Mity na temat PP

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Mity na temat PP

Postprzez Scarlett » 2 paź 2018, o 15:52

Bo list do Wszechświata to TECHNIKA. Czyli zabawa, ułatwienie pracy z podświadomością. Polecam posłuchać mojego nagrania o technikach, zapoznać się z tym czym są techniki, jak działają i ile wnoszą do kreacji (technika nie przyciąga i możesz sobie w niej robić co chcesz i jak chcesz!). Chodzi o to jak traktujesz Wszechświat ogólnie, w akcie kreacji, w swoim życiu. To że oddajesz komuś ten akt kreacji. W technice się bawisz. Dlatego nie możesz łączyć zabawy techniką czy sposobu ułatwiania sobie przyciągania jakąś techniką z tym kto NAPRAWDĘ jest tutaj kreatorem. Tak samo jak wykonujesz Laboratorium Silvy.... Piszemy wtedy w wątku, że "nasz Doradca zrobił, powiedział itp.". A kto naprawdę to robi? Doradca w głowie czy Ty? Odróżniaj to.
I w ogóle chyba musisz dosłuchać tych nagrań - myślę, że wyjaśnią Ci wiele Twoich pytań.
I przyjrzeć się jeszcze raz powyższej treści, a zwłaszcza fragmentowi:
Scarlett napisał(a):Oczywiście możemy symbolicznie mówić, że Wszechświat nam coś daje i dużo osób właśnie symbolicznie tak to nazywa. Nie ma w tym nic złego. Ale niestety zauważyłam, że wiele osób rozumie to albo zbyt dosłownie albo właśnie naczytało się jakichś książek i antropomorfizuje Wszechświat jako dawcę wszelkiego dobra. A to robi się już niebezpieczne, bo oddajemy kreację, życie i całą odpowiedzialność jakiejś sile, a podstawą PP jest wzięcie odpowiedzialności za siebie i swoje życie.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1680 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień