Częstotliwości, drgania, hologramy, CIA i Bashar

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Częstotliwości, drgania, hologramy, CIA i Bashar

Postprzez mrO » 7 maja 2017, o 21:42

ale przecież nie ma żadnych faktów, badań. Nikt o tym nic nie mówi.

PP to jedna wielka ściema

gadają tak aby mieć w okół siebie swoje własne kółeczko adoracji

Kilka dni temu poleciłem jednemu z użytkowników, który nie był zbyt pewny PP aby zapoznał się z z tak zwanym "Gateway Process". Jest to jedne z setek badań które ostatnio zostało opublikowane przez CIA.
link: https://www.cia.gov/library/readingroom ... 0016-5.pdf

Szczerze to wątpię, aby to przeczytał. Tak na prawdę samemu nie chciało mi się tego czytać, bo niby po co mam to robić skoro ja o tym wiem. Pfff jeszcze będę poświęcał swój czas komuś kto może to przeczyta/może nie przeczyta; może doda do zakładek aby przeczytać jutro, a może nie doda i nie przeczyta.
Ale mam cichą nadzieje że przeczytał i coś mu zostało w głowie :)

Nie zamierzam pisać o wszystkim, skupię się tyko 2-3 akapitach które chyba są najważniejsze.

O czym tak w ogóle jest ten dokument?

TO musi działać w końcu CIA robiło nad tym badania. Jak to robić!!??

Tak na prawdę to nie mam zamiaru o tym pisać, bo coś czuje że niektórzy z was będą domagać się więcej informacji na ten temat, aby to robić.
Nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to, aby Ci z was którzy mają jakiekolwiek wątpliwości usiedli i pomyśleli z pełnym przekonaniem i wiarą:
kurde, skoro Oni nad tym pracowali i to są ich oficjalne dokumentu to może coś w tym jest.

11. Świadomość i Energia

Zanim zajmiemy się dalszym wyjaśnianiem, musimy określić mechanizm poprzez który ludzki umysł ćwiczy funkcje znaną jaką świadomość i aby opisać sposoby w których świadomość współpracuje musimy odróżnić znaczenie bodźców które otrzymuje. Aby to zrobić będziemy najpierw rozwarzać podstawowe cechy świata materialnego w którym istniejemy, aby dokładnie postrzegać surową rzeczywistość w której nasza świadomość musi pracować.
Na pierwszym miejscu musimy określić, że materia jak i energia często są mylone jeśli bierze się je pod uwagę aby kreślić różne stany istnienia w fizycznym świecie jaki znamy. Jeśli określenie "materia" jest używane aby określić solidną substancje w odróżnieniu do "energi" która jest rozumiana jako jakiegoś rodzaju siła, wtedy to określenie jest całkowicie mylące. Nauka teraz wie, że zarówno elektrony które krążą w polu energetycznym znajdujące się dookoła jądra atomu jak i samo jądro składają się z niczego innego niż drgającej energi. Solidna materia w samej zwięzłej konstrukcji znaczenia po prostu nie istnieje.
Raczej jest atomową struktura składającą się z drgającej energi otoczonej inna drgającą energią która orbituje z niezwyką szybkoscią. W swojej książce "Stalking the Wild Pendulum", Itzhak Bentov poddaje następujące dane. Siatka energi która jest składnikiem jądra atomu wibruje z częstotliwości 10 x22 Hertz(22 zera :)). W temperaturze 70 stopni Farenheita atomy drgają w częstotliwości 10x15 Hertz. Cała cząstka składająca sie z wielu atomów powiazanych razem jednym polem energi wibruje w zakresie 10x9 Hertza. Komórka człowieka wibruje z częstotliwością około 10x3 Hertza.
Wnioskiem jest to że wszystki komórki w człowieku, jego mózgu, świadomości i wszystko razem, jest jak wszechświat który otacza go, niczym bardziej innym od niezwykle złożonego systemu pól energi. Więc stan "materia" jest przede wszystkim wariantem stanu "energii", a ludzka świadomość jest efektem interakcji pomiedzy dwoma stanami energi (ruchem i spoczynkiem) w sposobie opisanym powyżej

14. Świadomy Matrix
Wszechświat składa się z pól energetycznych której oddziałowują na siebie, niektórych w spoczynku, a niektórych w ruchu. Jest to pewnego rodzaju hologram o niewyobrażalnej złożoności. Nawiązują do teorii Karla Pribrama, neruobiologa z Universytetu Stanforda i Davida Bohm z Universytetu w Londynie, ludzki umysł jest również hologramem który dopasowuje się do uniwersalnego hologramu poprzez wymianę energii i przez ten sposób wnioskuje znaczenie i osiąga stan który nazywamy świadomością. Z szacunkiem do stanu rozszerzonej lub zmienionej świadomości takiej jakiej używa "Gateway", proces ten podąża tą drogą.
Jako, że energia przechodzi przez różne aspekty uniwersalnego hologramu i jest postrzegana przez pola elektrostatyczne, które wchodzą w skład ludzkiego mózgu , hologramy stają się przekazywane i wyświetlane na tych polach elektrostatycznych w mózgu i są postrzegane lub rozumiane do zakresu, którego pola elektrostatyczne jest działające na danej częstotliwości i zakresu który może połączyć się z "odczytem" nośnika pasującego do niej.
Zmiany w częstotliwości i amplitudzie pól elektromegnetycznych, które wchodzą w skład ludzkiego mózgu określają konfiguracje i przez to charakter holograficznej energi którą nasz umysł wyświetla, aby przechwycić jego znaczenie bezpośrednio z holograficznej transmisji wszechświatu.
Aby określić co w ogóle holograficzny obraz oznacza umysł próbuje porównać obraz otrzymany ze swoim. Robi to poprzez porównynwanie obrazu otrzymanego z częścią hologramu która istnieje w pamięci
Jak określa to psycholog Keith Floyd:
"W przeciwieństwu od tego co każdy z nas wie, to nie mózg może tworzyć świadomość, a raczej świadomość tworzy mózg

Brzmi solidnie i sensownie. Poza tym to robota CIA, więc oni chyba na tym się znają :)
PS. Bashar ma idealne wytlumaczenie tego wszystkiego:
Myśl o swoim życiu, rzeczywistości jako o twoim TV. To od ciebie zależy który kanał chcesz oglądać. Masz do wyboru wiele kanałów, ale to od ciebie zależy który z nich wybierzesz
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 3
Aurora, rain, Scarlett
mrO

Podziękował : 122 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy

Re: Częstotliwości, drgania, hologramy, CIA i Bashar

Postprzez Scarlett » 7 maja 2017, o 21:44

Chyba Cię kocham :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 491 razy
Otrzymał podziękowań: 1898 razy

Postprzez Born1975 » 7 maja 2017, o 22:25

mrO ja chętnie przeczytałbym to co zapodałeś, ale niestety nie znam angielskiego... Myślę jednak, że na forum są osoby, które znają angielski i będą skłonne poświęcić czas na przeczytanie tego dokumentu :D
Será tu cárcel y nunca saldrás :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 851 razy
Otrzymał podziękowań: 606 razy

Postprzez mrO » 8 maja 2017, o 10:30

dream75 napisał(a):mrO ja chętnie przeczytałbym to co zapodałeś, ale niestety nie znam angielskiego...

Zdaje sobie z tego sprawę, bo nie każdy musi znać. Dlatego będę się starał, wrzucać co ciekawsze rzeczy, aby ludzie mieli większą wiarę i wiedzę o PP. Wiadomo, że czym więcej źródeł jakiejs informacji, tym lepsza jest informacja.
Zawsze to lepsze niż kołcz majk czy mateusz g. :)
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Born1975
mrO

Postprzez rain » 27 maja 2017, o 19:56

Mr0, jak Ty znajdujesz takie rzeczy? :*
rain

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez mrO » 27 maja 2017, o 22:55

rain napisał(a):Mr0, jak Ty znajdujesz takie rzeczy? :*

Ja tylko filtruje i podaje dalej :)
Poza tym duzym plusem jest buszowanie po anglojezycznych forach. Rzeczy jakie tam ludzie wyslają czasami zostawią zamęt w głowie
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień