tę materializację blokować lub spowodować jej stratę w przyszłości. Pomysł wydaje się bardzo sensowny. Ciekawa jestem tego sposobu na programowanie i sama go obecnie testuję ;)
Wydaje mi się, ze niechęć mrO do mięsa czy moje przekonanie do wody jest idealnym skokiem w inną rzeczywistość. Niby wszystko jest tak samo, a jednak coś się zmieniło.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Merlin » 5 lut 2018, o 02:31

If you desire something but you don't attract it then there can only be ONE REASON why and that is that you have Limiting Beliefs (LBs) in your Subconscious Mind (SM) that are stopping you from manifesting that goal.

Reading affirmations or doing meditation or any other Law of Attraction (LOA) technique and only telling your SM what you want to manifest is a big mistake because these techniques ONLY add Positive Beliefs (PBs) that are used to attract your goal but DO NOT remove the LBs in your SM that are still pushing your goal away.

Think of Limiting Beliefs (LBs) as magnets that push away your goal and think of Positive Beliefs (PBs) as magnets that attracting your goal. You need to remove the LBs and need to add the PBs in your SM and that is why a NAP has 2 parts (Flip and MED).

The Flip part removes LBs and the MED part adds the PBs.

If you have any questions just ask and I will reply here..

Thanks

Merlin

Za ten post autor Merlin otrzymał podziękowania - 7
Anka12, Born1975, Karla, osa, Scarlett, TheMe, Zorja
Merlin

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez cabochard » 5 lut 2018, o 18:52

mrO napisał(a):3 – Używając swojej Wyższej Świadomości, ale nie będę teraz mówił o tych trudnych rzeczach

A tu to o co chodzi? Bo mnie ciekawi
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez mrO » 5 lut 2018, o 19:09

cabochard napisał(a):
mrO napisał(a):3 – Używając swojej Wyższej Świadomości, ale nie będę teraz mówił o tych trudnych rzeczach

A tu to o co chodzi? Bo mnie ciekawi

Coś tam było o tym ale było to opisywane na zasadzie " Coś tam o tym wiem, nad czymś tam pracuje, ale to jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić" Ale to było wtedy, jednak coś mogło się z tym ruszyć. Tylko nie wiem czy to dotyczy właśnie rozwikłania tego "problemu" "Wyższej Świadomości" czy po prostu efektu NAPów, których używał Merlin. Chodzi o to że z tego co kojarzę Merlin używał NAPów do wygrania w ruletkę no i wczoraj wygrał dwa razy pod rząd.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 289 razy

Postprzez Zorja » 5 lut 2018, o 21:20

Hmmm... ja zrozumiałam z tymi Wyższymi Świadomościami, że to chodzi np. o metody kwantowe.
1 - praca ze swiadomością (czyli osiąganie efektów przez czynne, świadome działanie, bez "wsparcia" - dużu szarpania, jak wiemy:P)
2- praca z podświadomością (czyli osiąganie efektów przez zmianę przekonań, jest z tym trochę pracy, ale mamy pewną "kontrolę", możemy programować bardziej konkretnie, natomiast - możemy osiągnąć/przyciągnąć coś co niezbyt nam służy i nieprzyjemne sytuacje)
3 - praca z nadświadomością (czyli osiąganie efektów przez pełne zaufanie do Wszechświata/Boga/Siły Wyzszej, gdzie kontrola jest mniejsza, ale mamy pewność, że efekt będzie dla nas dobry (choć może być zaskakujący)
Oczywiście, to takie moje autorskie rozumienie, jak rozumiem, Merlin pracuje nad "klasycznym" LoA??
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowanie od
cabochard
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień