Manifestacja w 7 dni - GRA

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Manifestacja w 7 dni - GRA

Postprzez Scarlett » 16 maja 2017, o 14:13

Uwielbiam tę grę :D
Co prawda, jak wspomniałam we wcześniejszych postach, zmodyfikowałam ją sobie.
Moja "gra" wygląda w ten sposób. Wypisałam sobie 16 punktów i umownie założyłam, że otrzymuję to w miesiącach: maj, czerwiec, lipiec, sierpień.
Wcześniej także wspomniałam w jaki sposób wszystko zapisałam, ale napiszę raz jeszcze. Pisałam albo w czasie przeszłym dokonanym albo w teraźniejszym - zależy o co chodziło. A także dokładnie precyzowałam pragnienie, np. nie tylko dostaję zaproszenie gdzieś lub na coś, ale "jestem zaproszona i idę" itp. Często tak jest, że w zamyśle mamy, że zostaliśmy zaproszeni np. na lody, ale nie pójdziemy bo coś tam... Dlatego warto dodać, że jesteśmy zaproszeni i idziemy ;) Tak powinno się tworzyć wszelkkiego rodzaju listy.
Kolejna sprawa. Tak, zapisałam i nie myślałam o tym :) Żyjąc, mam mnóstwo rzeczy do roboty więc nie siedzę kilka godzin z nosem w liście albo nie mielę tego ciągle w głowie. PRZYZWALAM :) Oczywiście można wizualizować, czuć, że mamy to w tu i teraz - jak nie mamy oporów to przecież jest to nawet wskazane :) Kwestia preferencji.

Przyznam, że trochę mnie śmieszy kiedy czytam jak ktoś pisze, że on nie musi już robić technik, bo jest już na takim poziomie z PP, że wystarczy mu coś tam... Oczywiście, że nie musi, bo techniki nie są prawem przyciągania, choć wiele osób tak myśli. Niestety przyjęło się, że techniki i wszelkie gry są stosowane przez osoby, które szarpią się z PP i probują wszystkiego co leci. I niezwykle mnie to śmieszy. Uważam, że jestem świetna w PP, ale lubię czasem zrobić jakąś technikę, bo to fajna zabawa. Fajnie jest po jakimś czasie zobaczyć, że to co zapisaliśmy zmaterializowało się. Techniki robi się dla zabawy, frajdy, relaksu, a nie BO MUSZĘ. To, że ktoś robi sobie techniki i gra w jakieś zabawy tutaj, nie oznacza, że mu nie idzie z PP ;)
Także ja zrobiłam tę listę (jak i inne rzeczy) just for fun ;) Zapisałam, schowałam do koperty w moim zeszycie BOPA (Books Of Positiv Aspects - Księdze Pozytywnych Aspektów, którą proponują Hicksowie w Proś a będzie Ci dane + łączę do z Dziennikiem Wdzięczności). Nie wizualizuję sobie tego. Wychodzę z założenia, że: zapisane=dokonane.

Nie mam w zwyczaju pisać co chciałabym przyciągnąć - zawsze zostawiam to dla siebie ;) mogę jedynie napisać co już otrzymałam. Także w związku z tą grą.

Czyli dzień po napisaniu listy, spełnił mi się taki oto punkt:
"7. Zostaję pozytywnie zaskoczona poprzez odezwanie się kogoś z przeszłości, z kim nie miałam długo kontaktu".

Zwróćcie uwagę, że nie wytyczałam KTO ma się odezwać. Ktoś z przeszłości - ludzi w przeszłości mieliśmy mnóstwo - Wszechświat ma pole do popisu. Dodałam też, że zostanę pozytywnie zaskoczona.
I oczywiście tak też się stało. Napisał do mnie na FB kolega z którym ostatni raz widziałam się rok temu na urodzinach mojej koleżanki. Nie miałam z nim kontaktu, bo był we mnie zakochany, co wyznał na tychże urodzinach, a było to dla mnie problematyczne, gdyż ma dziewczynę (i wiem, że gdybym powiedziała słówko to rzuciłby dla mnie wszystko). Kontakt ten mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, bo lubię go i nawet mamy się spotkać w jakimś większym gronie.

Kolejny punkt:
"9. Dodatkowy, niespodziewany i miły przypływ gotówki".

Tutaj z kolei zwróćcie uwagę, że dodałam słowo "miły". To również sprecyzowanie pragnienia. Jak wiadomo, w życiu są różne możliwości otrzymania dodatkowej gotówki. Nie jestem fatalistką, ale robiąc wszelakie listy, powinno się je dokładnie precyzować. Listy są jak zamówienia - muszą być dokładne. Różni się więc to od tego, że mamy dobre wibracje i o czymś pomyślimy. Dodałam słowo "miły" aby nie okazało się, że stanie się coś mnie albo komuś bliskiemu i dostanę rentę :P Także taka oto precyzja z mojej strony.
Wracam dziś do domu z pracy, kilka dni od zrobienia listy i okazało się, że otrzymałam zwrot podatku, którego się nie spodziewałam :D Także dodatkowy, niespodziewany i miły przypływ gotówki, zwłaszcza z racji tego, że przebombałam całą wypłatę :lol: Starczy mi do następnej :D

Są takie punkty, które "trwają" przez wszystkie te cztery miesiące więc będę mogła to zweryfikować dopiero na początku września :) A są takie, które mogą zaskoczyć w każdej chwili :D
Nie wszystkie muszą się spełnić - jak nie to nie :D nie mam na nie ciśnienia, bo tak jak pisałam - bawię się tym.
A są takie, których tu nie zapiszę nawet jak się spełnią :sun Po prostu wymieniając te dwa przykłady, chciałam pokazać jak warto precyzować pragnienia i dlaczego.

Moje rady:
(to tylko rady, a nie wytyczne, niech każdy robi jak uważa i jak lubi :sun )
:brawo jeśli Twoją głowę zaprząta jakaś konkretna sprawa (najczęściej facet pojawia się na tym forum) to postaraj się aby te trzy pragnienia (lub więcej, kiedy rozkładasz grę na dłużej) nie dotyczyły tylko tego partnera czy konkretnego pragnienia.
Nie rób tak, że: Marian się odezwie, spotykam się z Marianem, Marian kupi mi kwiaty. Nie o to chodzi!
Gry są po to by się pobawić! Napisz, że dostajesz kawę, obiad, kwiaty, zostałaś zaproszona na lody, ktoś nazwał Cię w konkretny sposób, jedziesz w konkretne miejsce, w ten i ten dzień masz ładną pogodę itp. Niech to nie będzie poświęcone temu na czym na co dzień najwięcej się skupiasz, bo to robi w technikach opór jak cholera.
:brawo jeśli wiesz, że Twoje pragnienia są "duże", tj. nie mogą do Ciebie przyjść w tydzień z fizycznego punktu widzenia, rozłóż sobie grę w czasie - niech Ci się nie spieszy, niech nie zjada Cię presja - niech gra trwa cztery miesiące.
:brawo pisz w czasie przeszłym dokonanym i teraźniejszym.
:brawo dokładnie precyzuj to czego chcesz.
:brawo jeśli zdajesz sobie sprawę, że na co dzień jesteś zblokowana/y, to traktuj takie zabawy jako ćwiczenia. Nie wpisuj w nich wtedy tego, na czym Ci zależy, ale kompletne pierdoły, np: Zobaczę faceta w różowych spodniach, w telewizji będą mówili o tygrysie itp. Rozłóż to na miesiąc, dwa, trzy. Im większe zblokowanie, tym bardziej wydłuż czas trwania gry - niech cała zabawa wzmacnia Twoją wiarę w PP. Tak jak Ignited napisał w zasadach gry: "Utwierdź się w przekonaniu, że kreujesz swoją rzeczywistość".
:brawo jeśli masz ochotę wizualizować któreś z pragnień - rób to! Pamiętaj jednak by było to lekkie i nie stwarzało oporu.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
sol
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1714 razy

Postprzez cat_ » 16 maja 2017, o 14:31

cat_ napisał(a):W ciągu najbliższych siedmiu dni
- dostanę piękny bukiet kwiatów,
- odezwie się do mnie przyjaciel z przeszłości,
- ktoś rozśmieszy mnie do łez :D

3 punkty zrealizowane w tydzień :) No może nie do końca... zamiast kwiatów dostałam lalker porcelanową... bo kwiaciarnia była zamknięta :lol: Chociaż w zasadzie kupiłam sobie bukiet tulipanów, (takie piękne były!) więc chyba można założyć, że dostałam kwiaty sama od siebie :D

Zlecenie do wszechświata na kolejne 7 dni! :
1) Jem darmowy, zdrowy obiad w miłym towarzystwie, w fajnej restautacji.
2) Otrzymuję nieoczekiwany, lekki i przyjemny przypływ znaczącej gotówki.
3) Spędzam dzień pełen wrażeń, przygód oraz dobrych emocji w gronie cudownych ludzi.
4) Otrzymuję nieoczekiwaną, intrygującą, fantastyczną propozycję, którą z radością przyjmuje.
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 104 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy

Postprzez rain » 20 maja 2017, o 22:51

Też postanowiłam spróbować i założyłam sobie na mijający już tydzień 3 cele:
1. dostanę od kogoś pochwałę
2. dostanę prezent
3. odezwie się do mnie pewna konkretna osoba.
Dwa pierwsze się zrealizowały, z tym, że ten "prezent" to było zafundowanie kolacji. Trzeci był trudny do spełnienia i się nie zrealizował.
rain

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez wonder_woman » 21 maja 2017, o 16:31

Jestem tu nowa, ale co mi zaszkodzi spróbować. 8-)

W ciągu tygodnia:

1. Dostaję piękny bukiet róż od swojego partnera.
2. Spędzam cudowny i pełen radości dzień.
3. Znajduję 50 zł.

Do dzieła Wszechświecie :hopsa
wonder_woman

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez rain » 21 maja 2017, o 19:04

Wyzwanie na kolejny tydzień:
1) poznam jakąś nową, fajną osobę
2) dostanę zaproszenie na jakąś imprezę, lub w jakieś fajne miejsce
3) znajdę na ulicy przynajmniej piątaka.
Czas start ;)
rain

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Ignited » 22 maja 2017, o 14:00

W tym tygodniu przyciągnę/dostanę:
1. Rzecz która bardzo mi się wczoraj spodobała.
2. Ktoś się do mnie odezwie.
3. Hajsik.

1. Nope
2. Nie pamiętam kto to miał być ale się nie udało raczej.
3. Jest hajsik, są inne bonusy.

W tym tygodniu:
1.Dostałem bardzo dobre oceny ze wszystkich zaliczeń.
2. Wygrałem w zdrapce.
3. Otrzymałem mnóstwo miłych niespodzianek.
Ignited

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez Rose » 23 maja 2017, o 07:22

To i ja się zabawię :devil

1.Usłyszę od kogoś szczery i miły komplement.
2.Dostanę zaproszenie.
3.Ktoś mnie pozytywnie zaskoczy.
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez Leeloo » 25 maja 2017, o 19:13

Leeloo napisał(a):Sprawy sie klaruja, ale potrzebuje jeszcze:
1. Sprzetu do roboty.
2. Dobrych zrodel do nauki.
3. Jakiejs dobrej duszy, ktora mnie wciagnie w proceder. :D Nie potrzebuje jakos dlugich wskazowek tylko wskazanie drogi. Pojetna jestem w tym memacie.

Prosze i czekam. :kwiatek

1.Sprzet juz jest caly. :brawo
2. Zrodla znalazlam - YT. :lol:
3. Dobra dusza... Sprawa jest... nieziemska. Od przeszlo roku ogladalam na necie audycje z jednym panem, a tematyka zupelnie inna od tego co chce robic. 3 tyg. temu dowiedzialam sie, ze ten pan wlasnie zmarl. :( Smutna wiadomosc, ale chyba dla tych co zostali, a nie dla niego. Nie bede wchodzic w szczegoly, ale moje poprzednie zdanie bylo uzasadnione przez tego pana osobiscie. Wracajac do mojej obecnej sytuacji: grzebalam po necie (tak troche, niesmialo) w celu odszukania kursu, ktory mnie interesowal i... natrafilam na cykl tych kursow prowadzonych prze ta osobe! Zupelnie przypadkowo, nie po nazwisku, zadnych skojarzen! No i widac "dobra dusza" mnie edukuje. :angel: Dziekuje. <3

Za ten post autor Leeloo otrzymał podziękowania - 2
Dwukryształkowa, rain
Leeloo

Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Thalia » 26 maja 2017, o 05:28

No to jeszcze ja:
-mam towarzystwo na Kawa Festival
-wpadł ekstra hajsik bez wysiłku
-mój miły przyjemnie mnie zaskoczył
Thalia

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Leeloo » 26 maja 2017, o 12:22

No to jak tak dobrze idzie... :D
1. Wpada mi kasa w koncu bez zadnych specjalnych wysilkow. Moze byc za to co wykonalam pare miesiecy temu. $ $ $ $ $ $
2. Nauka idzie mi w piorunujacym tempie. :dance
3. W naturalny, najlepszy sposob chudne te 5 kg. :wstydnis
4. Wpadaja mi zlecenia na robote: latwa, szybka i przyjemna. :party
Dziekuje za uwage. <3 :D
Leeloo

Otrzymał podziękowań: 24 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień