Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

Postprzez Scarlett » 25 lut 2018, o 18:32

Jak ktoś chce wiedzieć co mam na myśli to zapraszam na PW.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 444 razy
Otrzymał podziękowań: 1564 razy

Re: Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

Postprzez Merlin » 25 lut 2018, o 21:45

Congratulations to everyone and these "bad symptoms" you have because those are associated with the cleaning of Limiting Beliefs (LBs) that are stopping you from manifesting what you want.

If the symptoms get too strong then you should add the NSL which is the "No Symptoms Line" which goes like this...

"To avoid any physical and psychological symptoms, you now add and remove safely all the beliefs associated with this goal"

Teri Mahaney, a profesionnal hypnotherapist also noticed these symptoms during the cleaning of LBs but one this is cleaned, they get better.

You can stop the NAP and you will see that the symptoms go away then restart the NAP and you will that the symptoms come back.

So now you wil have to make a decision. Do I stop the NAP and not have symptoms but keep having those LBs in my Subconscious Mind that repel away my goal or do I continue the NAP and the cleaning of LBs, endure the symptoms but know that I am cleaning myself of these LBs and getting closer to my goal.

= = = = = = = = = = = =

Gratulacje dla wszystkich i te "złe symptomy", które masz, ponieważ są one związane ze sprzątaniem Limitujących Wyznań (LB), które powstrzymują cię przed manifestowaniem tego, czego chcesz.

Jeśli objawy są zbyt silne, należy dodać NSL, który jest "linią bez objawów", która wygląda tak ...

"Aby uniknąć jakichkolwiek objawów fizycznych i psychicznych, teraz dodajesz i usuwasz bezpiecznie wszystkie wierzenia związane z tym celem"

Teri Mahaney, zawodowy hipnoterapeuta również zauważył te objawy podczas czyszczenia LB, ale jedno to jest oczyszczone, stają się lepsze.

Możesz zatrzymać NAP i zobaczysz, że symptomy znikną, a następnie zrestartuj NAP i powrócisz do symptomów.

Teraz musisz podjąć decyzję. Czy zatrzymuję NAP i nie mam symptomów, ale utrzymuję te LB w mojej Podświadomości, które odtrącają mój cel lub czy kontynuuję NAP i czyszczenie LB, znoszę objawy, ale wiem, że oczyszczam się z tych LB i otrzymuję bliżej mojego celu.
Merlin

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień