Przyciąganie rzeczy materialnych

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Przyciąganie rzeczy materialnych

Postprzez Swiatlo » 8 lut 2017, o 02:12

Macie jakieś sprawdzone metody? ;)
Swiatlo

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie rzeczy materialnych

Postprzez Ignited » 8 lut 2017, o 10:54

50% PP opiera się na przyciąganiu rzeczy materialnych, poprzeglądaj sobie forum.
Ignited

Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Postprzez Black » 8 lut 2017, o 11:26

Metody na przyciąganie są takie same na każdej płaszczyźnie życiowej :sun PP nie działa inaczej na sferę uczuciową a inaczej na sferę materialną czy jakąkolwiek inną. Technik możesz na forum znaleźć od groma - wizualizacje, afirmacje, wszelkie szkoleniowe techniki oparte na programowaniu podświadomości, techniki pisane, vision boards, techniki hicksowskie itp. Jednak metoda jest zawsze taka sama. Tą metodą jesteś Ty :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"
Black

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 498 razy

Postprzez Maga » 8 lut 2017, o 22:16

Black, a jak Ty to robisz? Bardzo, bardzo podoba mi sie Twoja metoda na przyciagniecie partnera - takie zwykle zycie z wyobrazonym partnerem obok... I zastanawiam sie jakby to przeniesc na bogactwo. Jakies konkretne rzeczy to by pewnie sie i dalo, chocby wyobrazac sobie, ze sie jedzie innym, fajniejszym samochodem. Ale na takie ogolniejsze zastosowanie tej metody nie mam pomyslu. Ktos, cos? :o

PS. A tak w ogole: Dzien Dobry Wszystkim :kiss

Za ten post autor Maga otrzymał podziękowanie od
Born1975
Maga

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Black » 9 lut 2017, o 10:57

Cześć Maga :przytul:
Dokładnie tak samo jak z przyciąganiem partnera :) Tylko w tym przypadku wyobrażasz sobie te rzeczy materialne, które chcesz mieć. Albo dajesz podświadomości komunikat, że Cię na coś stać. Na przykład kiedy nie miałam za dużo pieniędzy i robiłam zakupy w second-handach, wyobrażałam sobie, że kupuję super drogie, markowe ciuchy :sun Bardzo często udawało mi się trafić coś od jakiegoś projektanta albo faktycznie jakieś dobre gatunkowo, markowe ubrania.
Z przyciąganiem jest trochę tak jak z ustawieniem częstotliwości w radiu lub anteny telewizyjnej. Jeśli chcesz przyciągnąć pieniądze lub pracę musisz ustawić siebie na takiej częstotliwości jakbyś już tę pracę miała. Kiedy komuś o tym mówię, wówczas ludzie oponują "Ale jak skoro nie mam?". Przede wszystkim należy porzucić wszystkie "ale". Bo to dla podświadomości tak jakbyś wyciągała rękę przed kimś i mówiła "Stop! Nie zbliżaj się". Mój sposób to wyobraźnia. Najprostsze co możesz zrobić - używać wyobraźni. Poczuć się jak dziecko. To nie wymaga żadnego wysiłku, wstawania w nocy, poświęcania czasu na coś innego, niż to co masz do zrobienia w ciągu dnia. W ten sposób najłatwiej się przyciąga bo wszystko co robisz, robisz naprawdę. Naprawdę dotykasz, naprawdę czujesz, naprawdę się poruszasz. Reszta dzieje się w głowie, ale czas jest jeden i podświadomość tego nie rozróżnia. Jedyną rzeczą o jakiej musisz pamiętać, to pozbycie się oporów. Każdego "ale", każdego braku, analizowania, pośpieszania czasu, układania gotowych rozwiązań. Nikt nie lubi być ograniczany więc i Wszechświata nie ograniczaj. Wtedy się polubicie :) Będziecie żyć w zgodzie i harmonii. Wtedy każda myśl, każdy przypływ inspiracji będzie tym właściwym. I doprowadzi Cię do materializacji, czyli tego stanu w którym doświadczysz pragnienia na poziomie fizycznym. Wyobrażaj sobie, że masz to, czego pragniesz, a Wszechświat doprowadzi Cię do tego najlepszymi możliwościami. Ta metoda jest świetna, ponieważ otwiera człowieka na możliwości. Nie dyktujesz w niej warunków tego jak coś ma się stać, ale pokzujesz, że już to masz. Żyjesz w tu i teraz. Materializacja jest kwestią czasu ;) Czujesz którędy powinnaś iść, czujesz co powinnaś robić. I robisz to. To, co czujesz. Nic nie dzieje się przez przypadek.
Nie powinno się dyktować drogi do spełnienia pragnienia. "Pieniądze wygram w Lotto". "Chłopak odezwie się na fejsie". "Partnera poznam w tramwaju". To bardzo ogranicza możliwości. Wyobrażać sobie. Że pieniądze po prostu już są. Wyobrażać sobie, że kupujemy najdroższe rzeczy. Jak nas na coś nie stać, to nie szastać pieniędzmi ale wyobrazić sobie, że wcale nie jest nam potrzebna ta dodatkowa para butów albo chipsy. Wyobrażać sobie, że partner już jest. Że samochód już jest. Jak jedziemy autobusem to wyobrazić sobie, że samochód jest w naprawie. Jest całe spektrum możliwości <3 Wyobraźnia jest nieograniczona! <3
Jeżeli ktoś chce to ten sposób wykorzysta. Jeżeli nie, to będzie dalej oponował i marudził, ale tym samym tkwił w miejscu i faszerował umysł przekonaniami i niskimi wibracjami. Od każdego zależy jaką wybierze drogę :sun
Dla mnie to droga najprostsza z możliwych, bezwysiłkowa. Wysiłkiem jest podjąć decyzję i przestać się żalić, bo ludzie jednak to lubią ;)
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Za ten post autor Black otrzymał podziękowania - 15
Anka12, Born1975, California, domi, faith, Gusiak, jaskier, ketunia, Koliberek, Maga, noname, qetsiyah, Renata, Slonce, Wenus21
Black

Postprzez Maga » 10 lut 2017, o 00:14

Dziekuje! :kiss
Zaczynam dzis!
Jeszcze mam pare pytan, ale wyjezdzam na weekend, wiec po weekendzie, dzis juz nie dam rady - kleja mi sie oczy. Mam nadzieje ze jeszcze tu zajrzysz :sun
Maga

Postprzez Ladylady » 10 lut 2017, o 20:26

Black napisał(a): Wyobrażać sobie. Że pieniądze po prostu już są. Wyobrażać sobie, że kupujemy najdroższe rzeczy. Jak nas na coś nie stać, to nie szastać pieniędzmi ale wyobrazić sobie, że wcale nie jest nam potrzebna ta dodatkowa para butów albo chipsy. Wyobrażać sobie, że partner już jest. Że samochód już jest. Jak jedziemy autobusem to wyobrazić sobie, że samochód jest w naprawie. Jest całe spektrum możliwości <3 Wyobraźnia jest nieograniczona! <3

Ja też chcę zacząć:) I mam takie pytanko, na co zwrócić uwagę jeszcze poza wyobrażaniem sobie danych marzeń- bo ja np nie mając jeszcze pracy lubiłam wyobrażać sobie, że mam już pracę, przygotowywalam sie do wcześniejszego wstawania, myślałam co ubiorę jakbym szła do pracy, do tego oczywiście sprecyzowałam punkty że chciałabym takie zarobki, taką umowę itd. Po jakimś czasie dostałam pracę, o takich zarobkach, z taką umową, jednak pojawiło się też dodatkowo dużo minusów. Na tyle, że chcę być jednak w innej rzeczywistości. Podobnie ze związkiem, jest większość aspektów na których mi zależało a pojawiły się takie minusy, które by mi do głowy nawet nie przyszły, że mogą zaistnieć w relacji;-)))))
Wiem, że to kwestia pewnie jeszcze jakiś lęków, może niskich wibracji , czy nieumiejętności odpuszczania- tego wszystkiego może być w sumie sporo, więc nie wiem jak podejść jeszcze raz do tematu jakbym chciałą trochę odmienić swój żywot :thinking :devil :mrgreen: :mrgreen:
Ladylady

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Black » 11 lut 2017, o 16:14

Poza wyobrażaniem sobie rzeczy, należy zwrócić uwagę na... siebie :sun

Przy stosowaniu PP żyje się tak jakby się nic nie stosowało. Życia nie przeżywa się z myślą "Stosuję PP, przyciągam". Osoba stosująca PP, wcale się na tym nie skupia. Tak samo jak kiedy chodzimy nie skupiamy się co krok, że grawitacja nas trzyma przy ziemi. Po prostu idziemy. To normalne. To naturalne. Tak jest i już. Tak samo jest z PP. Żyjemy. Po prostu. I to PP jest. Czy przyciągamy dobre rzeczy czy złe. My jedynie musimy ustawić naszą "antenkę" by była zwrócona w odpowiednią stronę:
Obrazek
Największym oporem i blokadą przed przyciągnięciem tego, co nosimy w sercu, jest to, że skupiacie się na tym, że chcecie przyciągnąć i że w PP trzeba coś zrobić by to osiągnąć. Nie. Wystarczy, że znacie zasadę. I nie musicie robić nic więcej :sun

Za ten post autor Black otrzymał podziękowanie od
qetsiyah
Black

Postprzez Maga » 16 lut 2017, o 00:01

Eh, marnie mi to idzie... Black, dziewczyny, help! Nie potrafie przelozyc tej techniki z przyciagania zwiazku na przyciaganie pieniedzy. Nie wiem czy to akurat moj specyficzny przypadek jest tutaj trudny? Jak sobie wyobrazam partnera to zyje sobie jak zwykle tyle ze w mojej wyobrazni obok mnie jest ktos, kto to moje zycie ze mna dzieli. Do codziennosci cos/kogos dodalam - to latwe i przyjemne. Takie normalne fajne zycie, ktore juz znam z doswiadczenia. Nie potrafie tego zrobic z pieniedzmi. Ja na codzien w zasadzie zyje na calkiem przyzwoitym poziomie. Tyle ze po pierwsze mam zawsze konta na minusie (bez wzgledu na to jak wysokie mam akurat wplywy) i to bym chciala zmienic. Mam wlasna dzialalnosc. Mam sporo pomyslow na rozne inwestycje (w tym rzeczy juz rozpoczete) i ciagle gdzies tam brak pieniedzy zeby to przeprowadzic na takim poziomie na jakim bym chciala (a juz ostatnio - w obecnej sytuacji gospodarczo-politycznej tego kraju jest znacznie trudniej niz do tej pory) Chce jezdzic/latac po swiecie czesciej i bardziej komfortowo i dokad chce, bez zwracania uwagi na ceny biletow lotniczych i hoteli. I chce uczyc sie tego czego chce u ludzi u ktorych chce sie uczyc. Czyli chocby wykupic sobie cruise u Abrahama (na takim zwyklym seminarze u nich bylam) i takie rozne... Czyli w gruncie rzeczy sprowadza to sie do odpowiednio wysokich przychodow, zebym mogla sobie na to wszystko pozwolic. I o ile z latwoscia jedzac obiad moge sobie wyobazic, ze jem ten obiad z partnerem, robiac pranie moge sobie wyobrazac, ze wrzucam jego koszule do pralki, to nie mam pomyslu jak mam sobie podczas tego obiadu, prania czy innych codziennych czynnosci wyobrazac, ze na moje konto wplywa odpowiednia ilosc gotowki, zebym mogla poleciec do Japonii w lecie (czy dokad akurat bede chciala jak lato przyjdzie). Ogolnie to chyba chce miec duzo pieniedzy i rozwalac je na podroze, nauke i rozne widzimisie :D . Jak sobie wyobrazac cos takiego jak "duzo pieniedzy na moich kontach" w ciagu dnia, zeby nie bylo to taka zwykla, krotka wizualizacja???

PS. Blackusiu, czy Twoja ksiazka jest do kupienia?
Maga

Postprzez Bialy Krolik » 4 mar 2017, o 10:22

Maga
Czy próbowałaś wizualizować cele które chcesz osiągnąć i wprowadzić to wżycie ?
Np. jedząc obiad dodając do niego partnera dodaj miejsce ( restauracja w japoni ) .
Pieniądze same w sobie są dobre ale może spróbuj je wykorzystać jaki narzędzie do realizacji celów a nie sam cel .
Jak może być jeszcze lepiej?
Bialy Krolik

Podziękował : 65 razy
Otrzymał podziękowań: 136 razy

Następna strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości