Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP2018

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Dlaczego nie przyciągamy tego czego pragniemy. O NAP 2018

Postprzez Zorja » 3 sty 2018, o 13:44

Miałam takie myślenie, ze po co mi była cala ta wiedza, przez jeden mały moment kryzysu, gdy po prostu wydawało mi się, ze mnie to przerasta. Ale mimo to ustaliłam sobie pewną łatwą rutynę pracy nad sobą (medytacje + afirmacje). Przez krotki czas było gorzej, zwłaszcza, że dotarło do mnie jak wiele sobie nabałaganiłam starymi przekonaniami i działaniem na podstawie pp po omacku, zamiast dogłębnie rozumiejąc o co w tym chodzi. A potem zaczęłam dostrzegać pierwsze małe efekty. Naprawdę codzienne, małe cuda (np. przestałam gubić rzeczy, odezwał się ktoś niespodziewanie). Więc znów rzuciłam się na wiedzę, aż wreszcie Serce powiedziało: dość przekopywania tych grządek, dość wyrywania chwastów, po prostu zasiej, usiądź w słońcu i patrz jak wzrasta. I wzrasta! I to jak.
Przekonanie: "Na pasji ciężko zarobić" też sobie skreśl. Ja stworzyłam sobie pracę opartą na pasji, a wierz mi - nie miałam niemal żadnych "zasobów" potrzebnych by wystartować, poza uporem i przekonaniem, ze mogę to zrobić. Zaufaj Wszechświatowi, nie takie zna cuda! (Kiedyś trafiłam na artykuł o człowieku, którego pasją była dendrologia. Lubił też się wspinać. Zwłaszcza dendrologia nie kojarzy się z zarabianiem kokosów. I wiesz kim on został? Lekarzem wielkich drzew! I jest teraz bardzo rozchwytywanym specjalistą. Marzenia+pozytywne przekonania=sukces. Nie może być inaczej, więc sam siebie nie sabotuj)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Born1975 » 3 sty 2018, o 15:43

The_Saint napisał(a):Oczywiście też mam pasję, w której się realizuję. Traktuję ją jako sposób na odprężenie i odwrócenie myśli w innym kierunku. Nie da się na tym zarabiać i to chyba największy skarb.

Na każdej pasji da się zarabiać, tylko trzeba znaleźć na to sposób. Jak chcesz to napisz do mnie priva i zobaczymy co da się zrobić.
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Zorja
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez okrutny » 17 sty 2018, o 10:52

Panie, panowie!

Merlin z forum merlinworld.com ogłosił 14 stycznia, że najprawdopodobniej rozgryźli cały sekret prawa przyciągania!
okrutny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez mrO » 17 sty 2018, o 10:56

okrutny napisał(a):Panie, panowie!

Merlin z forum merlinworld.com ogłosił 14 stycznia, że najprawdopodobniej rozgryźli cały sekret prawa przyciągania!

Dawno tam nie zaglądałem i co ciekawe ostatnio intuicja podpowiadała mi aby tam zajrzeć :D
Dzięki za info, wieczorem zajrzę i postaram się "updejtnąć" posta
PS. Należało mu się, w końcu poświęcił temu część swojego życia.

PS2
@okutny jeśli miałbyś chęć i czas byłbym bardzo wdzięczny za przetłumaczenie i wrzucenie tego do czego ostatnio doszli. Cała chwała będzie twoja :D
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 98 razy
Otrzymał podziękowań: 301 razy

Postprzez ara » 17 sty 2018, o 20:43

Nie znam na tyle angielskiego, aby coś przetłumaczyć na forum, ale przejrzałam stronę, trochę forum.
Nie widzę nigdzie żadnych info :-)

mrO napisał(a):
okrutny napisał(a):Panie, panowie!

Dawno tam nie zaglądałem i co ciekawe ostatnio intuicja podpowiadała mi aby tam zajrzeć :D
Dzięki za info, wieczorem zajrzę i postaram się "updejtnąć" posta
PS. Należało mu się, w końcu poświęcił temu część swojego życia.

PS2
@okutny jeśli miałbyś chęć i czas byłbym bardzo wdzięczny za przetłumaczenie i wrzucenie tego do czego ostatnio doszli. Cała chwała będzie twoja :D
ara

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez mrO » 17 sty 2018, o 20:56

ara napisał(a):Nie znam na tyle angielskiego, aby coś przetłumaczyć na forum, ale przejrzałam stronę, trochę forum.
Nie widzę nigdzie żadnych info :-)

Chodzi o ten wątke:
http://www.merlinworld.com/forum/viewto ... f=6&t=2381

Aktualnie jestem w trakcie tłumaczenia.Chciałbym to zrobić dokładnie, bo poza pierwszym postami jest również kilka kolejnych wartych do przetłumaczenia. Myślę że zrobię z tego oddzielny wątek, bo będzie tego zbyt dużo, aby wkleić w ten istniejący, ale to jeszcze może ulec zmianie.
Jednak jest tego trochę za dużo, a mi osobiście szkoda jest poświęcać całego dostępnego wolnego czasu. Mimo wszystko postaram się to zrobić jak najszybciej.
Tak w ogóle to w pierwszy temacie udziela się polak, który nawet nie wiedział o istnieniu naszego forum. Pozwoliłem sobie go zaprosić :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 98 razy
Otrzymał podziękowań: 301 razy

Postprzez Scarlett » 18 sty 2018, o 00:41

Jeśli już ktoś linkuje tutaj zagraniczne artykuły, strony i fora, proszę aby tłumaczył te "newsy" (które każdy i tak tutaj zna :roll: ), bo:
- po pierwsze: nie każdy użytkownik musi umieć posługiwać się danym językiem,
- po drugie: jeśli dany artykuł, strona lub forum nie jest w naszym języku, to wypada je przetłumaczyć, gdyż TO FORUM to wciąż FORUM a nie zbiorowisko linków.
Chcesz przyczynić się do poszerzenia czyjeść świadomości? To zrób to, tworząc to miejsce, a nie tylko wklejając linki (treści tworzone przez takich ludzi jak wielu na tym forum)
Jeśli ktoś nie chce się do tego dostosować, może pozostać na linkowanej stronie i tam świetnie się bawić. W przeciwnym razie będę blokowała tego typu wpisy.
I zalecam też korzystanie z wyszukiwarki. Mam dość upierdliwego przypominania o tym.

PS hahaha też mi "nowość".
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez okrutny » 18 sty 2018, o 04:20

W wątku "Afirmacje" nie znalazłem programowania podświadomości przez odsłuchiwanie własnej opowieści wydarzenia, które chce się przyciągnąć, tylko programowanie przez ogólnikowe wyrażenia typu "jestem szczęśliwy", "przyciągam pieniądze", więc jest to nowością.

Jeżeli chcę zmienić pewne przekonania na temat siebie to nagrywam audio wg instrukcji z wątku "Afirmacje" i słucham 3-4 tygodnie, ale jeżeli chce coś konkretnego przyciągnąć to raczej skorzystam z metody "merlinowców".
okrutny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Scarlett » 18 sty 2018, o 04:51

Powtarzam po raz kolejny - jak macie jakieś nowości, to nie linkujcie, tylko tłumaczcie i zapoznawajcie z nimi naszych użytkowników. Bo to miejsce to FORUM DYSKUSYJNE, a nie zbiorowisko linków. Rozwój tego miejsca jest dla mnie istotny więc wszelkie nowości, które mogą pomóc innym, również. Będzie tłumaczenie, ludzie będą mogli się bawić, testować, a może i zakwestionować. Dyskutować i rozwijać (lub i nie).

To, że jakaś technika nie została wspomniana na forum, nie oznacza, że dla wszystkich tu zgromadzonych jest nowością. A jeśli ktoś wpadnie na coś nowego w sieci to albo to tutaj pisze albo coś tłumaczy (tłumaczeniem zajmowali się już mrO, Ignited i TheMe). Dlatego uczulam aby nie zostawiać samopas linków, tylko je przetłumaczyć dla rozwoju tego miejsca i całego PP. To chyba naturalne, że tego oczekuję, skoro zajmuję się tym miejscem od półtora roku.
Poza tym technikę wymyślić może każdy. Jedną z technik zaprezentowanych na tym forum, wymyśliła nasza użytkowniczka.
Jestem jak najbardziej za tym żeby zapoznać użytkowników z ciekawymi według Was informacjami. Byłabym idiotką, gdybym chciała aby moje własne forum stało w miejscu.
Tylko na wszystkie koty świata - tłumaczcie to.

A co do Twojego zarzutu, że u nas istnieje tylko określenie afirmacji poprzez wałkowanie "Jestem szczęśliwy" i tego podobnych fraz. Nie cofaj nas do kołyski, bo to forum jest od tego dalekie. Już dawno zajmowaliśmy się programowaniem podświadomości. Robiłam nawet na ten temat nagranie. Mówione było o obchodzeniu tzw. strażników. Nie wszystko jest wtopione w wątek "Afirmacje". Niestety - skłonności do offtopów wciąż są tutaj częste. I z takiego właśnie powodu staram się je zwalczać.
Kto szuka... ten szuka. Nie szukaj więc, a znajduj.
A to, że nie było akurat konkretnej techniki na programowanie... to po to tu jesteś i po to masz tę wiedzę by ją tu opisać. Podawszy źródło (co zawszę nakazuję w przypadku tłumaczeń), nie jest robieniem kalki i podpisywaniem się pod to.
Choć wygląda na to, że tłumaczenie zrobi nasz niezastąpiony mrO :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez soma » 18 sty 2018, o 14:44

Zlozylam sobie do kupy wszystko co do tej pory przeczytalam i zrozumialam i wyszlo mi tak:

Kto czytal Transerfing Zelanda wie, ze on wspominal o wewnetrznym zamiarze i zewnetrznym zamiarze, ale w tamtym czasie nie rozumialam tego.
To samo spotkalam teraz w "Nowej ziemi" Tolle, ale pod pojeciem wewnetrznego celu oraz zewnetrznego celu.
To samo mialam na kursach, ale to sie nazywalo moja wola i nie moja wola.

Ten zamiar czy cel zewnetrzny wychodzi zawsze od ego, czyli schematow myslowych.
Wewnetrzny zamiar czy cel pochodzi z naszego wnetrza, od naszej prawdziwej istoty, tego czym naprawde jestesmy.

To co pochodzi od ego to rzadza posiadania przedmiotow czy osob, jemu zawsze malo i jak cos dostanie, to cieszy go to krotko i za chwile chce wiecej, albo cos innego. A im bardziej chce tym wiekszy opor. Ego jest zawsze w konflikcie. To od niego pochodzi chcica. On jest kompanem z cialem bolesnym, czy spiacym (a wiec nie odczuwajacym glebszych uczuc). I tak ego chce, cialo bolesne cierpi, ego kombinuje jak to przyciagnac, uczy sie technik, ktore nieraz zadzialaja, nieraz nie. Ale i tak nic zadowalajacego na dluzsza mete z tego nie wyplywa.

Wewnetrzny cel, czy zamiar idzie reka w reke z radoscia, entuzjazmem. I te czestotliwosci przyciagaja zdarzenia, osoby, ktore pomoga nam w realizacji zamiaru. One chca dzialac i dzialaja pelne radosci. Pieniadze, rzeczy nie sa celem samym w sobie tak jak u ego. One sa bonusem, a najwazniejsze jest robienie wypelnione radoscia.
Ten wewnetrzny zamiar mielismy jako dzieci.
Czyli najwiekszym priorytetem powinno byc obudzenie ciala, przywrocenie sobie wrazliwosci na czucie a nie zyc w przwrazliwieniu.

Gdy utozsamia sie z cialem bolesnym, to nie mozna nic innego jak zyc w swiecie braku. Przeciwnoscia do ciala bolesnego jest cialo rezonansowe w ktorym jest miejsce na wszystkie uczucia, to jest bogactwo uczuc. To cialo przyciaga obfitosc.
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień